+1 oy
647 göst.
Diğer kategorisinde (332 puan) tarafından
1 düşük yaşadım üzerinden 1 yıl sonrada kimyasal oldu. Kimyasaldan 4 ay geçti henüz bebek yok. Sorun eşimde ileri haraketlilik sorunuydu oda düzeldi. Bende her şey yolunda yumurtam kendi çatliyor zamaninda regl oluyorum hormonlar duzenli tüplerim açık neden olmuyor diye isyan ediyorum artık...benden 1 yıl sonra evlenenler bile dogurdu bu gün. Ben hala adetim olmasin diye dualar ediyorum.. Sorun olsa onu hall ederdik ama sorunda yok. Tamda yumurtlama gunu yakalamak icin test yaptim bu ay. Bilmiyoruk artik tutdumu tutmadimi. Kimyasalda degilde diger gebeliyimde belirtileri yaşamıştım her ay adet yaklasinda o beriltilerin olmamasindan tutmadigi anliyorum. Şimdide yok o belirtilerim sanirim yine tutmadi ama yoruldum. Gecende bi teyze geldi eve misafir. Bana diyorki sende bir torun versene bunlara gelib yan gelib yatiyorsun. Gülerek şakasına dedi kötü niyyetle demedi ama çok kötü oldum. Yine azda olsa kocamdaydi sorun ama bilmeyen herkes sorun bende saniyordu ve saniyor. Bunaliyorum

29 Cevaplar

0 oy
tarafından
tarafından seçilmiş

En İyi Cevap
Şuanda mucizemi uyutmaya çalışırken yazıyorum bunu

6 yıldır evliyim ben 3 şehir 7 doktor gezdik bize tüp bebek bile yüzde 5 şansımız olacağını söylediler yani çocuğumuz olmuyor derken 2021 yılında ocak ayında hamile kalmışım ama o da kısa sürdü yani 8 hafta 4 günlükken kalbi durmuş ve ben bunu 1 ay sonra öğreniyorum 1 ay boyunca ölü bebek taşıyorum tabi dünyam başıma yıkıldı tekrar 2 ağrı doktora daha gittik ilaç kullanmamız gerekiyor ama ilaçlar çok pahalı ve alamadık 2022 yılının mayis ayında ise ben yine hamile kaldığımı öğreniyorum ve Rabbime bin şükür ki şuan kızımı uyutuyorum dediğim gibi 6 yıllık evliyim ve 3 ay 5 günlük bir prensesim var bize tüp bebek imkansız zor yüzde 5 şansınız var demişlerdi ama biz hiç bir tedavi uygulamadan Rabbim bize nasip etti burda hep derlerdi sabret zamanı var diye gerçekten de zamanı bu zaman miş ağladım üzüldüm ama umudumu kesmedim hep dua yoluna gittim Rabbime inandım ve kavuştum Rabbime benim hamileliğim bile çok kötü geçti bana bebeğin yasamaz dediler 4 ay kanama çektim ben 4 aylık hamile iken 35 kiloya düştüm daha sonra 2 ay kendi hastalığımı çektim tam 6 aylık oldum rahatladım derken bu sefer de bebek gelişmiyor dediler bebek ölecek dediler erken doğum olacak dediler neler neler 39hafta4 günlükken 2800 doğdu prensesim çok şükür bin şükür 

Rabbim isteyen herkese zamanı gelince versin Rabbimden umudunu kesme ve sadece ondan iste çünkü o istemediği sürece sen ne yaparsan yap olmayacak mücadele et ama ondan iste 
(332 puan) tarafından
Canım inşaAllah çok teşekkür ederim. Her bebek 1 mucizem rabbim onu yaşatacaksa her türlü yaşatıyormuş. Aldıklarıda demekki hayırlısı olmamasıymış. Ben hep duami ediyorum hayırlı sağlıklı bir bebek nasib et diye
tarafından
Aminnn hayırlı zamanda Rabbim nasip etsin Aminnnn❤☺️
-Reklam-
0 oy
(7,307 puan) tarafından
Stres yapma akışına bırakmak gerekiyor stres hamile kalmayı engeliyir malesef 

