0 oy
725 göst.
Aile kategorisinde (765 puan) tarafından
İyi aksamlar kizlar :D 
Beyim eve geldi. Hos geldin vs muhabbetinden sonra morelim bozukmus gibi davrandim :D hahahd nolduuuu diyor :D ahahha 
Ben gezmeye gitmek istiyorum dedim
Yarin seni pazara gotureyim dedi
Hayir merkeze gitmek istiyorum dedim azicikta gozyasi doktum numaradan :D
Once yok falan dedi. Gozyasimi arttirdim :D 
Tamam hava guzel olursa gideriz dedi 
:D insallah hava guzel olur amin :)
Hepinizide cok opuyorum :D cok sagolun ya cesaretlendirdiniz :D 

15 Cevaplar

+1 oy
(2,172 puan) tarafından
tarafından seçilmiş

En İyi Cevap

Iyidir gozyaşına dayanamayan erkek :D yufka yureklidir eşine kıyamaz bi tanede bende var :D istikrarı elden bırakma ama sabah inşallah hava guzel olur erkenden kalkıp gezeriz diyerek yat ki iyice aklına girsin gezeceginiz :D

(765 puan) tarafından
Ayy insallah guzel olur :)
(2,172 puan) tarafından
İnşallah hadi bakalım :D
-Reklam-
+1 oy
tarafından

Hahhahah  dur bende senin gibi yapayım  benim herif te işe  yarayacak mı 

(765 puan) tarafından
İnsallah ya :D
tarafından
Amiiiiin yarin denicem inşllah  olur işe  yarar
+1 oy
tarafından

Gezme anlayışı pazar hahaah ayyy beni öldürdün biz karılardan korkulur :D

(765 puan) tarafından
:D napsin hic anlamiyor gezmekten :D
tarafından
Senin ki yine iyi demiş pazarı gezeriz :D benşm herif uyur hep rüya aleminde gezer :D
0 oy
(2,351 puan) tarafından

Hahaa kadinlarin silahi goz yasi :))

0 oy
(145 puan) tarafından

Anaa ne fenasin kiz ben hic aglayamam ha yalandan gulesim gelir :D

tarafından
Çok fena ağlarım :D
(145 puan) tarafından
Yeminle hic beceremem :D normalde bile aglasam esim gormesin diye silerim gozlerimi falan :D
0 oy
(8,226 puan) tarafından

Valla kızlar nasıl eşleriniz var anlam vermek mumkun olmuyo :) sızınkılerı okuyunca benımkı nur alem nur gelıyo.Daha cok sevgım artıyo :) iyi ikna etmişsin insallah cıcı seyler alırsın bebısıne bizide haberdar edersın fıyatlardan.

(765 puan) tarafından
Gittim gittim :D civilde cok uygun ve guzel indirimler vardi :D tabii eve geldim pazar gunu grip olmusum :D dudagim ucukladi :D eee bunyem alışık degil gezmeye hahaha :D
0 oy
(1,379 puan) tarafından
Aslında göz. Yaşına da gerek yoktu sonuçta karşında ki de insan ve oturup güzelce konusursan  anlayışla karşılar zaten yalana hiç ama hiç gerek yok şimdiden iyi eğlenceler 
(765 puan) tarafından
Elbette esim anlayislidir elhamdulillah :) ama arada naz yapmam lazim :D o da anliyor zaten nazdan numara yaptigimi :D cok tesekkur ederim :)
(1,379 puan) tarafından
Hoppalaaaa hujüuuuuuuuu 360° dönüş  daha gündüz sancim var diyecektiniz:))))))))
(765 puan) tarafından
Dedim ya sanci isin sakasi diye :D
0 oy
(385 puan) tarafından

Allah sizi iyi etsin emi iyi formülmüş:)) cok güldüm okurken bende deneyeyim şimdi gülerken ağlamaya başlarım zaten bu ara hormonlar bozuk Allah dan anlayışlı korkuyor sinirlencem diye hahaha hoşuma gitti bu fikir

0 oy
tarafından

Bu erkekler nedennn boyle nedeeennn :DD

Gezme anlayislari sifiiir pazara gotureyim ne :D Bizimkiside aynii hic anlamaz ole gezmeden etmeden -.- Sen hangi sehirdesin canim:D

(765 puan) tarafından
Kadinhani'ndayiz :D Konyaya gideriz insallah yarin :D
0 oy
(93 puan) tarafından

Bacim Ben aglamak istesemde aglayamam goz yasimda akmaz Sen nasil agladin tarifi varmi hihi

(765 puan) tarafından
:D birden akiverdi
0 oy
tarafından

ahahaha kiz sen bya blöf yapmssn ben bunlar icin hic ağlayamam:)

0 oy
(2,332 puan) tarafından

İnşallah hava güzel olur da çıkarsınız canım. Benim kocam da sağolsun bazen moralim bozulur sıkılırım  hatta ağlarım ben demeden kendi der dışarı çıkalım diye :) seninki de öyle olur inşallah bundan sonra :)

0 oy
(1,397 puan) tarafından

Yalandan nasıl agladiniz hayret ettim:)) korkulur valla

0 oy
tarafından

Valla ben şöyle Bi 5 saniye bakarım suratına bide sırıtırım hemen der bizimki bakalım şimdi ne isticek der bende başlarım yok bişey tmm diye sonra vicdan yapr söylemezsem söyleyince de kabul eder hemen  :D

0 oy
(4,666 puan) tarafından

Insallah hava iyi olur canim 

İlgili sorular

0 oy
8 cevap 234 göst.
16 Mart 2024 Aile kategorisinde Ayasa (1,234 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 513 göst.
0 oy
14 cevap 753 göst.
8 Haziran 2019 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 1,083 göst.
1 Şubat 2019 Aile kategorisinde huzunfethedilmistir (765 puan) tarafından soruldu

377,357 soru

11,292,745 cevap

34,711 kullanıcı

...