0 oy
591 göst.
Diğer kategorisinde (103 puan) tarafından

Eşim goguslerime yorum yapıyor şimdi de kilo aldım diye alma diyor kendisi sanki çok karizmatik çok sinir oluyorum hep bir kusur bulma derdinde göğsün küçük diyor kafam kadarmi olsun terbiyesiz artık soğuttu kendinden böyle eşe ne yapmak lazım soğutuyor kendinden böyle saygısız yaklaşımıyla sonra neden bana fevri davranıyorsun diyor 

Bendd çok afedersiniz en son sinirlendim seninde şeyin küçük işe yaramıyor dedim 

33 Cevaplar

+1 oy
(535 puan) tarafından
tarafından seçilmiş

En İyi Cevap
Bir kadın gebe ise eş daha dikkatli olmalı bence yaa, böyle düşüncesiz eşler olabiliyor Vallahi, benim eşim elhamdülillah tam tersini der ne kadar da güzelleştin sen böyle der ama ben kendimi beğenmiyorum göğüslerim büyüdü diyorum yakışır diyor şiştim diyorum hayır bebek o diyor yüzüm çirkinlesti diyorum aksine dünyalar güzelisin diyor Rabb'im herkese böyle düşünceli eşler nasip etsin amin amin amin 
-Reklam-
+1 oy
tarafından
Banada daha dün dedı ıyıce şiştin goguslerın kocaman oldu eskıden ne guzeldın dedı zorıma gıttı ama esım hep der bunu bana kılo almamı ıstemıyor
(108 puan) tarafından
Kac kilosunki canm.yain kac
(120,057 puan) tarafından
yaa kimdi bu hesap sildirmis
+1 oy
(15,877 puan) tarafından
Şey yap sende onun kusurlarını yüzüne vur kısasa kısas sonra laf ederse 

Baktım empati kuramiyorsun bende direkt yüzüne vurdum senin gibi.hisset.bakalim diye 

Olanla yetinmiyor ise para döksün yaptır o zaman 
+1 oy
(3,237 puan) tarafından
Dış görünüşümüze dikkat etmeliyiz erkek olarak da kadın olarak da ama göğüslerin küçükse sonradan olmadı, baştan evlenmeseymiş tövbe tövbe. Bence son cümlenle de iyi demişsin. 
(103 puan) tarafından
Popon küçükte dedi ben büyüttüm diyor
(7,973 puan) tarafından
O nasıl bir laf ne alaka? Popo
(200 puan) tarafından
Cidden iğrenç adam o nasıl laf
(7,973 puan) tarafından
Bu adam sapık bence. Zihniyetide kötü dikkat et sen.
+1 oy
(310 puan) tarafından
Gözleri me yorum yapıyor. Yeşil ya bazen gözlerimi fazla öne çıkartırım Van kedisi gibi olmuşsun der kahkahs atar sinir olurum 
(103 puan) tarafından
Eminim çok guzelsindir
+1 oy
(171 puan) tarafından
Sende ona yap aynısını kafana niye takıyorsun 
+1 oy
(1,453 puan) tarafından
Şeyin küçük nedir kız valla çok güldüm 
(103 puan) tarafından
Kendisi beni çok kırdı benimde o aklıma geldi lafın altında kalmamak için dedim birazda o anlasın kırılmak neymiş empati yapsın
+1 oy
tarafından
Adamı çok yanlış yerden vurmuşsun bu laf her yere çekilir yanlış yapmışsın 
(9,911 puan) tarafından
Kız onun göğüslerin küçük kafam kadar olsun demesi başka yerlere çekilmiyor mu. Demekki öyle beğeniyor ve öylelerine bakıyor belli olmaz
+1 oy
(108 puan) tarafından
Kac kilosun kac yasindasn
+1 oy
(2,125 puan) tarafından
Ben 70ten 90a çiktim. Haklı olarak söyledi gerçekten çok aşırı kilo aldın sağlığın gidecek diye. Umrumda olmadı. Kızıma yetişememeye başladım haraket etmek aşırı zor geliyordu. Kafama taktım. 3 hafta oldu 8 kilo verdim. 70e geri düşmeyr çalişiyorum. 

