0 oy
1,083 göst.
Aile kategorisinde (765 puan) tarafından

Hanimlar biz ilcede oturuyoruz. Merkez bize 1 saat uzaklikta. Esim memur haftasonu evde. 9 aylik evliyiz. 27 haftalik hamileyim. Bebek icin alisverisi kayinbabamlar yapacaklar yani aliyorlar sagolsunlar. Ama ben de kendime bir seyler almak istiyorum. Civilde ve ebebekte indirim varmis :D esimi merkeze gitmek icin nasil ikna ederim :D ben soylemesem hiiiiiic aklina gelip goturmez :D merkeze sadece hastene icin gidiyoruz :D napayim sizce ;D kocam kizmaz bagirmaz ama can alici bi cumle kurmam lazim :D 

12 Cevaplar

+4 oy
tarafından
tarafından seçilmiş

En İyi Cevap

kediniz icin alisveris yapmanz gerektigini soyleyin bu seyle goturmez dersen sancm var de hastaneden sonra ugrattr:))

tarafından
ahahajaja ay Allah'ım napmaya karar verdnz smdi yalanmi cilvemi yapcan
(1,379 puan) tarafından
Gamze ya Allah seni ne yapsın emi iii küçücük birsey için kızı yalana ittin  ben şok avakoda da sokkk
tarafından
ahahaha ay napym baksana ikna olmuyomus dger sekilde valla yanls anlaslmasn hic yalan soylemem ben esime heee ama naz yaparm agrm olur abartablirim arada bi:))))
(765 puan) tarafından
Guzelce soyleyeyim insallah ikna olur :D aslinda kirmaz ama hava soguk diye bir yere cikarmiyor :( pazara bile kendisi gidiyor :D allah razi olsun beni dusunuyor :D
tarafından
hmm hadi bakalm ozaman :)
-Reklam-
+5 oy
(3,149 puan) tarafından

Canım netten de yapabilirsin bak şuan indirim var 

+5 oy
(3,149 puan) tarafından

Ya da cantama özel seyler almamız lazım de canım sonuçta yalanda değil iç çamaşırı ped faln kayinbabanin alacağı şeyler değil 

(765 puan) tarafından
Bacim vallaha diyorum ic camasiri almak lazim diye. Dur sana internetten gostereyim diyor :D iyi cocugu internetten siparis vermedi ya ahhaa
(3,149 puan) tarafından
Olur mu netten birlikte bakalim de biraz damarından gir adamın canım anlarsın ya bazen bunlarida kullanmak lazım erkekleri yola getirmek için
+4 oy
(881 puan) tarafından

Bizim bitanemiz için biseyler almamız lazım hayatım :) Tamam annenler alıyor ama düşünsene bunu sana baban aldı yavrum dediğimizi :) Hem indirimde varmıs kısa sürüyormuş :) Hadi gidelim hem biraz hava almış oluruz :))

(765 puan) tarafından
Valla guzel :D ama Masallah cok cin ya internetten ne istersen alirim diyor :D bunu denedim ahaha :D
(881 puan) tarafından
Mağazalarda daha çok çeşit var de sen :) Hem bak kapıda ödeme yerine arabayla gidelim içimize sine sine alırız de :D
(765 puan) tarafından
İnsallah ikna olur ya :D
+4 oy
(1,204 puan) tarafından

Giy geceliğini yanına yaklaş aşkım de cicim de güzel sözler kullan ondan sonra naz yap beraber çarşıya çıkalım mi ben çok istiyorum bebeğim e bileyler almak bu sevinci senle tatmak istiyorum de söyle ışte bişeyler  ;))

(1,204 puan) tarafından
Meltem ne var bir güne sığdıramıyor mu :) sabah yatağına gitsin sonra duşunu  alır çıkarlar çarşıya.   ne var altı üstü 1 saat sürer banyo işi ;)
tarafından
Tövbe tövbe belki uzun uzun fantazi yapmayı seviyorlar 1 Saat yetmiyor :) :) :) :)
(1,204 puan) tarafından
O zaman gece yapsınlar:)) kızı zorla  atacaz yatağa
tarafından
Vallahi ya zorla yatacak napalm :)
(1,204 puan) tarafından
huzunfethedilmistir  cnm ne yaptın eşini ikna edebildin mi ?
+1 oy
(6,136 puan) tarafından
Ben merkezin tam ortasında oturuyorum eşim alışverişe gitmiyor :D
(765 puan) tarafından
:D keske bizde merkezde olsaydik :(
(6,136 puan) tarafından
Kendin mi giderdin
(765 puan) tarafından
İzin vermez :D ama en azindan merkezdeyiz diye gotururdu bence :D yoksa goturmez miydi :D
(6,136 puan) tarafından
Içinde heycan olan adam fizanda olsa yine götürür bizimki merkezin ortasında kaktirmayla gidiyor sabahtan beri başının etini yedim öyle götürecek şimdi. Sende kocana baskı yap eksikler olursa karışmam doğum sırasında sıkışırsın diye ne olur gitsek hevesimi alsam de :)
+1 oy
(278 puan) tarafından

Valla bende ilcede oturuorum bebege su lazim gitmemiz lazim incelemem lazim diyorum eşim itiraz edemiyo :) sende bebegim icin kendim birsey secmek istiyorum ben almak istiyorum icimde kalsin istemiyorum falan de canim 

(765 puan) tarafından
Bu aksam diyecegim :D insallah ikna olur :D
+1 oy
(1,379 puan) tarafından

Bunun için yalana ihtiyaç yok sancim var diye.

Sevgilim haftasonu merkeze gidelim mi biraz hava almış gezmiş birde bebek mağazalarına bakalım indirimli günler başlamış bebise birseyler bakalım benim de doğum için alacağım şeyler var mesela lohusa pedi göğüs pedi bunları babamlarin alması olmaz demen bence yeterli

(765 puan) tarafından
Yalan isin sakasi da :) yalan zaten soyleyemem gulerim :D ama gercekten kocam son dakikalarin adami :D dogmadan 1 gun once aliriz der :D ama aksam eve gelsin diyeyim guzelce :D insallah ikna olur :D
+1 oy
(9,652 puan) tarafından

Doktora gittiğin zaman hazır gelmişken benide biseyler bakalım bebiş mağazalarında gezmek çok zevkli deriz bunlarida biz almıştık diye dersin canım indirimde varmış bu ara e bebekte onu da söylersin.. bende çocuğunuzun üzerinde ikimizin aldığı birşey görmek istiyorum dersin..

+1 oy
tarafından

Cennet mahallesndeki pembe gbi kapinib arkasna saklan ve bacagni uzat kac uzat kac :D :D genelde bzde alisverisi hep esim teklif ettginden hic aklma bu gldi :D 

+1 oy
tarafından

Canım seninle vakit geçirmeyi özledim komşular kızlar hep merkezde eşleriyle çok özeniyorum yaa bizde çıksak bebişimize bişeyler baksakmı senle uygun görürsen sende tabi çok hevesliyim yaaa de nazlan eve gelince de karşılıklı güzel bir kahve içeriz lütfeeeen de bende işe yarıyor :D

0 oy
tarafından

Iç çamaşırı falan alicam doğum için de )

İlgili sorular

0 oy
8 cevap 234 göst.
16 Mart 2024 Aile kategorisinde Ayasa (1,234 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 513 göst.
0 oy
14 cevap 753 göst.
8 Haziran 2019 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
15 cevap 726 göst.
1 Şubat 2019 Aile kategorisinde huzunfethedilmistir (765 puan) tarafından soruldu

377,374 soru

11,293,152 cevap

34,711 kullanıcı

...