0 oy
513 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Kizlar kaynanamla altlı üstlü oturuyoruz onlar yukarda ben asagida surekli benim evim benim evim lafini duymaktan bıktım ne zaman oğullarıyla tartışsalar def edip kovacam sizi az kaldi suyunuz ısındı s..ktr edip kovacam biktim bu laflardan bugünde kayinbabam esimle tartismis beni aradi cocugu uyutuyordum senin o kocanin derdi ne yakinda hepinizi kovacam kafamı cok bozuyorsunuz dedi ne olduki baba dedim yüzüme kapattı asla saygisizligim olmaz küsmem kin tutmam hak edecek hic birsey yapmadim kiraya ciksak durum yok bu evde 1 saniye bile durmak istemiyorum duvarlar üzerime üzerime geliyor artik asla gitmem konusmicam hep tavirsiz kaldığım icin her lafi duyuyorum esimi nasil ikna edebilirim şaştım kaldim herkes kirada bir sekilde geçim ediyor benim esim neden bu kadar korkuyor kiradan gecinememekten bilmiyorum inanın esimi bile gozden cikardim artik 5 yillik evliyim bıktım usandım sığıntı gibi olmaktan 

6 Cevaplar

0 oy
(1,993 puan) tarafından
Ben küçükken annemde böyle sorunlar yaşadı seninkiler gibi yaptilar ayni babaannem öldü herşey bitti yorgan gitti kavga bitti anmayacağın ölüm iyiki var 
tarafından
Keske kurtulabilsem burdan kimsenin ölmesine gerek bile yok ama iste :((
-Reklam-
0 oy
(503 puan) tarafından
canım bir çok insan kirada oturuyor bende dahil hatta. bir şekilde geçiniliyor yani Allah yardım ediyor. ona göre ayağını yorganına göre uzatıyorsun. eşin sorumluluk almaktan korkuyor ama bu durum da çekilmez yani al karşına konuş eşinle. hesabımızı kitabımızı  ayarlarız idare ederiz kendimizi de. yeter ki burdan çıkalım de.
tarafından
Duzenli bir isi yok malesef canim :( hep gecici isler
(503 puan) tarafından
anladım canım o yüzden korkuyor o da Allah yardımcınız olsun
0 oy
(4,962 puan) tarafından
Soğan ekmek yeersin ama bunu cekmessin ne biçim adam dicem kusura bakma.. gururu olur insanın ama baabsina karşı haksız durumdaysa o yüzden sesini çıkarmiyodur ama ne olursa olsun baba olarak öyle denmez ayip
tarafından
Yok canim onla alakasi mesela elektrik gecikse ayni laf bir yerden gec gelsek ayni laf yani esir almislar sanki
0 oy
tarafından
Ne kadar maaş alıyor eşin ayıptır sorması belki para yetmez geçinemeyiz diye çıkmıyordur kiraya 
tarafından
Duzenli sabit bir isi yok canim malasef
tarafından
Bu yüzden ayrı ev onu korkutuyor işte
tarafından
Aynen canim malesef :(
0 oy
(270 puan) tarafından
Sanki benim hayatımı yazmışsın.Çok şükür aralıkta 2 sene oldu kurtuldum.Sanki yeni evlenmişte balayına çıkmış gibi hissediyorum kendimi.Saray gibi evim vardı Allah için şimdi 120 m2 bi daire.Ama 10 yılda orada yaşayamadığım tüm mutluluğu küçücük kiralık dairemde buldum.2 yıldır 2 kere tartışmadık bile.Hiç birşey önemli değilmiş ev,eşya,para tek lazım olan huzur.Hiç bekleme çok pişmanım geçen 10 yılıma.Heryerde bişekilde hayat geçiyor.Keşke çok önce ayrılsaydım.
tarafından
Keske imkanim olsada bende bir saniye bile beklemesem esimin duzenli sabit bir isi yok esir almislar bizi resmen cikamiyacagimizi bildikleri icin herseyde kovmakla tehdit ediyorlar
(270 puan) tarafından
Bende aynı hissediyordum.Kapana sıkışmış gibi.Sanki oradan çıkarsak yapamayız gibi geliyordu.Bize hep kendilerine muhtaç olduğumuzu vurguluyorlardı.Çıkın gidin evden,defolun,eşyalarınızı kapının önüne koyarız ....Biz giderken bakakaldılar arkamızdan.600 m2 evde ikisi yapayalnız kaldılar şimdi.Bir kıymetlendik bir kıymetlendik sorma.Şimdi çok değerliyiz ama geçti o günler.Bu arada tabi iş önemli maddiyat çok önemli.
tarafından
Aynen canim malesef o yok iste toki cikti şükür para biriktirmemiz lazim ya sabir diyorum
(270 puan) tarafından
Allah yardımcınız olsun,Allah kurtarsın.
0 oy
tarafından
Biz de böyleyiz ama kovucam demez asla keşke desede gitsem hatta kavga ettim ben kayınpederle istemiyorum eviniz size kalsın dedim ben sana vermedim oğluma verdim evi diyo gıcık herif ben konuşmuyorum 7 aydır evine de gitmiyorum benim eşim de kiraya çıkmıyo neymiş evi varken kiraya gidemez mış 
tarafından
Ayni binada 7 aydir konuşmuyormusun canim esimde konusma tavrini koy dedi konusmam daha
tarafından
Evet üst katım da oturuyo bayram da eşim bayramlaşmaya gitti ben gitmedim 2 bayram geçti Allah da hiç bi zaman nasip etmesin keşke benim eşim de öyle dese o hala babasını savunuyor beni dövdüğü halde neymiş bi sinirle yapmış bayram da zorladı beni elini öp sana para vericem dedi san ki çocuğum bende beni döven o ellerini mi öpücem

İlgili sorular

0 oy
8 cevap 227 göst.
16 Mart 2024 Aile kategorisinde Ayasa (1,232 puan) tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 752 göst.
8 Haziran 2019 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
15 cevap 725 göst.
1 Şubat 2019 Aile kategorisinde huzunfethedilmistir (765 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 1,083 göst.
1 Şubat 2019 Aile kategorisinde huzunfethedilmistir (765 puan) tarafından soruldu

376,670 soru

11,273,409 cevap

34,658 kullanıcı

...