Dün diyorki bak uyardım kendine geldin diye. Senle alakası yok kızım için yapiyorum dedim. Umrumda değil ne düsündüğü.
(1,208 puan) tarafından
Ayyy bende aynı senin gibi 70 den 90'a çıktım , canımsın Allah için anlat 3 haftada nasıl 8 kilo verdin?
(2,125 puan) tarafından
Canım ben günde 2 ekmek yiyordum. Ve dışardan çok yiyordum dürüm ekmek arası pzza ne olursa. Ve günde tek öğün yapiyordum o öğün ne varsa. Makarna yicem mesela yarım paket anca yetiyordu bir öğünde. Obez gibi besleniyordum. Asitli çok içiyordum. 3 lt gazoz 2 gün demiyordu. Şeker kullanıyordum. Günde 5.6 bardak kahve içiyorsam hep şekerli oluyordu. Köye gittik kıza tuvalet eğitimi vermeye. Orda başladım. Ekmek şeker karbonhidrat ne varsa kestim. Düzenli 2 öğün yapmaya başladım. Meyve abartmadım. Koydeyken spor yaptım leslie hergün. 2 hafta kaldim. Ordan dönünce spor yapamadım ama kızla hergün dışarıdayız evde zaten oturduğum yok. Saat 5ten sonra ağzıma birşey koymadım. Şimdilik böyle ama yeşil çay ve kabak detoks falan yapıcam işlerimi halledincs. Spora burda asla baktım kalmiyor ve aşırı sıcak bastığı icin yapasım gelmiyor :/
(1,208 puan) tarafından
Tebrik ediyorum seni, helal olsun, çok güzel vermişsin bende de 2 yaşında ikizler var bende 1 dk yerimde oturmuyorum ama yemekler hep ekmek arası ayakta atıştırma, seninde dediğin gibi genelde dışardan ve çok düzensiz, ilham oldun bana bende an itibariyle başlıyorum
(2,125 puan) tarafından
İşte benimde öyle tek öğün ne bulursam yiyordum. En kolay sipariş vermekti. Ama dürüm ve çift lavaş yiyordum hemde büyük boy. İnan o bile doyurmuyordu. Şimdilik mutluyum.kızim için mutluyum. Öyle hantal işe yaramaz olmuştum ki. İnsallah istedikten sonra yaparsın canım.
+1 oy
(801 puan) tarafından
Kısasa kısas yapmak veya fevri davranmak yerine konuşun güzelce o kadar istiyorsa da yaptırabilir fakat sadece laf vurmak için konuşuyorsa boşuna konuşuyor.  yani eş diyoruz ben anlayamıyorum insanları artık gerçekten eş dediğin senin en ozelin hayatını paylaştığın kişi ne bu nefret kötülük merakı anlayamıyorum gerçekten yani eşler birbirinin kusurunu aramaz aksine eksik yanını örter tamamlar benim bildiğim 
+1 oy
(601 puan) tarafından

Hhahaha kız helal oldun sonda koptum :D 

+1 oy
(343 puan) tarafından
Hoşt derim kendine bak sıracalı
(8,110 puan) tarafından
Ay nerelisin kız siracali konyalilarin lafı ya sjsjs
+1 oy
(34 puan) tarafından
Herkes kendine yakışanı yapar ciddi bir biçimde ikaz et ama senin onun kadar basitleşip aynı hatayı yapma... yani akşam al karşına ben Angelina Jolie sende brat pit değilsin benimle evlenirken beni gördün beğendin benden degismemi bekleme bende senden beklemiyorum ama sana güzel görünmek için elimden geleni yapacağım sende beni kırmamak için elinden geleni yap seninle senin gibi konuşup basitlesmeyecegim ben senin gibi değilim de. Onun  tavrı  karektersizliginden senin tavrın asaletinden olsun.. yapmaya devam ederse de kendi bilir basit insan
+1 oy
(2,135 puan) tarafından
Benimkide öyle birde beğenmiyo cünki kıskanıyo neden cünki kendisi görnüş olarak cok yaşlı bana babanmı bu adam diyorlar bacım bence eşin srni kıskanıyo kıskanan erkekler hanımlarında kusur arar unutma
(103 puan) tarafından
Ahahha baban mi güzelim o ayrı da ben güzel giysem bile olmamış der
(2,135 puan) tarafından
Kıskandığından cekemiyo seni
+1 oy
(956 puan) tarafından

Kiz iyi büyüğünü gördün mü de küçüğünü nerden biliyorsun dememiş :D Allah seni yaa çok güldüm iyi demişsin esim bana o konuda yorum yapmaz ama kaynanam çok kilo aldın deyip duruyor bende senin oğlunda kilolu en azindan ben çocuk doğurdum körler sağırlar birbirini ağırlar diyorum 

+1 oy
(6,764 puan) tarafından
Sen varya ömür boyu eşinle arana çok feci bir soğukluk soktun.

Kilo farklı birsey bir erkeğin erkekligini konuşmak çok ayrı birsey ömür boyu yara açtın.
(103 puan) tarafından
Tek kilo değil buraya yazamadiklarim var burnun da büyük dedi bana almasaydin o zmn ben kendimi beğeniyorum herkeste güzel buluyor o beni istemiyor olabilir mi çok kirildim ama canım çok
0 oy
(180 puan) tarafından
Benim eşimde diyor göğüslerin büyük olsa güzel olurdu ama asla dalga geçmez 

Para ver yaptırim kendime göğüs de  
0 oy
(580 puan) tarafından
Milletin eşi zayıfla der benimki tombiş ol der :))
(276 puan) tarafından
Aynı benimki o zaman benimkide kilo almamı çok ister şuan hamileyim diye kilo almışım bana diyor keşke hep böyle kalsan
(580 puan) tarafından
Benimde öyle gebelikte aldim verme deyip duruyor:))
(6,764 puan) tarafından
Bu benim eşim sjsjs
0 oy
(48 puan) tarafından
Valla benim eşimde laf söylüyor ama alttan alttan sokuyor lafını bir kilo al der bir zayıfla der makyaj yapma der sonra yap der bende beni ne mutlu ediyorsa artık onu yapmaya karar verdim benim sağlığım için kilolardan kurtulmam lazım diyet yapacam o ne derse desin aman 

İlgili sorular

0 oy
31 cevap 1,094 göst.
8 Aralık 2020 Diğer kategorisinde Asel_asena (536 puan) tarafından soruldu
+1 oy
3 cevap 204 göst.
6 Mayıs 2022 Diğer kategorisinde Merveadiyaman (162 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 328 göst.
0 oy
56 cevap 453 göst.
3 Nisan 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Fatmaa (1,773 puan) tarafından soruldu

384,929 soru

11,513,149 cevap

35,174 kullanıcı

...