0 oy
417 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (1,766 puan) tarafından
Doğum yapalı 46 gün oldu. Eski kıyafetlerin bir çoğu olmuyor ve yaz geliyor yeni kıyafetler alamam mecburen kilo vermek şart. Eski kilonuza tekrar ne zaman ulaştınız? Kilo verebildiniz mi?

56 Cevaplar

0 oy
(1,054 puan) tarafından

Hiç bi zaman 

İlk evlendiğmde 46 kilo olan ben 

Şu an 5 yaş ve 30 ay şık iki çocuk annesi olarak 74 tüm en son 

Veremiyorum aksine alıyorum ;((((

(1,766 puan) tarafından
Ahaha bende evlenirken 58, evlenip kilo aldım hamilelik başı 66, doğuma heralde 80le girmiştim. Kilolu olmak hiç güzel değilmiş kıyafet bulamıyorum bütün kiloyu da popoya almışım çok çirkin duruyor.
-Reklam-
0 oy
(2,387 puan) tarafından
Ben çabuk verdim 55 kiloyum. 3 çocuk olunca onların peşinde illaki gidiyo kilolar 
(1,766 puan) tarafından
Ooo çok iyi boyun kaç?
(2,387 puan) tarafından
1.60.
(1,766 puan) tarafından
Gayet ideal
0 oy
(12,498 puan) tarafından
İlk çocuğum da veremedim malesef 2. De hamile kaldığım kiloya yaklaş  1 sene sonra ulaştım 
(1,766 puan) tarafından
Şimdi tirsmaya başladım ben veririm inşallah bayada aldım hamilelikte
0 oy
(1,279 puan) tarafından
Evlenirken 52 idim 58 ile hamile kaldım 83ü gördüm 6-7 ayda 60lara indim şuan 15 aylık bebeğim 53-54kg yum.  Emziriyorsan çok rahat verirsin yediklerine dikkat et, aşırı şeylerden kaçın hamurişi kızartma tarzından da mümkün oldukça uzak dur olur..  Allah önce sağlık ve huzur versin gerisi hallolur :)
(1,766 puan) tarafından
Amin maalesef emmiyor şu an belki verdiysem oruçla beraber vermişimdir normal zamanda nasıl vereceksem
(1,279 puan) tarafından
Daha dur 46 gün çok yeni aşırı su iç her karnın acıktığım ağzına bir şeyler atmak istediğinde önce su iç 2 bardak iç o senin sebepsiz yere kalori almanı engelliyor. Çocuk büyüdükçe yemek yiyecek vakitte kalmıyor. Kendini aç bırakmamaya özen göster abur cuburdan ziyade kuru meyveler kuruyemişler elinin altında olsun.
0 oy
tarafından
Dönemedim :( 

2 yıl oldu şimdi diyete giriyorum işte 
(1,766 puan) tarafından
Umudum kırılıyor valla çoğu kişi veremedim diyor evden dışarıya da çıkamıyorum nasıl vereceksem
tarafından
Spor videoları izleyerek verebiliriz aslında
Ve sağlıklı beslenerek :)
(1,766 puan) tarafından
Zumba yapmaya çalışıyorum eğlenceli oluyor hem
tarafından
Bende bölgesel hareketlere başlıycam hazirana kadar vermem lazım
0 oy
(6,381 puan) tarafından
90 la hamile kaldim 106 ile doguma gittimm oğlum şuan 1 buçuk yaşında ben 78 kiloyum❤️❤️❤️
0 oy
(4,231 puan) tarafından
Veremedim ben kızıma hamılelige 65 ile başladım 83 ile doguma girdim 70 lere düştüm 5 yıl sonra ogluma 80 le kaldım 94 ile dogum yaptım 2 yıl oldu şuan 78 kiloyum veremiyorum diyetisyene gidiyrm:(
(1,766 puan) tarafından
Oo sende benim gibi almışsın baya, veririz inşallah ya
(4,231 puan) tarafından
Hamilelik süreçlerim hastanelerde yatarak serumlarla gectı cnm kılo umrumda değildi serum aldıkça şiştim odem topladı vucudum. Kollarım sisiyordu serumlardan o derece. Allah saglık versn veririm ınsaallah. Sende dikkat et almamaya calıs benm pek imkanım olmadı dogum kadar hergun acı çekip ağlamaktan mahvolurdm
(1,766 puan) tarafından
Yaa üzüldüm aman verilir elbet sağlık yerinde olsun yeterli
0 oy
tarafından
Bir yıl oldu hala ulaşamadım 72yle hamile kaldım 85le doğum yaptım 77de sabit kaldım 
(1,766 puan) tarafından
Bende doğuma 80lerde girdim geçen haftalarda tartıldım 76 falandı inşallah daha da veririm
0 oy
(9,008 puan) tarafından
İlk gebeliğimde 35 kilo aldm. İki ayda 30 kilo gitmişti. İkinci gebeliğimde 13 kilo aldm. Kırkım çıktığında hamile kaldığım kiloya düşmüştüm. 
(1,766 puan) tarafından
Oo baya hızlı vermişsin
(9,008 puan) tarafından
Çabuk kilo veriyorum ama çabuk da alıyorum maalesef. Şimdi emziriyorum iştahım çok açık. Oruç da tutuyorum. Ona rağmen kilo vermemişim hiç :(
0 oy
(2,734 puan) tarafından
2 çocuğum dada en fazla 2 ay içinde verdim. Bakalım bunda nasıl olacak 
(1,766 puan) tarafından
Maşallah baya iyi valla
0 oy
(1,023 puan) tarafından
Ben bi on ay sonra falan ulastim. Kizimla yemek yerken elimde ne gorse istiyodu onla ugrasmaktan kendim yiyemedim ulastim cok sukur :) 
0 oy
(11,416 puan) tarafından

