0 oy
315 göst.
Diğer kategorisinde (10,985 puan) tarafından
Evimin sokağında hemen dip çaprazımda bir dengesiz var.gece sahura kadar bahçede otururlar sesten uyutmazlar.ona alıştık artık defalarca polisi aradık birşey olmadı uyarıp gittiler peşine gene çıktılar.simdi son 4 gündür ,ezana 5 dk kala camdan bagirarak ezan okuyor dengesiz.zaten evlerimizden ezan zor duyuluyor .cami yakın ama çok yüksek binalar var ses gelmiyor.birde bu ***** cama çıkıp son ses ezan okuyor.kac gündür sinirlerim zıplıyor iftar vakti.cekip polise filan atsam birşey yaparlar mi

3 Cevaplar

+1 oy
tarafından

Hakkını helal et ya çok güldüm :D tövbe  yarabbim tövbe. 

(10,985 puan) tarafından
Cekcem ama camdan aşağı bir gün
Bir tanesi de çıkıp cama geri.zekali misin diye sormuyor
-Reklam-
0 oy
(5,952 puan) tarafından
Bahcesinde oturana polis birsey diyemez ki siz sese hassasiyetiniz varsa  sizin probleminiz camdan ezan okuyorsa kendine odaklan duymasin takıntılı olmayın bence
(10,985 puan) tarafından
Kimse kimsenin hakkına giremez.ben onları gecenin 11 30 12 sinde dinlemek zorunda değilim.cocuk olur amenna.ha o saatte gene disarida işi yoktur.50 yaşındaki adamin kah kah gülüp bağıra bağıra İbrahim Tatlıses söylemesini dinlemek istemiyorum.
(5,952 puan) tarafından
Tatlim ozaman sessiz sedasiz kasabalara gidiceksin ozaman kahkaha duymazsin polis bile birsey yapamaz bahçesinde gülen adama
(10,985 puan) tarafından
O yüzden mi gelip üç kere uyardiktan sonra 4 duncuye para cezası kestiler.vqllqha canım oturduğum semt zaten öyle bir tek bu aile geldi bu hareketleri yapıyor.buradaki herkes en düşük seviyedeki insanlar bile öğretmen ,çok seviyeli çok modern bir semt burası .ne yazikki bir tek bu kişiler böyle.herkes rahatsız
(692 puan) tarafından
Kendi dediğine ikna olmak lazım önce sen eğer sesli gürültükuysen bahçe sevdanda varsa sen yerler bahsettiginyerlere lütfen
(5,952 puan) tarafından
Benim doğduğum yer sonradan gelme oldugum yer değil   dagdan gelip bagdakini kovamazsin;)
Eminim ceza almıştır yukarda uyardi gitti diyen  simdi ceza almış pehhh elit yerde ne oluyor allahim kimseyi kibirli yapma nerden geldiginizi hatirlayin bi yaa  öğrenmeden de normal insan ne olmus binamda 4 ogretmen trafik polisi hemsiresi rektör unv ne olmus heyy gidi elit görünümlü neyse  :))) ibo dinelmeye devam et sen
0 oy
(4,651 puan) tarafından
Ezanı.ciddi .ciddi mi okuyor yani. Yoksa kendince şakamı yapiyor. 
(10,985 puan) tarafından
Baya Allahu Ekber diye başlıyor yarıya kadar okuyup  gulerek içeri giriyor
(4,651 puan) tarafından
Şuursuz ya

İlgili sorular

0 oy
9 cevap 287 göst.
27 Nisan 2022 Aile kategorisinde Kayrmm (683 puan) tarafından soruldu
+1 oy
24 cevap 919 göst.
6 Nisan 2022 Diğer kategorisinde Pera12 (2 puan) tarafından soruldu
0 oy