0 oy
626 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Eşim haftada bir kaç kez arkadaşlari ile kafeye gider çay içip oturmaya, arkadaşım da dediki neden sık giidyor sizsiz gitmesi yanlış. Ama arada bizi götürür yemeğe felan yani nadir de olsa. Sizce de yanlış mı yani yanlış da neden yanlış kafam karıştı biraz

43 Cevaplar

0 oy
(13,361 puan) tarafından

İzinlere gittiğimiz zaman ikimizin de 2 günü vardır arkadaşlarımız ile buluşuruz 

Onun haricinde eşim gitmez bensiz bende onsuz keyif alamıyoruz :)
-Reklam-
0 oy
(2,239 puan) tarafından
Niye yanlış olsun? Kafeye de gider arkadaşlarıyla da buluşur. Bu adamın sosyal bir hayatı var. Evlendik diye sürekli benle olacak değil. Bence çok yanlış bir fikri var arkadaşının. Erkek erkeğe gidip oturuyolar bunda ne var? Eşimin arkadaşlarını da bilirim çok iyi insanlar. Ailelerine kadar da tanırım. Çevresi iyidir. Bunu bildiğimden sorun etmem. 
0 oy
tarafından
Niye canım göbek bağımız bir mi kesildi. O nereye ben oraya mu olucak. Evlide olsak ikimizinde kendi çevresi evden başka bir hayatı var. Benim eşimde arkadaşlarıyla Playstationa gider öyle. Arkadaşlarını tanıdıktan sonra bir sorun olmaz istediği yere gider. Her zaman arkadaşlarıyla pikniğe gitmek istiyor ama illa sen de gel diyor. Sen ne yapmak istersen yap ama beni karıştırma diyorum hep. 

İlgili sorular

0 oy
41 cevap 1,700 göst.
11 Haziran 2021 Aile kategorisinde yagmurzamani (262 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 437 göst.
0 oy
33 cevap 428 göst.
0 oy
6 cevap 181 göst.
2 Eylül 2022 Aile kategorisinde Dilara16 (233 puan) tarafından soruldu

385,465 soru