4 ayı bulmuştu şuan biraz göbeğim var o da egzersiz gerektiriyor ben evlenmeden önceki kilomu istiyorum  :)

(1,766 puan) tarafından
Ah o göbekler nasıl eriyecek benimde baya yağ gibi sarkmış sezeryan göbeği var nasıl eriticez
(11,416 puan) tarafından
Gobek egzersizleri var canım onlara bakabilirsin
(11,416 puan) tarafından
Ama yeni dogum yaptığın için hemen başlama ben normal doğum yaptığım halde her kontrolde doktor üstüne basa basa 6. Aydan sonra yapabilirsin demişti korse kullan onun yerine simdilik
(1,766 puan) tarafından
Yok zorlamıyorum kendimi zaten
0 oy
(1,942 puan) tarafından
Doğum yaptıktan bir kaç gün sonra hamile kaldığım kilodan iki kilo zayiftim doğum kilom yoktu yani şu an tekrardan aldım ama
(1,766 puan) tarafından
Kız o nasıl oluyor hamilelikte kaç kilo aldın ki
(1,942 puan) tarafından
Hiç kilo almadim killo verdim ben
(1,766 puan) tarafından
Ana ne güzel be peki bebek kac kilo doğdu
(1,942 puan) tarafından
2800 gr doğdu cnm
(1,942 puan) tarafından
Şu an o kadar kilo aldım ki tekrar çocuk dogurasim var
0 oy
(3,107 puan) tarafından

32 aydan bildiriyorum. ULAŞAMADIM :D

(1,766 puan) tarafından
Ahah kaç kilo aldın kaç kilo versin peki
(3,107 puan) tarafından
Evlendiğjmde 67 kg idim sonra doğumda 82 ydim su an 77 kiloyum :D
(1,766 puan) tarafından
Şu an aşağı yukarı bende öyle bir şeyim :)
0 oy
tarafından
Ulasmadim hamileyken hiç kilo almadım aksine son güne kadar kustum zayıfladım 4 kilo verdim hamileyken ama  doğumdan sonra 13 kilo aldım bende tersine işledi süreç 
0 oy
tarafından
İlk 3 ay içinde verdim, 57 ile hamile kaldım 66 kiloyla doğuma gittim kacla çıktım bilmiyorum ama hep bebek almış demişlerdi. Ama ben hem emzirdim hemde sezeryandan sonra hiç yatmadım desem yeridir 
0 oy
(11,086 puan) tarafından
ULAŞAMADIMMMM 
0 oy
(3,587 puan) tarafından
Ben 3 ay gibi bi surecte tamamen eski halime dondum ama zayiflamaya meyilliyim zaten sevmesem de asiri zayif olabiliyorum biraz kalsin isterdim sizin daha cok yeni verirsjniz bence
0 oy
(173 puan) tarafından
6 ay içerisinde eski kiloma ulaştım sabahları aç karnına Türk kahvesi öğlen çorba akşamda normal yemek ben çok az yemek yiyen insanım diyet yapmadım benim günlük yemek biçimin bu şekildeydi herzaman faydasını gördüm 65 ile hamile kaldım 86 ula doğum yaptım şuan 64 kiloyum
(1,766 puan) tarafından
Ama sabahları güzel bir kahvaltı şart vitaminsiz kalırsın öyle
(173 puan) tarafından
İçim almıyor inanki yiyince miydem bulanıyor
0 oy
(3,496 puan) tarafından
Doğumdan Bi hafta sonra 8 kilo gitti 2 aylıkken  falan doğum kilolarim tamamen gitti ekstradan 10 kilo daha  verdim toplam 23 kilo 
(1,766 puan) tarafından
Oo maşallah
(3,496 puan) tarafından
:) teşekkür ederim yorgunluğun çok katkısı var tabi üstelik iştahlı bi insan değilim o yüzden çok kilo vermiş olabilirim

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 109 göst.
27 Aralık 2021 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
31 cevap 1,092 göst.
1 Ocak 2021 Aile kategorisinde ♥️♥️Miracım♥️♥️ (1,114 puan) tarafından soruldu
0 oy
31 cevap 1,071 göst.
8 Aralık 2020 Diğer kategorisinde Asel_asena (536 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 99 göst.