Allhaım tez zamanda damada bir evlat versin evin buram buram pok koksun cıyak cıyak ağlasın buraya bu çocuk uyumuyor diye post açasın inşallah hemde ikiz olur inşallah biri kız biri erkek allhaım tez zamanda AMİİİİİNNNNN ❤️
(332 puan) tarafından
Yaa ne güzel bi dua etdin:) bazen kendimee diyorum Allahim cocuklarin evi dagitmasindan seslerinden sacimi tarayamadigim gunleri nasib et diye)) cok tesekkur edirim canim insaAllah
(7,307 puan) tarafından
İnşallah kuzum inşallah o günlerde gelecek
0 oy
tarafından
İlk gebeliğimde çok taktım olmuyor diye sonra korona çıktı bu defa ona taktım kafayı derken hamilelik tamamen çıkmış aklımdan ve o ay hamile olduğumu öğrendim hatta ve hatta 5 günüm geçmişti normalde adetten 5 gün önce testlere başlayan ben farketmemişim bile geciktiğimi. Oturduğum yerde uyuya kaldığım için kaynanam ve görümcem ısrar etti test yaptım ve hamileydim çok şükür şuan 28 aylık yanımda. Şimdide 2. İçin uğraşıyorum 14 aydır ama maalesef olmuyor yine kafaya taktığımdan kendimi biliyorum ama bunda kafaya takacağım başka birşey de yok bilemiyorum ne olacak 
tarafından
Swetty sen ne zamandır korunmuyorsun canım ? Ben 14 aydır :(
(12,687 puan) tarafından
Canım sıkma canını
10 aylık oldu kız korunmuyorum
Bayram geçsin Bi görünecem benim dr gelmemiş daha
Aynen bende 30mde anne oldum ustte yazdım hikayemi
Kesinlikle çok düşünup ustune düşünce daha da etkiliyor
tarafından
Ben kızım doğdu 1 sene korunduk yani eşim korundu. Sonra 1 yaşında bıraktık halen olmadı. Bu ay bir delilik yapıp son yumurta ilacımı içtim ve çarşamba günü son iğnemi kendim vurulacağım. Bundan sonra gram birşey yapmicam bende. Doktor diyor ne sende ne eşinde sorun yok çünkü. İkimizde kafaya takıyoruz ondan olmuyor vallaha bak
(12,687 puan) tarafından
Olabilir canım
Ben doğduğundan berı korunmuyorum
Bklm bayramdan sonra bi görüneyim
Hakkımızda hayırlısı olsun inşallah
tarafından
Aynen öyle canım hayırlısı olsun
0 oy
(1,337 puan) tarafından
Çocuğum erken oldu ama şöyle bir sey anlatıyım bende genc kızken 15 16 yaşlarından bahsediyorum hormon bozukluğu vardı adet olamıyordum 2 ayrı dr da ileride cocugun olmayabilir sıkıntı yaşarsın dediler tabi yaşım küçük hiç kafama takmadım eşimle nişanlandıktan sonra söyledim bu durumu takma kafana her seyin tedavisi var dedi evlendikten 3 ay sonra hamile olduğumu öğrendim hemde ikiz annem inanmadı hatta hala der tedavi gördünde bana mı söylemıyorsun diye . Allahtan ümit kesilmez bacım allah gönlüne göre versin hayırlısıyla inşallah 
0 oy
(275 puan) tarafından
Sitres yaparsan her ay bebek umuduyla beklersen olmaz canım. Rahat ol her gece dua et Allah a en doğru zamanda hayırlısıyla emanetini istiyorum diye tamam oldumu olmadığı diye sakın isyan etme.
0 oy
(1,334 puan) tarafından
Benim tam 5 yıl olmadı sorun hem eşimde hem bendeydi esim azospermdi bende de süt hormonları bozuktu ve bu gebeliğe engeldi eşime hic tedavin yok dedi doktor ama sağdan soldan duyduğumuz bitkisel bir çay kullandı eşim tekrar test verince sayısının biraz daha arttığını gördü sonra başka bir doktora gitti uzun bir süre farklı hastaneler farklı doktorlar ilimizde uğraştık durduk sonra eşim klomen kullandı bende bir ilaç kullandım ama adını bilmiyorum sonra tam ben umudumu kaybettim ilaçlarımı bıraktım esiminde doktor 6 ay süre vermişti o süre doldu tam o ay hamile olduğumu öğrendim ama o kadar çok umudumu kaybetmiştim test yapmaktan o kadar sıkılmıştım ki herkes bir test yap demesine rağmen 2 ay yapmadım test yaptığımda hic bakmadan çöpe attım düz düşünce gördüm hamile olduğumu 
(332 puan) tarafından
Şu ana kadar hic kafamdan atdigim olmadi her ay bekliyorum bu ay dusunmuyum diyorum ama adet yaklasinca yine icimde umut oluyor belki bu sefer var diye
(1,334 puan) tarafından
Bende öyleydim her ay test ama en son testte cok yorulmuş çok ağlamıştım artık demek ki var Allah'ın bir bildiği demiştim kendimce ne bilim tam umudum bitince hayalim yeşerdi ama İnsaAllah sanada nasip olur
(332 puan) tarafından
InşaAllah canım❤️
0 oy
(590 puan) tarafından
tarafından düzenlendi

