0 oy
1,084 göst.
Aile kategorisinde (1,114 puan) tarafından
Zayıf evlendim 48 kiloyla evlndikten sonra 54 oldum 2 sene sonra hamile kaldım derken 71 oldum sonra zayıfladım 60a kadr indim iknciye tekrar hamile kaldım. Bu arada yeni evliyken eşim hep az baliketli ol kilo al derdi neyse şimdi de doğumlardan sonra şuan 64 olabildim ama gece çok yiyorum eşimde görüyo sürekli biseyler yediğimi düşünün gece yarısı fırına patates atarım mısır patlatirim oturur yerim yani uykum yoksa. Uzun zamandır iyi sistin o göbeğin ne az zayıfla flan diyo. Galiba kilolu olduğumdan memnun değil önceden takilmiyordum söylediğine sen istiyodun diyorum ama bu aralar kilo aldığımn bnde farkındayım son zmanlar da dediği zman kafama takıyorum

31 Cevaplar

0 oy
tarafından
Esimin degimiyle degilde kendimi nasil seviyorusam iyi hissediyorsam oyle yapiyorum suan kendimi cok uyi hissediyorum onu bosver 
(1,114 puan) tarafından
Bende biraz hoşnut değilim ama gece yemeden yapamıyorum uyandikca illa biseyler yicem tatlı bisküvi çikolata evde ne varsa. Zaten sürekli evde tatlı türü şeyler bulunuyo
tarafından
Ben aksam saat 5 ten sonra bsey yemiyirum asla cok nadir ayakta agzima bseyler atarim kilomu koruyorum yanj sende az ye bacim iyi degul kilo
(1,114 puan) tarafından
Kız çok aşırı kilolu değilim ki ne kadr yesem de almıyorum beni korunma hapı kilo aldırdı 64 kiloyum boyuma göre normalim yani ama alt bölgem rhatsiz ediyo beni sadece
tarafından
Ee sen kendini öyle iyi hissediyirsan kimin ne dedignin ne önemi var canm ye gitsin can boğazdan gelir :D
(1,114 puan) tarafından
Valla boğazıma düşkünüm benim yediğimi başkası yese Cok kilo alır ben yemekten almıyorum kiloyu 48le evlendim 2 sene de 54 oldum evlenmeden önce de hep 50 55 arasindaydim düğün stresinden 48e düşmüştüm. Böyle de çalışıyorum iki çocuk evin işi o yüzden kilo durmuyo ama kontrol hapından sonra hızlı kilo aldm
-Reklam-
0 oy
(4,040 puan) tarafından
Evet takılır benim fiziğim düzgün ama gibekle baş edemiyorum onun da diline vuruyor
(1,114 puan) tarafından
Ben kilo aldığım zman bacaklardan basenlerden alıyorum ya öyle çok aşırı büyük degil ama üst bölgeme göre alt bölgem daha geniş
(4,040 puan) tarafından
Bı arkadasim var fiziği fıstık gibi diyetisyene gider spor yapar en güzel şeyleri giyer nişanlısınin da ağzından burnundan getirir sen benim gibi becerikli ve bakımlisini bulamazsın diye adam da hakkaten bulamam ben seni bırakmam diyormus. Bence türk erkeği tam olarak bunu istiyor
(1,114 puan) tarafından
Spora göndermiyor ki beni kaç kere gitcek oldum alt bölgem için izin vermedi bide yabancı yerde değil kendi halasının yeri halasının kızı duruyor kadınların gününde ama yazın gitmem lazım mutlaka
(4,040 puan) tarafından
Spora diyetisyene gitmeden çocuk doğurmuş kadın hicbisey yapamaz mal mal konusmasinlar ebru şanlı ayarında kadın isterler ama ebru sanlinin hayatını sunmazlar
(1,114 puan) tarafından
Yaa ne demezsin valla begenmiyosa begenmesin çokta umrumda kendim memnunum kilomdan dediğim gibi sadece bacak bölgem var biraz kilo aldığım zman direk bacaklardan alırım üst bölgemden hiç almam.
0 oy
(598 puan) tarafından
Bende hamileyim aldım dalga geçiyor şaşırıyor kiloma ama fiziğine dikkat et 
(1,114 puan) tarafından
Hamilelikte bişey demiyodu doğumlardan sonra dedi iknciden sonra daha çok demeye başladı ama gece çok yiyorum oda biliyo
(598 puan) tarafından
Gece yenmesi zaten başta kilo yapar o yüzden dikkat et
(1,114 puan) tarafından
Ben hep öyleyim ama gece beslenmeden dolayı kilo almıyorum doğumlardan önce 55ten hiç çıkmadım yemem yine aynıydı beni doğum kontrol hapı kilo aldırdı
0 oy
(184 puan) tarafından
Keşke taktiği kilom olsaydı adam bana takik
(806 puan) tarafından
Allah sana yardım etsin zaten sen olgun olmamış olsan şuan da orda pek duramazdin aklı başında birisin belliki canım ya
(184 puan) tarafından
Aynen öle iki tane evladım var bide Rabbim var sabrın sonu umarım hayran çıkar
(806 puan) tarafından
Amin rabbim çocuklarını da sana bağışlasın canım benim ♥️
(184 puan) tarafından
Amin Allah razı olsun bide küçükler teyzesi ben onlarda yaşayamam yoksa boşanmak çok kolaydır çocuklar boynumu büküyor
(806 puan) tarafından
Evet seni çok iyi anlıyorum tabiki kolay değil bir düzeni bozmak çocukların hayatını bozmak. O yüzden allah esine akıl fikir versin Allah hidayet versin inşallah da öyle şeyler olmasın düzelir
0 oy
(1,635 puan) tarafından
Benim herif beni tombişim diye sever.

