0 oy
442 göst.
Aile kategorisinde (96 puan) tarafından
Ben kayinvalidem le birlikte oturuyorum ve eşimin abisi ve çocuğa var daha öncede yazmıştım 6 ay sonra kendi evime cikcam neyse az önce eşimin abisi çocuğunu korkuttu  çocukta çığlık attı benimde zar zor uyuttum bir kızım var yüksek ses duyunca ürkütü daha 15 günlük mutfaktaydim  uyanmış mi diye ona baktım eşimin abiside uyuyor uyuyor düşmeyin bu kadar üstüne deyip bağırıp çağırdı terbiyesiz ya bende ne bağırıyorsun çocuğun uyuduğunu bile bile niye bağırıyor sun zaten zar zor uyuyor diye kavga yaptım ***** şey ya bu kesin benim hakkımda eşime beni kötüleyecek  sinirlerim bozuldu ya bir an önce kurtulayım sunlardan

3 Cevaplar

0 oy
(432 puan) tarafından

Hadi bağıran çocuk ama dengesiz babasına ne demeli..uyar düzgünce çocuğunu sana daha niye atar yapıyo.en nefret ettiğim şeydir üstüne düşme ya sanane herkesin çocuk yetiştirmesi farklıdır yaa niye laf yaparlar bunu

(96 puan) tarafından
Valla billahi ya terbiyesiz işte seviyesiz kısaca dengesiz  evde essek gibi oturacağina git çalış
(96 puan) tarafından
Zaten varya bi beni eşime kötülerin beni  herkesin içinde sen önce adam olaydın da ilk karını elden kaçırmayaydin ka...be  lik yapmasına izin vermeyeydin dicem benle kötü konuşursa tabiki
-Reklam-
0 oy
tarafından

abisinden önce sen snlta once senden duysun

(96 puan) tarafından
Öyle yapicam zaten
0 oy
(18 puan) tarafından

Ne insanlar var yaa rabbim sen yardım et bende birebir yaşadım rabbim kimseye yasatmasin çok zor sabret inşallah az kalmış

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 458 göst.
16 Ekim 2021 Diğer kategorisinde Tugba1234567 (1,253 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 393 göst.
25 Haziran 2020 Diğer kategorisinde Yasmengungor (1,205 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 641 göst.
3 Aralık 2019 Aile kategorisinde Gentle Avenger (3,770 puan) tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 504 göst.
24 Ocak 2020 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu

374,652 soru

11,206,034 cevap

34,507 kullanıcı

...