4yil çocuk düşünmedim is için.

Sonra isim oldu çocuk düşündük cocukolmadi eşimden olmadığı hiç aklıma gelmedi yumurta takini fln derken her ay elimiz boş çıktı.snra artık eşime yöneldik tahlil verdik sonuçları çok kötüydü.artk zmn kaybetmek istemiyorduk hiç stres ve yıpratmaktan tüp bebeğe girelim dedik eşim hacamat oldu
Tüp bebek 1.deneme 3.gun embriyo kızımız oldu şükür
Tüp bebek 2.deneme 2 adet 5.gun embriyosu elimiz boş çıktı 

Maddi manevi yıprandık
Bosgebelik kürtaj oldum
Eşime e vitamini çinko aktaran karışım macun formen vs ilaçlar aldık 
Yumurta takibi yaptırdım uygun yolla fkt hep elimiz yine boş çıkıyordu hiç rabbimden umudumu kesmedim.hatta bi çocuk için 3 Esma vardı onu okuyordum surekli.bazende dioddumki ztn normal çocuğumuz olmuyor niye okuyorsan diodum ama hep okudum.

Her ay iki 3 yumurtam oluyordu ama tutmuyordu.biray hoca dediki progestanda içme yumurta gelistiricide içme dedi .içimden dedim ki artık hiç tutma ihtimali kalmadı dedim.o ay folik asit te içmedim hiç dikkat etmedim.
O ay hamile kalmışım ve tek yumurta ikiziydi 
Başta kendi doktoruma gitmemiştim nasıl olsa tutmaz dye .Tek yumurta ikizi gelişmedi biri diğeri ile devam ediyoruz 

Darısı sizlere

Evlendikten sonra 8.yil
(332 puan) tarafından
Bazen kendime diyorum senin yaşadigin ne ki. Nelerden gecmis insanlar var diye. InsaAllah canim darisi basima sag salim insaAllah
(590 puan) tarafından
Doktora gt yumurta takibinyaptir tutulması için progestan fln veriolar
(332 puan) tarafından
Yaptırdım bi defasında 2 yumurtam çatladı hatta tutmadı. Bu ayda ovulasyon testi yaptım catlamayı yakaladım. Hayırlısı bakalım artık herşey Allahın elinde. Ben elimden geleni yaptım bundan sonra sadece dua
(590 puan) tarafından
Msja bakin
0 oy
(1,059 puan) tarafından
Yirmi yıl çocuk hasreti çekenler var
0 oy
(260 puan) tarafından
5 düşükten sonra çok şükür kızıma kavuştum :) tam herşeyi bırakıp herşeyi unutmuşken birden öğrendik hiç aklımızda bile yoktu ev taşıyorduk gerçekten akışına bırakmak gerekiyo ne kadar düşünürsen üzerine düşersen olmuyo bunu çok iyi öğrendim
(332 puan) tarafından
Farkindayim canim cok duyuyorum etrafdanda düşünmediyin anda oluyor diye ama malesef dusunmediyim tek 1 ay bile olmadii(((( belki atsam olur ata bilsem çevre sorulari baskisi olmasa gören çocuk varmi diye sorub aklıma sokmasa
0 oy
(1,804 puan) tarafından

Benim kuzenimin tam 13 yıl olmadı . 1 düşük 1 dış gebelik yaşadı ..dış gebelik olduğunda sezeryan olmuştu doktoru nasıl bir stres içindesin sen ameliyat çok zor geçti bütün damarlarn kaskatı demiş. aşılama tüp bebek hepsini denedi.. nezamn stresli zamanları gecti kaynana görümce işte sıkıntılıydı baya onları atlattı.. 13 yıldan sonra ikizlere hamile kaldı şimdi 1 yaşındalar <3 