Herif tığ gibi ben duba gibiyim ama hiç kilo yüzünden laf etmedi sağolsun ☺️

Sende ben halimden memnunum de geç niye kafana takıyosun 2 çocuk doğurmuşsun sonuçta
(1,114 puan) tarafından
Öyle diyorum zaten bozulduğumu belli etmiyorum etsem daha çok laf etcek. Ben memnunum kilom sana mi kalmış diyorum
(1,635 puan) tarafından
En iyisini yapıyosun. Erkek milletinin ağzına laf vermeye gelmez ☺️
(1,114 puan) tarafından
Aynen öyle valla
0 oy
tarafından
dalga geçiyor şakalaşıyor sözde ama ben alınıyorum bazen
(1,114 puan) tarafından
Aynen bizde öyle
0 oy
(262 puan) tarafından
Canım bana öyle bisey demez zaten şuan kilolu değilim ama sende çok yeme kuzum senin sağlığın acisindan eşine bakma diyebilir ama bizde bazen erkeklerde göbek cikinca göbegin cikmis diyoruz ama dalga geçer gibi olmamasi lazim tabikide 
(1,114 puan) tarafından
Yemeden dolayı pek kilo almam ben aldığım gibi de veririm durmaz yani kilom ama doğum kontrol hapından sonra aldım doğumdan snra direk 70ten 60a düşmüştüm hapa başladım kilo aldım
(262 puan) tarafından
Himm orasını bilemicem canım eşin korunsun sen kullanma hap
(1,114 puan) tarafından
Gizli kullanıyorum hapı da ona bile karşı
(262 puan) tarafından
Haa niye eşin cocuk istiyormuda
(1,114 puan) tarafından
Sözde istemiyor ama iknciyi bile ben bilmeden oldu ilk çocuk zor oldu iknci olmasjn diye de korunmadim eşim de korunmadi geri cekilmeyle sadece oğlum 4 aylıkken iknciye hamile kaldım şuan eşimde istemiyor kendi korunuyor artık ama benim korunmami ilaç kullanmamı istemiyor
0 oy
(3,276 puan) tarafından
Biz onların edine buduna karışmıyoruz olduğu gibi kabul ediyoruz acaba onlar niye kabul etmiyor hep istedikleri gibi olmamızı isteniyor

