+2 oy
1,468 göst.
Diğer kategorisinde (12 puan) tarafından
İlk kez şiddet gördüm. Ortada elle tutulur hicbi sey yok. 21 aylik bebegim var. Gözü dönmüş gibiydi. 40 dakika boyunca ordan oraya sürükledi. Vucudumun bi cok yeri mor. Boğazımı sıktı boğazımda parmak izleri var şuan. Yarın darp raporu alıp ailemin yanına gitmeyi ve bu işi bitirmeyi düşünüyorum. Darp raporu alanlar bilgi verirse sevinirim süreç nasıl işliyor 

39 Cevaplar

0 oy
tarafından

Oha ya 40 dk mi :'( ah canm o şimdi sana sana 40 saat gibi gelmiştir . Dışarı kacamadin mi bagirsaydin pencereden Allah belasını versin pislik

(12 puan) tarafından
Camı açtım daha da coştu duvara fırlattı. Nefes alirken bile batma var şuan umarim kaburgama falan bi zarar gelmedi
tarafından
Çok üzüldüm çok canım
-Reklam-
0 oy
(4,889 puan) tarafından
Bebeğin neredeydi 40 dk boyunca ya
(12 puan) tarafından
Mutfaktaydi mama sandalyesinde
(4,889 puan) tarafından
Ee ağlamadı mi korkmadı mi görmedi mi
0 oy
(129 puan) tarafından
Karakola git darp raporu almak istiyorum de raporu al ve direkt savcılıkta şikayette bulunmak istiyorum de karakola da ve savcılığa gidip şikayette bulun ki işler daha hızlı olsun karakolda evrakları toplayıp sonra götürebiliyorlar (şehrin kalabalıklığına ve karakolun yoğunluğuna göre süreç uzar veya kısalır) savcılıktan verirsen hemen ifadeni alırlar ve işlemler başlar karakolda verirsen savcı senin ifadeni tekrar almak isteyebilir şehirden uzaklaştığın için bu sefer bulunduğun şehire yazı yazılır vs süreç daha da uzar tek seferde bitirmeni tavsiye ederim Allah bu adamları ıslah etsin geçmiş olsun kardeşim sorun varsa yardımcı olabilirim
(12 puan) tarafından
Hastaneye gidip alsam direkt rapor
(129 puan) tarafından
Tabiki oda olur devlet hastanesi olsun orada polisler ifadeni almak isteyecektir ben savcılığa gidicem dersin
0 oy
(10,972 puan) tarafından
Canım yarına kızarık olan morarmayan yerler geçebilir.imkaninn varsa hemen git rapor almaya.polisler gelip alıyor bebeğim var filan dersen.bildigim kadarı ile önce polis karakola götürüyor orada şikayet ve tutanak tutuluyor.evde bir dağılma boğuşma izi filan varsapolis girip onunda tutunak tutuyor.sonra hastahaneye götürüyor.
(12 puan) tarafından
Yok hic gececek gibi değil . Baya kötü hatta bi cok yer yeni oluşmaya basladi. Oglen 14 civarı oldu
0 oy
(271 puan) tarafından
Biran önce polisi ara ve gelsinler. Bu işin yarını falan olmaz. Kendin gidemiyorsun bari onlar gelsin. Canından çok mu değerli? Kimse senin kadar evladını düşünmez ve bakmaz. O yüzden biran önce can güvenliğini sağla
0 oy
(218 puan) tarafından

Nedeni neydi peki 

0 oy
(1,003 puan) tarafından
Kesinlikle bitir. ****** elleri kırılsın. Nasıl yapar. Ne derdi vardı 40 dakika ne ya 
0 oy
(6,512 puan) tarafından
Elleri kırılsın inşallah o an polisi çağırıp onu rezil ****** edecektin atacaklardi nezarethaneye bı görecekti ahlaksız herif 
0 oy
(355 puan) tarafından
tartışmanın konusu ne ?
0 oy
(5,132 puan) tarafından
Yazıklar olsun,  Rabbim seni bebeğine bağışlasın 
0 oy
tarafından
Lütfen sana bunu yaşatan adamla hayatını devam ettirme yarına fikrin değişmesin korkma cesur ol hayatidna başına daha kötü ne gelebilir? Allah yardımcınız olsun mutlaka darp raporu alıp cikin o  evden 
0 oy
(800 puan) tarafından
Kades uygulaman yoksa yükle canım çok ama çok üzüldüm:((((( darp raporunu hemen veriyorlar ama polisle gitsen daha iyi olur güvenliğin açısından o uygulamayı mutlaka indir:(((((((((
0 oy
(1,937 puan) tarafından
Bir kere yapan hep yapar unutma al ve ailene git hatta uzaklaştırma kararı da çıkart 
0 oy
(265 puan) tarafından
Doğrudan karakola git, onlar seni rapor almak için hastaneye götürürler. 
0 oy
(216 puan) tarafından
Allah yardımcın olsun bı kere alıştımı hep yapar buyuk bı ders ver 
0 oy
(3 puan) tarafından
Naptın merak ettim 
(3 puan) tarafından
Hayla bı haber yok merak ettim gerçekten naptigini
0 oy
(1,804 puan) tarafından

Naptı bende merak ettim :ermm:

0 oy
(7,768 puan) tarafından
Yarına bırakma hemen git adi şrfsz bunun sebebi olmaz ama köpk neden saldırdı adi
(1,804 puan) tarafından
Dünki post zaten .şimdi naptı acaba onu merak ettik :(
(7,768 puan) tarafından
Ah be haber yk mu
0 oy
(62 puan) tarafından
İlk önce gecmıs olsun canım ben bır an once hıc beklemeden o evden cıkardım polise Gıdıp basvururum ne olursa olsun bır kadına şiddet uygulanmamalı

İlgili sorular

0 oy
15 cevap 922 göst.
3 Temmuz 2023 Diğer kategorisinde Arme (228 puan) tarafından soruldu
0 oy
15 cevap 1,332 göst.
28 Kasım 2022 Diğer kategorisinde Arme (228 puan) tarafından soruldu
0 oy
18 cevap 973 göst.
15 Eylül 2021 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
32 cevap 1,347 göst.