(332 puan) tarafından
Yaa ne guzell Allahim geciktirmis 2 tanesini vermis. Rabbim korusun insaAllah
0 oy
(5,702 puan) tarafından
tarafından düzenlendi

En önemlisi bu kafadan çık. İsyan edip neden olmuyor deme. Benimle beraber evlendi yada benden sonra evlendi doğurdu diyip günaha girme. Onun nasibinde öyle varmış senin nasibinde de böyle var. Bence hayırlısını iste hayırlısı ise hakkında nasibinde varsa rabbim zaten doğru zamanda nasip eder sana boşu boşuna kendini strese sokup günaha girme.

Ben evlendikten 1 buçuk yıl sonra hamile kaldım doktor tedavisi görmedim şükür adet olmuyor dum ben gitmediğim doktor kalmadı adetim düzene girsin diye baktım doktorlara gidip geldikçe daha çok psoklojim bozluyor gitmedim artık evde soğan kürü falan denedim aradan 3 ay geçti bide öğrendim ki iki aylık hamile yim 

Hiç bir zaman allahım niye bende hamile kalamıyorum falan kişi benimle beraber evlendi onunki var neden benim yok demedim hep hayırlısını istedim ya rabbim hak ediyorsam anneliği hakkımda Hayırlsı ise sen hayırlı bir şekilde nasip et beni kendinden başkasına muhtaç etme diye dua ettim sürekli ve elhamdülillah çok şükür duam kabul oldu ☺️

Sanada tavsiye ederim öncelikle kafana takma çok ve isyan etme 
(332 puan) tarafından
Dogru canim. Diyorum zaten kendu kendimeki Allahim senin bir bildiyin vardir. Hayirli degildi 2 bebeyim yaşayamadi. Sen en güzelini hazirliyorsun diye bana. Ama canim inan çevra baskısı bana o benden sonra evlendi oldu benim yok diye düşündürüyor. En nefret etdiyim koca karı tedavi yöntemleri. Belini bağlat falan diyor bazilari. Beni gören "teyzeler" hep bebek soruyor. Yaşıtlarım falan hepsi anliyor coguda yaşamış başina gelmiş diye o sorularin nasılda acıtdigini biliyor diye sormuyor. Yaşlı nesil beni çıldırtdı 1yıl9 ayda
(5,702 puan) tarafından
Anlıyorum seni bırak yaşlı teyzeleri benim öz annem bana diyor Du niye tedavi olmuyor sun bak yaşıtların çocukları var kocan kuma getirsin de aklın başına gelsin kendimi kandırıyor dum takmıyorum diyor dum ama içten içe üzülüyor insan ona rağmen hiç bir zaman isyan etmedim sende etme boş ver milletin ağzı torba değil ki hayırlısı olsun inşallah
0 oy
(54 puan) tarafından
Aynıyız yemin ederim.. ama bizde 5 yıldır olmuyor inan ben daha çok yıprandım hastaneler felan işte..

Umudum kalmadı...sanki hiç anne olmiyacakmisim gibi duygular içindeyim..

Bizimde hiç bir sıkıntımız yok hsg rahim filmi çekildim 2 kere tüpler açık her ay adet oluyorum ... Ama bende başka bir sıkıntı çıktı .. bende kan pıhtılaşmasi varmış ya felç yada beynime kan pıhtılaşma riski olması risklimis 6 ay iğne tedavisi görüyorum şuanda.. 

Doktor dediki bana sende kan pıhtılaşmasi var ve belki hamile kalmanda engelliyor olabilir .. yani 6 ay sonra belki olursun .. cunki kan çok önemli.. kan dolaşmazsa zor hamile kalırsın.. 

Düşük yapmışsın belki sendede kan pıhtılaşma olabilir bıi baktır derim ..