Eşim hiç sorun etmiyor zayiflicam dediğimde bile sen nasıl rahat ediyorsan aşkım der 66yla hamile kaldım 90la doğum yaptım hicbir zaman çok yiyorum kilo al demedi hatta kendi aldı aldı yedirdi ye ye diye şuan 68 70 falan varımdır erkeklerin bu şeylerine sınır oluyorum yok gecelik giy yok başka bir sey giy yap et aman
(1,114 puan) tarafından
Aynen öyle herseyimize nedn karışırlar ki
(3,276 puan) tarafından
Ah bir bilsem canım
0 oy
(44,603 puan) tarafından

Ben aldım yaaa:ermm:

(1,114 puan) tarafından
Kaç kilosun cnm
0 oy
(834 puan) tarafından
Resmen kendimi okudum ya :D 48le evlendim  aslında 52ydim ama düğün streainsen düğün öncesinde kilo vermişim. Neyse evlendik  1.5 sene sonea hamile kaldım 73le doğum yaptım ****** gibi kilo aldım hamileyken. Neyse sonra 63e düştüm  doğumdan sonra  9. Ayda  yine hamile kaldım şu an 78 kiloyum. Eşim 53 kilo. Yanımda yavrum gibi duruhor. ::( ben şu an 37+5 hamileyim. İnşlh bundn snra verebilirm...
(1,114 puan) tarafından
Hemen hemen aynıyız bende evlenme stresinden 48e düştüm normalde bekarken 50 55 arasiydim hep neyse 2 sene hamile kalmadım o ara 53 54 oldum sonra hamile kaldım 54le 71le doğum yaptım hemen 60a düştüm zaten 5 ay sonra tekrar iknciye hamile kaldım 60 kiloyla yine 70 kiloyla doğum yaptım doğumdan snra 60a düştüm yine bu sefer doğum kontrol hapı kullanmaya başladım kilo aldırdı şuan 65im
0 oy
(2,443 puan) tarafından
Kendi kilosundan benim kiloma sıra gelmiyo :D
(806 puan) tarafından
☺️ :)))) sesli güldüm bacım ya
(2,443 puan) tarafından
Gül gül :))))
(1,114 puan) tarafından
Malesef eşim zayıf bacakları benim bacaklarjmdan daha ince :)
0 oy
(806 puan) tarafından

O değil de ben takıyorum kilomu. Oda bana birgün açtı internetten şu yazıyı okuttu ve sarıldı gerçekten de hiç umrunda değil kilom sen sağlıklı ol nasil istersen öyle ol der hep. Ben de doğumdan sonra kalan kilolari takar oldum dört buçuk aylık bebeğim artık zayıflasam diyorum gerçi hayatım boyunca hiç zayıf olmadım hep baliketli bir kadındım ama insan fazlasını görünce kendinde vermek istiyor en azından aldıklarını yani ... 

image

(1,114 puan) tarafından
İnsan kendi nasıl hangi kiloda iyi hissediyorsa o cnm başkasının söylediğinin bı anlamı yok aslında ama biz takıyoruz kafamıza
(806 puan) tarafından
Evet canım kesinlikle öyle
0 oy
tarafından

Benim eşimde takılmaz öyle şeylere ama o buna tepki vermiyor takılmıyor diyede dozunu kaçırmıyorum onun için değil kendim için kiloma dikkat ediyorum sağlık açısından düşünerek.. 

(1,114 puan) tarafından
Valla her şeyi bırakırım ama gece atistirmasini bırakamıyorum bide emziriyom sürekli cnm tatlı istiyo evde ne varsa uyku arasında bir iki lokma atarım ağzıma
tarafından
Canın tatlı istediğinde kuru incir kuru kayısı ye en azından tatlıdan daha az kalorili canım
(1,114 puan) tarafından
Onları sevmiyorum kuzum ya sadece ceviz severim
0 oy
(6,203 puan) tarafından
Doğumdan sonra 40gun içinde kendi kiloma döndüm o yüzden bir şey demiyo kilolu olsam da demez :D
(1,114 puan) tarafından
Kilolu baliketli değilim aslında 65 kiloyum ama göbek bölgem ve basen bölgem var birazcık
0 oy
(617 puan) tarafından

