0 oy
462 göst.
Diğer kategorisinde (1,253 puan) tarafından
Bizim binada bitane dengesiz kadin var bütün binayi karistirdi herkesle kavga etti bugun sira bana geldi. Mal ***** cok snirliyim ya saçını yolcaktimda tuttular dua etsin annem yaşında ama bi cene var butun bina nefret etti bu kadindan. Biri çöpü akitarak götürmüş gelmiş benim.kapiya kapim çaldı açtım bu kadin.

Ne.oldu abla dedim çöpü akitmissiniz silmemissiniz dedi direk şoke oldum ne diyorsun sn ben aşağı bile inmedim eşim evde yok ne ara akitmisiz biz cop bile atmadik 2 gündür dedim. Akitan kişi benimmkapiya kadar silmiş akıttığı yeri benim kapidan sonrası çöp izi damla damla. Sanki bilerek yapılmış gbi trajikomik. Gelde anlat deli karıya biz yapmaidk diyorum hala sizin kapidan itibaren iz var diyor lan dedim seni gbertirim bk bi iftira atmadigin kalmıştı parcalarim seni dedim diger komşum girdi araya. Bu kadin benim elimde kalirda benim derdm bana yetiyor mala bak ya

6 Cevaplar

0 oy
tarafından

Hahahah :) ne insanlar var ya işi uok demekki çöp damlalarına bakmış :)

(1,253 puan) tarafından
Vallaji bilerek yapmislar sanki benden sonrasi silinmemis ben yapsam yaptigim yeri silerim asagi kadar
-Reklam-
0 oy
(1,556 puan) tarafından
Amaann bosver canını sıktığına değmez kafa basmadiktan sonra ne kdr laf anlatsan anlamaz
(1,253 puan) tarafından
Yan komsumla karakolluk oldu hala kendine bela ariyor manyak
0 oy
tarafından
Eski evimde alt kattan çektim Allah yardımcın olsun binaya sarardı onun kızlarıda 
(1,253 puan) tarafından
Altimdada var bi manyak  sagim solum nereye dönsem b.klu değnek
tarafından
Allah kurtarsın o zaman seni
(1,253 puan) tarafından
Amin amin
0 oy
(7,791 puan) tarafından
En alt katinn tek iyi yonu sanirim herkesin piskigi burda ama sen kimsenin evinin onunu pisletmezsin..
(1,253 puan) tarafından
Keske en altta otursaydim manyak dolu bina. Biri çöpü akitiyor benim basima patliyor kizim ses yapiyor alttaki alttan vuruyor deliricem
0 oy
tarafından
Ben küçükken bi komşu da bize yapmıştı 6. Katta oturuyoruk o zamanlarda her daire sırayla siliyodu merdivenleri 3. Katın sirasiydi kadın silmiş eve girmiş 5. Kattaki komşu çöpünü çıkarmış olduğu gibi akmış damla değil bildiğin su gibi çizgi şeklinde kovanın dibini bizim tarafa doğru silmiş ayakkabıları da üstüne itmiş içeri girmiş merdiveni temizleyen kadında yeni silmiştim diye 5. Kata gelmiş ta burdan cop izi var demiş ben yapmadık üstteki kere sor demiş bizim katta da iz yok kadın geldi sordu böyle böyle cop izi olmuş buradi alttaki ne sordum ben yapmadım diyo niye silmedin demiş annem gel yuzleselim diye gittiler 5. Kata kadın annemin gözünün içe baka baka ben yapmadım dedi baya tartıştılar orda annemin ağladığını hatırlıyorum taşınmıştık sonra ordan 
(1,253 puan) tarafından
Olaya bak ya suikast gbi . Hayir yapmadiginida ispatlayamiyorsun ayri dert
tarafından
Aynen eşi babamın iş arkadaşıydı bi de biz babanemlerden ayrilcaktik o zaman bizim evin üstü boş dedi o yerleştirdi bizi oraya bilmediğimiz bi şehirdi yazık annem o zamana kadar bakkala çıkmamış bi kadindi konu komşu bilmezdi tek arkadaşıydı o kadında
(1,253 puan) tarafından
Ev alma komşu al demisler cok dogru valla. Yazkk annenede .
tarafından
Kbabam sağ olsun taşındık hemen
0 oy
tarafından

Allahtan komşum yok :D

(1,253 puan) tarafından
Ev alma komşu al demişler kiz.
tarafından
Yenı ev aldık tasınalı 2 ayı gectı daha bı allahın kulu hosgrldn dıye gelmedıler hadı korona var dıye gelmeyebılırler ama kapıdan dahı olsa soyleyebılırler . Yokkı bı tane bıle. Bazrn dıyorum ben gıdeyım konusayım snrada dıyorum otur yuzsuzluk yapma sana hosgeldıne gelmeyene sen nıye gdıyon
(1,253 puan) tarafından
Artik komşuluk kalmadi cidden. Banada kimse gelmedi valla hepsi yobaz
tarafından
Ama ınsan ıkı cıft sohbet edecek adam arıyo canm ya

İlgili sorular

0 oy
10 cevap 409 göst.
25 Haziran 2020 Diğer kategorisinde Yasmengungor (1,210 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 644 göst.
3 Aralık 2019 Aile kategorisinde Gentle Avenger (3,769 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 450 göst.
29 Eylül 2018 Aile kategorisinde Deniz19 (96 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 486 göst.
3 Şubat 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Casperiye (4,079 puan) tarafından soruldu

378,252 soru

11,321,292 cevap

34,765 kullanıcı

...