0 oy
145 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (33 puan) tarafından
Arkadaşlar şuan bir diyet sürecindeyim 1 ayda 71 kilodan 68 kiloya düştüm resmen o kadar aç kalarak ve diyetisyen desteği aldım güya ödemin var yağ değil diyor eee ödemi nasıl atcam diyorum Dukan birası yap diyor. Sizin deneyimleriniz varsa paylaşır mısınız 

5 Cevaplar

0 oy
(48,690 puan) tarafından
dukan birasi da çok kötü tadi ya devam edemedim ona ben 

yesilcay sut detoksu da guzel odem attırıyor 
(33 puan) tarafından
Yeşil çay,süt,tarçın zencefil ile yapılan
(48,690 puan) tarafından
onu burdan biri önermişti yesil çayı kaynatıp gun içinde iciyosun üç saatte bir demisti ben onun dedigi gibi yaptım arada atıştırdigim.oldu
internetteki tarifte süt kaynatılıyo uc gun yapip birakiyosun
ramazan dan once denedim kan ilaci yan etki yapti ikisi fazls gelecek diye bıraktım
(12,646 puan) tarafından
Yeşil çay 3 saatte bir mi yemek yok mu doğru mu anladım canım
(48,690 puan) tarafından
netteki tarif baska
ben yesil cayi kaynattim süzüp bir sürahiye koydum
bardagin dortte biri bu caydan kalanı süt olacak sekilde icjne tarcin zencefil koyuyosun iciyosun normalde.bisey yemiyosun tok tutuyomus ta ben yemiştim agir olmayacak şekilde
(33 puan) tarafından
Aynen canım bu şekilde yapan arkadaşlarım 3-4 kg verdiklerini söylüyorlar 3 günde
-Reklam-
0 oy
(75 puan) tarafından
3 yeşil çayı üç fincan su ile demleyip üzerine yarım limon ve bir çubuk tarçın koyup gün içinde içiyorum diyetisyenim den aldığım bı tarif bu 
(1,170 puan) tarafından
bende diyetisyene gittim ama hic memnun kalmadim senin diyet listen nasil canim
(75 puan) tarafından
Azmis cidden benim mesela yemeğe göre değişiyor sebze köfte ve baklagile göre miktar var. Bir kase çorba içip başlangıçta 5 dakika bekliyorsun. Sonra yemek yanında mutlaka bol yeşillik ve 3 y k yoğurt. Ekmek de normal zamanlarda tam buğday ekmeği var besaş'ın iki dilim yiyorum ondan. Ramazan da yemiyorum ama.
(75 puan) tarafından
Her ay öyle özel şeyler alınacak sa ohooo benim teyzem gidiyordu bu diyetisyene baya vermişti çok ilgili bı kadın işinde de çok memnun herkes o yüzden başladım bende. Diyet listesi çok iyi geldi bana. Ramazanda biraz bozdum ama ramazandan sonra tekrar baslicam ama bu seferde kendi kendime baslicam diyetisyene gitmeden
(33 puan) tarafından
Kesinlikle bende gitmem artık çözdük olayı az buçuk sağlıklı beslen kalori açığı olustur  bu arada hindi ve tavuk füme canım kalorileri çok düşük ve full protein %1 yağ sadece ve tadı da güzel ölümlerine eklemek istersen diye söyleyeyim dedim ❤️
(75 puan) tarafından
Çok saol cnm bı deniyeyim teşekkür ederim ☺️
0 oy
(1,371 puan) tarafından
Tarçınlı su. Dukan birası. Ben bunların sayesinde ödem de attım kiloda verdim. Boll bol su iç 
(33 puan) tarafından
Tamam canım çok teşekkür ederim günde 3 litreden fazla iciyorum su
(1,371 puan) tarafından
Maşallah. Bunun 1 litresi tarçınlı karanfilli su olabilir
0 oy
(1,056 puan) tarafından
Maydanozdaki etki büyük gerçekten ödem için yeşil cay içtim pek fayda göremedim aslan pençesini içtim olmadı maydanoz suyu içtim tuvaletten çıkamadım kiraz sapıda etkili 
(33 puan) tarafından
Teşekkür ederim canım bunu da yapcam hemen
(1,056 puan) tarafından
Ben çok faydasını gördüm hatta doktorum listeme eklemisti
(33 puan) tarafından
Çok teşekkür ederim canım vaktini ayırıp yazdığın için
0 oy
(202 puan) tarafından
Ne birası ya . Boşver öyle şeyleri bol bol su iç . Bardaklarını büyüt, tabaklarını küçült.  Limon ye her gün .  Ve salatalık ile havuç . Bu ikisinden kilo kilo ye . Yemekten önce bunla doyur kendini son kısımda az bişey yemek yersin . Salatalık kilo yapmaz. Mideyi doldurur. Yumurta ye mesela . Tok tutar. Ekmeği kes . Ödem söktürücü çaylardan iç. 
(33 puan) tarafından
Dukan birası aşkım  yeşilçay ve sodadan yapılıyor alkollü değil
(202 puan) tarafından
Haaa dedim ben de içkiyle kilo mu vermeye çalisiyorlar dedim  fjgnfkfkf
(33 puan) tarafından
Bide mübarek ay tövbe nsmdmdms

İlgili sorular

0 oy
10 cevap 179 göst.
7 Haziran 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Isra (66 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 105 göst.
31 Aralık 2022 Diğer kategorisinde Oglumalis (1,088 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 167 göst.
22 Aralık 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde est16 (463 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 187 göst.
20 Mayıs 2022 Diğer kategorisinde ❤️Asmin Deroş❤️ (4,759 puan) tarafından soruldu

380,054 soru

11,377,122 cevap

34,863 kullanıcı

...