Kiz eşimden cok oğlum cok dinlendiriyor ustelik babasının yaninda eşeğin aklina karpuz kabuğu düşürmek gibi :(

(1,114 puan) tarafından
Haha kız şimdi ki çocuklar analarını da beğenmiyor :)
(617 puan) tarafından
Aynen canım ya:))
0 oy
(660 puan) tarafından

Benim eşim çok karısir ilk evlendm 57 kiloydum hamileliklerde 76 ya kadar çıktım 2 cocugum var hamilelik bisey demedi ama dogumdan sonra kilo vermem konusunda çok konuşurdu esim zayif ve benide kilolu görmek istemiyo surekli karısir ama ben memnunum eger esim sorun yapmasa ben suan daha kilolu olurdum esim istemiyo dye dikkat ederim suan 59 kıloyum çok sukur verdim kilolarimı :)

(1,114 puan) tarafından
Bende 65 kiloyum 55 60 arasına gelsem yeter yazın spora gitcem inşallah
0 oy
(924 puan) tarafından
Eşim istemiyor vermemi hiç dile getirmedi ama ben onunla konuştum yaşım gencken veriyim sende destek ol kilo iyi değil elboselerimi rahat agiyim dedim korse giymekten hiç hoşlanmıyorum acayip kötü hissetiriyor beni oda sağolsun tamam. Bende başlayın birlikte verelim yaza kadar dikakt edelim yediklerimize dedi pazartesi inşallah diyetteyiz
(1,114 puan) tarafından
İnşallah cnm bende yazın akrabaların spor salonu var oraya gitmeyi istiyorum çocuklara bakan bulursam :)
(924 puan) tarafından
Ay ne güzel şanslısın canım
0 oy
tarafından

Yok beee evlendiğimizde çıta gibiydim diyorum da o neydi ki çubuk kraker gibiydin şimdi iyisin azdaha alsan ne olır deyip duruyo :D

Adam etli butlu seviyor ama bende et yok yağ var ama kilom yok yağlar birikti bıngıl bıngıl 

Adam seviyorum karışma bende diyor eyi madem deyip geçiyorum :D

(1,114 puan) tarafından
Eşimde önceden öyle diyordu bana yeni evliyken çok zayıftım etk belimden düşüyordu. Baliketli ol çok zayifsin diyordu şimdi de iki çocuktan snra göbek kaldı gitmiyo bide doğum kontrol hapı kullanıyorum 65 kiloyum şuan şimdi de az kilo ver diyor dedim snde ne istediğini bilmiyon karışma bana alırım de veririm de dedim en son
tarafından
İyi demişsin ama ben zayıflıyacam dedim mi eşim kızıyor hayır bak sakın suratın çöküyor dedi yaaaa :((
Meğer ben 60 kilo güzelmişim ☺☺
(1,114 puan) tarafından
Bende 65im 57 58 olana yeter bana
0 oy
(119,287 puan) tarafından
Takiyo uuff desem ucucan diyo
(1,114 puan) tarafından
Çok mu zayifsin cnm kaç kilosun
(119,287 puan) tarafından
46 kiloyum
(1,114 puan) tarafından
Baya zayifmissin cnm inşallah alırsın sende
0 oy
(1,523 puan) tarafından
Hayır canm kiloma takılmaz 
(1,114 puan) tarafından
Aslında yeni evkiyken zayıftım 48dim sonra doğumlardan sonra kalan kilo oldu bide kontrol hapı kullanıyorum 65 oldum şakayla karışık söylüyor ama yine de kafama takılıyo

İlgili sorular

0 oy
56 cevap 415 göst.
3 Nisan 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Fatmaa (1,748 puan) tarafından soruldu
0 oy
31 cevap 1,065 göst.
8 Aralık 2020 Diğer kategorisinde Asel_asena (536 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 85 göst.
17 Ocak 2023 Diğer kategorisinde Nur.06 (557 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 93 göst.
29 Aralık 2022 Alışveriş-Hediye kategorisinde Mihra (385 puan) tarafından soruldu

379,604 soru

11,363,695 cevap

34,840 kullanıcı

...