Gerçi ben hiç hamile kalmadım düşük vs olmadı .. ama sen yine baktır..
(332 puan) tarafından
Düşükten sonra baktırdım canım pıhtılaşmamda yok. Ama pıhtılaşma cocuk olduktan sonra gelişimini durdurur engel degil diye düşünüyorum ama sende belkide çoktur diye engelde ola bilir. InsaAllah düzelirde kalırsın. Bende hic olmayacakmis gibi dusunuyorum bazen. Ne bileyim odama giriyorum burdan ne zamab bebek kokusu gelicek diye gozlerim doluyor sanki olmayacakmis gibi oluyor. InsaAllah Rabbim geciktirdiyi icinde güzelleştirir ikimiz içinde
(54 puan) tarafından
İnşallah inşallah hayırlısı Allah'tan en iyisini o bilir..
Belki zamanı değil diye vermiyor .. canımızı alanda o verende .. o yüzden zamana bırakalım .. ve kafamızı başka yerlere verelim evet çok zor hemde aşırı zor ama bunu yapmazsak hiç olmaz..
Ama ben bazen şaşiriyorum.. bazı kadınlar var hiç doktora gitmemiş adetinden haberi yok hemen hamile kalıyor çok zoruma gidiyor .. ben okadar uğraştım hastanelerde ..işte taktir ilahi diyorum başka birşey demiyorum.. artık umursamıyorum diyorumki kendi kendime öyle kendimi motive ediyorum aaaa bak sanki çocuklu olanlar çok mutlu ev işi çocuk derken kendilerine vakit zor ayırıyorlar mutsuz olanlar oluyor çocuklu oluyor kocaları aldatıyor .. öyle motive ediyorum yoksa kafayı yerim vallah .. banane olursa olur olmazsa dünyanın sonu gelmiyor ya keyfine bak canını sıkma bende öyle yapıyorum
(332 puan) tarafından
Geçende arkadasim yazdi bana. Kürtaja gidiyordu dedim sen korunmuyormuydun. Dedi adetime 1gun kalmisti zaten yumurtlamamda gecti tutmaz dedim korunmadim ama tutmus adete 1 kala. Adeti gecikti mevsimsel gecimke sanmism 1 hafta gecti olmamis test yapmis cikmamis. cunki adete 1 kala tutmus ya cikmazdi 10 gun olmus yine olmamis test yapmis pozitiv şoka girmiş resmen nasil ola bilir diye. Şansin en düşül oldugu zamanda nasil ola bilir diye. Ben kendimde şaşdim kaldım. Ben günü gününe yaparım tutmazda başkaları adete 1 kala korunmasiz iliskide gebe kalirda kurtaja gider. Adeletmi bu bazen diyorum((( neden isteyenlerin degilde istemeyenlerin oluyor. Ama vardir Allahin bir bildiyi bizler icinde.
(54 puan) tarafından
Aynen öyle :( hayırlısı Allah'tan
0 oy
(5,054 puan) tarafından
Benim değil ama bir arkadaşımın çocuğu geç oldu. 12 yıllık evliler aşılama, tüp bebek yaptırdılar defalarca. Son kez tüp bebek yaptılar tutmayınca yeter artık demek ki bizim böyle yaşamayı öğrenmemiz gerek dedi. 2 ay sonra doğal yolla hamile kaldı şimdi 8 aylık bir evladı var :) kafana takma. Stres her şeyi engeller. 
0 oy
(12,687 puan) tarafından
tarafından düzenlendi

Canım yalnız değilsin uzulme lütfen <3

İlk evlilğimden Çoçuğum olmuyor diye ayrıldım 

Rahat bırakmadı ailesi ülke değiştirdim 

Yıllar sonra bırını aldım hayatıma

Çoçuğum olmuyor biliyorum evlenmek istemedim çok sevmeme rağmen evlat veremem korkusuyla 

Mucize oldu hamile olduğumu oğrendık ama 4 aylıkken kalbi durdu ....

Bir daha anne olamazsın dendı 

Bu sefer tamamen umudu kestim 

İkimizde çalişiyoruz konuyu kapattım tedavi görelim dedı oralı olmadım 4 yıl geçtı üstüne 

İş güç konu tamamen kapandı umudum sıfır 

Adet düzensizliği vardı bende gecikti adetim dikkat etmedim ikinci ay da gelmeyince kist fln olduğumu düşünerek doktora gittim 

Ben iş yerınde başka şehirdeydım 

Doktor direk kalp atışlarını dinletti 9 haftalık olmuş :)

Eve gelene kadar söylemedim gelince pasta aldım mum yanına ultrason kağidini koydum  uflettım 

Zaten benim bu tarz antın küntın sürprizler yaptığım için sakindi ultrason kağidini görünce unutmuyorum yarım saat döndu kaldı garibim❣

