+2 oy
1,467 göst.
Diğer kategorisinde (12 puan) tarafından
İlk kez şiddet gördüm. Ortada elle tutulur hicbi sey yok. 21 aylik bebegim var. Gözü dönmüş gibiydi. 40 dakika boyunca ordan oraya sürükledi. Vucudumun bi cok yeri mor. Boğazımı sıktı boğazımda parmak izleri var şuan. Yarın darp raporu alıp ailemin yanına gitmeyi ve bu işi bitirmeyi düşünüyorum. Darp raporu alanlar bilgi verirse sevinirim süreç nasıl işliyor 

39 Cevaplar

+3 oy
(6,164 puan) tarafından
Akıl alır gibi değil ya bir insan evladı başka birine böyle bişey nasıl yapabilir ya kalıplarına tüküreyim şiddet uygulayıpta ortalıkta adamım diye gezinenlerin. 
(798 puan) tarafından
Tamda icimden gecenler +++
-Reklam-
+1 oy
(14,428 puan) tarafından
Sağ salim o evden bi çık önce bacım 

Allah yardımcın olsun
0 oy
tarafından
Kesinlikle rapor alıp aile evine dönün 
0 oy
(44,603 puan) tarafından

Ayyyy allahimmm polise git bacım öldürür falan of off rabbim yardimcin olsun :'(

0 oy
tarafından
Allah yardımcın olsun ılkkez ama bıl kı son kez olmayacak, raporunu al bunu rezıl et 
(12 puan) tarafından
Kesinlike olmayacak. Artık bu evliligi mumkun degil devam ettiremem zaten bitti
(4,094 puan) tarafından
Ne yaptin bugun dogam. İyimisin durum ne? Darp raporu alip annenlere gectinmi
0 oy
(7,444 puan) tarafından
Elleri kırılsın inşallah.. çok üzüldüm süreci bilmiyorum Allah yardımcın olsun canım 
0 oy
(2,724 puan) tarafından
Darp raporu alınca hastaneye polisler geliyor ifade alıyor diye biliyorum.  Ordan şikayetçi olursun işte 
0 oy
(4,651 puan) tarafından
Kesinlikle hemen al ve aile evine sığın bu nedir ya. Allah yardımcın olsun canım süreçle ilgili Bi bilgim yok. Rabbım mübarek ay hürmetine yardımcın olsun.
0 oy
(3,131 puan) tarafından
Bugünde hep şiddet postları var Rabbim yardım etsin 
0 oy
(369 puan) tarafından
elleri kırılsın insallah 

al tabi Bi dkka dahi durma 

mübarek ayda insanı laflarla günaha sokuyorlar çok sinirlendim şuan ya yazık günah aliyolar böyle insanların gul gibi saçlarının teline kiyamadiklari kızlarını evde etmedik işkenceleri kalmıyor 
(12 puan) tarafından
Evet allah belasini versin. Kendinin de bir kız çocuğu var. Cok zor durumdayim gercekten. Ailemde burda oturmuyo
(369 puan) tarafından
Ya zaten böyle pislik insanların günahını çocukları çekiyor vallah durma bence 1 defa yapan hep yapar bence kendine ve bebeğine yazık kardeşim
0 oy
(5,954 puan) tarafından
Şimdi çık gizlice bas git hastaneye al raporu o esek kocani alsinlar nezarete ara aileni gelsin alsinlsr gece gelsede acma kapiyi ara polisi gerekirse kapina gelirse 
(12 puan) tarafından
Şuan evde tekim zaten bebekle
(5,954 puan) tarafından
Hastaneye git darp raponu al teksen yarini bekleme   eve gelince yine yapmıcagi ne malum  ara aileni onun ailesinide ara oglunuz eve gelmesin almicam durumu anlat ailemide aradim de hoplasinlae
0 oy
(3,950 puan) tarafından

Bence asla vakit kaybetme eger imkanin varsa simdi gidip al raporu.  Pislik elleri kırılsın :angry:

(12 puan) tarafından
Şuan evde bebegimle tekim saat çok geç. Ailem burda oturmuyor. Ucakla gidicem
(5,406 puan) tarafından
Git bu geceyi hastanede geçirin  size yardımcı olurlar. Belli olmaz yine gelir
(3,950 puan) tarafından
Canim polisi bile arasan gelip seni alırlar
0 oy
(1,138 puan) tarafından
Şimdi çıkabilirsen çok daha iyi olur o evden.Elleri kırılsın.

Ben bekarken aslında darp ta gormemistim ama polis sığınma evine koyabilmek için kendi almıştı bana.sadece karakola git ve anlat.onlar seni götürüyorlar.beni götürdükleri yer hastane miydi bilmiyorum.ben darp görmedim yalan söyleyemem dedim onlar da bekle biz halledecez deyip gidip almışlardı.ksrskola gitmen yeterli yani.onlar halleder gerisini.Allah yardımcın olsun
0 oy
(12 puan) tarafından
Bi gün bunu yazacağım hic aklima gelmezdi.... 
(9,247 puan) tarafından
Neden tartıstınız.nerdesin yakınsan bana gel
0 oy
(6,441 puan) tarafından
Rapor için şimdi gitmelisin kadesin yok mu canım indir polis gelsin alsın seni yarında çık git sıcağı sıcağına daha iyi
(12 puan) tarafından
Kuzum var uygulamam olay oglen 14.00 civari oldu. Şuan evde tekim zaten bebekle. Bebek uyuyor. Sabah ucaga binmeden hastaneye gidip aliym diyodum
(6,441 puan) tarafından
Gittin mi canım naptın
0 oy
(192 puan) tarafından
Sana kades uygulamasını tavsiye ederim geberesice herif Allah belasını versin 
0 oy
(7,881 puan) tarafından
Yanlış anlama ama yarını neden bekledin?
0 oy
(1,090 puan) tarafından
Allah'ım gittikçe soğuyorum bu insandisi varlıklardan..
0 oy
(5,406 puan) tarafından
40 dk mi şaka gibi, hemen şu An ambulans cagir ve git hastane polisine şikayetini bildir gidip alsınlar o hayvanı, bir dahakine seni öldürebilir Allah korusun. Hastane gidince seni muayene edip rapor veriyorlar. 
(5,406 puan) tarafından
Hangi ilçesinde eşim jandarma bize güvenebilirsin. Yardımcı olalım inşallah
(12 puan) tarafından
İzmirdeyim ben
(5,406 puan) tarafından
Biz kirikkale deyiz, aklında bulunsun bu tarafa gelirsn. Ailen nerde nereye  gidecek sin
0 oy
tarafından
Beklemekle hata yapıyorsun sabah gelip seni o evden çıkarmaya ağını telefonunu elinden almayacağını nereden biliyorsun bilemezsin eşyalarını topla ara polisi gelip alsınlar evden bide çıkarken denk gelirsin daha beter olur 
(12 puan) tarafından
Kapi kilitli anahtar takıli geldi zaten iki üç kere giremiyo. Girebilse rahat durabilirmiyim bu evde
(590 puan) tarafından
Çok ürkütücü ohalde polis çağır polis çıkarsın seni.o dsarda kapıda bekliodur çıkarken fln yakalar bide bebek var
(12,854 puan) tarafından
Aynı fikirdeyim kapıda bekler sen hazırlanıp polisi çağır polis gelip alsın seni evden tek başına bebeğin ile çıkma evinden işlemlerin bittikten sonra seni güvenlik açısından hava alanına da bırakabilirler

İlgili sorular

0 oy
15 cevap 922 göst.
3 Temmuz 2023 Diğer kategorisinde Arme (228 puan) tarafından soruldu
0 oy
15 cevap 1,326 göst.
28 Kasım 2022 Diğer kategorisinde Arme (228 puan) tarafından soruldu
0 oy
18 cevap 971 göst.
15 Eylül 2021 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
32 cevap 1,345 göst.