İşten ayrıldım yavru köpek hediye etti, onla evde geçirdim hamileliği en ufak mide bulantısı kusma hiç bir sorun yaşamadım çok rahat geçti 

Benim evraklar gelmesı uzun surdu 7 aylik hamileyken eşimin doğum gününde yıldırım nikahı kıydık 

Prensesim çok uslu ,kolay kolay ağlamayan beni yormayan kız oldu teyzesı şu an 10 aylık 

uumudunu kaybetme Allah geciltırıyorsa  güzelleştıyordur❣

(332 puan) tarafından
Yaa canım neler yasamissin çook şükür bu gününe. Rabbim en kisa zamanda benide sevindiirir insaAllaj
(12,687 puan) tarafından
Amin amin canım
0 oy
(1,016 puan) tarafından
Benim 12 sene çocuğum olmadı 3 düşük 1 kimyasal gebelik yaşadım 3 kere aşılama oldum tutmadı ne eşimde ne bende bı sebep yokken çok uğraştık çok paralar harcadık en son tüp bebek yaptırmaya karar verdik evraklar hazırladık sadece hormon testi kalmıştı Dr adetin 3. günü gel dedi şansa o ay adet olmadım 5 günüm geçti test yaptım ve çift çizgiyi sonunda gördüm Dr tek dediği psikolojik şimdi 1 oğlum 1 kızım oldu sana tavsiyem biliyorum çok zor ama moralini yüksek tut kafaya takma kendine bi uğraş bul inşallah en kısa zamanda güzel haberler alırsın rabbim isteyen herkese tattirsin 
(332 puan) tarafından
En zoruda sorun yokken olmamasi cunki sorun yok belki bu ay belke diger ay diye diye umutlaniyorsun sorun olsa en azindan zaten olmaz diyib beklemiyor insan. Bendede dusunuyorum psikolojik bu dusunceleri bi ata bilsem...
0 oy
(1,311 puan) tarafından
Ben sana umut olayım bacım ilk bebeğimi 24. Haftada kaybettim sezeryan olduğu için hemen yapamadım. 1 buçuk sene sonra denedim o da dış gebelik oldu gene ameliyat oldum. Ameliyattan 9 ay sonra beklemedigim şekilde hamile olduğumu öğrendim ve oğluma kavuştum şükür 2 yaşına geldi bile. Allah'a teslim ol içini ferah tut benim gibi hamile kalınca gene aynı şeyler olur gibi düşünüp günlerini mahvetme. Hamileyken hep o stresle geçti çocuğum da stresli bı çocuk. Allah en kısa zamanda kucağını doldursun inşallah 
(332 puan) tarafından
Canimm ne kötü şeyler yaşamissin. Ben 7.5 haftalik bebegimi kaybedince nasil olmuşdum sen kim bilir neler yaşadin. Çok şükür bu gününe amin insaAllah
(1,311 puan) tarafından
Hemde çok zordu o günler gitsin gelmesin gözümün yaşı akmadığı gün geçmedi, dışıma akmadiysa içime aktı sabahlara kadar oturup akşamlar kadar yatardım kimsenin bebeğini görmek istemiyordum hep hamileler gözüme çarpardı herkes bana inat doguruyor gibi gelirdi. Rabbim kimseyi evlatla sınamasın hayatta neler yaşadım ama en zoru buydu. Allah isteyen herkese nasip etsin inşallah
0 oy
(11,320 puan) tarafından
Canim söylemesi kolay evet ama stres yapma.sen yat kalk hayırlı vakitte hayırlı bi evlat nasip et de duan böyle olsun rabbim bi vakit yazmıştır buna inan benim arkadaşımın düzensizdi adeti ilaçlar tedaviler derken 5 sene sonra okdu simdi 2 yaşını gecik bebeği  inanıyorum ki senin de güzel sağlıklı bi bebegin olacak allahin izniyle rabbim güzel bi vakitte güzel haber almayı nasip etsin bide hamilelikte illa bulantı olacak diye bisi yok adet olacak gibi olup da hamile olduğunu öğrenen var yerleşme kanamasi görüp de adet oldum sanan var veya hiç belirtisi olmayan var sen bunlara kafanı yorma Allahı zikret bol bol 
0 oy
tarafından
36 yaşında anne oldum. Bizde de sorun eşimdeydi hep sperm sayısı azdi hemde hızı çok düşüktü. Biz tüp bebek tedavisi gördük. Ilki tutmadı. 2.si tutundu şimdi kızım 9 aylık uyuyor yanımda mışıl mışıl. Allah isteyen herkese nasip etsin. 
0 oy
(169 puan) tarafından
Ben baştan yazayım 2 düşük yaptıktan sonra oğlum doğdu oda hastaydı 3 yaşındaydı kızım doğdu oğlum 6 yaşında vefat etti 5 yıl sonra hamile kaldım 5 aylık karnımda kalbi durdu  sonra umudu kestim kanım boşandı kirkli bebek ortada kaldı ben sahiplendim kızım 15 oğlum 7 yaşında sürpriz bir hamilelik oldu kızım doğdu şimdi 15 aylık hiç umudunu kesme Allahtan o çok bilmişler bende çok duydum bir an önce Allah senin kucağını doldursun canım 
(332 puan) tarafından
Çok acı şeyler yaşamışsın canım Rabbim evlatlarinin her zaman güzel günlerini yaşatsın sana. Çok teşekkür ederim
(169 puan) tarafından
Yinede çok şükür Allah'ıma inşallah hayırlısı ile seninde gönlündekini yapar
0 oy
(433 puan) tarafından
Asıl hikaye bende canim puanlayin en uste çıksın yorumum 2015de evlendim 1bucuk yil evli kaldim doktorum bana polikistikover sendorumlu oldugumu soyledi tedaviye basladim igneler ilaclar aşilama filmler vs yine olmadi o sira esim bana siddet uygulamaya ve psikolojik baski yapmaya basladi etrafda oyle esim asiri kiskanc kufurbaz biriydi 2017 8 martta bosandik hayata küsdüm dedigim okadar tedavi oldum olmadi kendime işe verdim calistim derken 2020simdiki esimle tanıştım hayatimi olup biteni anlattim tamam dedi kabulumsun ben seni sevdim en fazla sen bana ben sana çocuk olurum dedi çok şükür evlendik esim ve ailesi cok anlayisli cok iyi insanlar idrar yolu enfeksionundan hastaneye gittim doktoruma ben daha once cocuk tedavisi gördüm umut varmi dedim bakti kistin falan kalmamış herkesdeb kolay hamile kalirsin dedi eve nasil heycanla geliyorum esime anlattim oda sevindi ve niyetlendim 313ayetel kursiye persembe gecesi esim uyuduktan sonra bir gecede okudum hacet namazi kildim duami ettim yattim namaza basladim sabah namazi farzi ve sunneti arasi 31fatiha serif okudum namazimi bitirdim o ay adet oldum rabbim dedims benden emin olmak istiyor belkide yakasirimi sevdi dedim kuranı kerim okumaya yasinler okumaya basladim ertesi ay bekledim adetime 1hafta vardi aksam namazina durdum farzi kildim sunnete duracaktim oraya bayılmışım tansiyon sorunumda vardi zaten esim namazdan cikmayinca merak etmiş bakmiski ben seccadenin uzerine bayılmışım esim apar topar beni götürmüş doktor esime adet oldumu demis esimde telefonunda adet uygulamasi var bakalım demiş günü var doktor ilk once bi kan alalim sonra tedavi ederiz simdilik serum takalim demiş ben kendime geldim ama bas agrim var doktor odasına çağırdı kan sonucuma bakti senin minik yaramazlık yapmış annesinin tansiyonuyla oynamış dedi nasil yani dedik gebesin dedi ben aglamaya basladim esimde oyle esimi doktorun onunde diz çökmüş halde gördüm gercektenmi die doktor bile ağlamıştı anlatmis olayi insallah umut olur size simdi oglum 20aylik oldu ikinci bebegime 4aylik hamileyim 
(332 puan) tarafından
Çok şükür canım zor yollardan geçmişsin iyikide cocugun şimdiki eşinden olmuş
(433 puan) tarafından
Çok şükür cnm

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 158 göst.
0 oy
6 cevap 269 göst.
10 Ekim 2022 Diğer kategorisinde Tuba akcay (12 puan) tarafından soruldu
0 oy
34 cevap 330 göst.
14 Kasım 2023 Diğer kategorisinde Gul25 (96 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 239 göst.
15 Eylül 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Vidividi (1,538 puan) tarafından soruldu

380,420 soru

11,389,977 cevap

34,898 kullanıcı

...