0 oy
870 göst.
Diğer kategorisinde tarafından

Öğlene doğru annemle ablam geldiler kahvaltı ettik vs. Kahve içtiler sonra ablam her zamanki huysuzluğunu yaptı sürekli balkonda oturdu sigara içti bi de azıcık takıştık yine küstü bana pöff.. neyse annemi de oturtmadı kalktılar gittiler erkenden. Evde iş güç temizlik de yok. Yemek desen yarım saatlik. Müzik dinliyorum burda oyalanıyorum kitaba bakayım dedim sıkıldım. Hava da iğrenç çıkamıyorum yağmur yağıyor. Çok sıkıldım değişik şeyler yapmak istiyorum çok huzursuzum :(

12 Cevaplar

0 oy
tarafından
keçe ile bir şeyler yapabilirsin . ben kapısusu buzdolabı susu falan yapmıstım 
tarafından
Hiç benlik de değil valla ona benzer bi şeyler hobiler bulayım kendime diyorum aslında
-Reklam-
0 oy
tarafından
Bnde de Bi halsizlik can skntısı  yemek bile yapasım yok eşime dedm gelrkn Bi şeyler al ytym Bn :) 
tarafından
Amaaan valla doğru diyon :)
0 oy
tarafından
Bende annem ile sabah takmıştım benimde canım sıkkın :/

Hava da kapalı olunca daha da bir stresli oluyorum 
tarafından
Aynen hele bunlar anne abla olunca :/ birde Mina gece uyutmuyor ya daha çok bir sinirli stresli oluyorum.....
tarafından
Aşk olsun hemen minnoşu suçla. Pofuduk popoya laf ettirmemmm :D
tarafından
Hahahaha yok yaa bende ona üzülüyorum ki :) dilleri ağrıyor o yüzden uyumuyor
tarafından
Kıyamam yaa büyümek de çok zor iş haa. Allahtann hatırlamicaklar bu acıları zavallılarım benim :(
tarafından
Evet ne yazıkki acılı bir durum :/
0 oy
tarafından

Senin yazdıklarını okurken bende sıkıldım :D

❤❤❤❤

tarafından
Yaşadığım yerde de bir ebruli ip bulurum ki ahahshha. Neyse annemgilin orada vardır aldırıp kendime bi atkı öreyim bari can sıkıntısından :)
tarafından
ALLAH başka dert vermesin kız ☺
Boşver elbet bu zamanlarda geçer inş sağ sağlim kucagimiza alalım da gerisi ALLAH kerim tüm herkesin çocuklarını ALLAH bağışlasın bizimkileri de ins ❤❤❤❤
tarafından
Amin canım inşallah. Doğsun da kızımla vakit geçiricem her şeyi beraber yapıcaz küçük tırtılımla❤️❤️☺️
tarafından
ALLAH sana bağışlasın yavrunu inş ❤❤❤
tarafından
Amin cümlemizin evlatlarını bağışlasın inşallah❤️❤️
0 oy
(119,461 puan) tarafından
Kız bize gel sana bi hediye veriyim hiiicc canin  sıkılmaz 
tarafından
Sen de kurtuluyon 2-3 güne kız hadi yine iyisin ağlama :))
Evet pazartesi gidiyom daa ben daha gitmeden cumartesi icin mevlut ayarlamis milleti arayip haber vermis bide tam tasinip rahatliycam bu seferde milleti basima topluycak sabir diyom patliycam valla cok doldum
tarafından
Kuzum siz hollandada değil misiniz? Bi de türkiyede olsa neler yapardı acaba manyak kaynanan ahahahahahhs. Neyse son kez sabret güzellikle çık git evden ☺️
Yok belcika dayiz ama hollanda buraya arabayla 30dk bide bebek mevlutu yapacam senin evde diyo ben eltilerin torunlarina altin taktik o altinlari alcam diyo :(( gozu takida kız ben dogurup turkiyeye gidicem bulursa yapar ben kendi ailemle yapcam mevlutumu
tarafından
Valla ha doğur kaç valla :)) altın delisi ahahha. Kıyamam ya bıkmışsın kadından üzüldüm valla. Sen bu oğlanı nerden buldun da belçikalara götürdü seni bacım yaa
0 oy
(2,130 puan) tarafından

Vlla sklmaya vaktim yok alsine bezmis gbiyim ev tasidik biyandan yerlesmeye calisiyorum ev sifir insaatin pisligi camlar beni mahvetti zaten biyandan kiz durmuyo bi ona kos bi ise yildim resmen okadar yorgunumki kacgundur toparliyamadim evi kiz durmuyo hic surekki ilgi kucakta tutulmak istiyor tek basimayim 1 ay surer heralde yerlesmem :'(

tarafından
Ayy o zaman benim yaşadığım hayat sana ödül şu an :) yattım saatlerdir kalkmıyorum ahahah. Çok kolay gelsin canım yavaş yavaş yap yorma kendini biter nasıl olsa
(2,130 puan) tarafından
Su kiza bakta bnde yatiyim az :( kscgundur pert oldum valla yatak odasinda cikramiyorum kizi heryer heryerde of emziriyom koyyom salona gtmeden basiyo bagrtiyii vay vay halime sende yat dinlen neyine skliyon poff
tarafından
:)) haklısın canım ama napalım herkes içinde bulunduğu durumu beğenmiyor işte :)
0 oy
(1,374 puan) tarafından
Kek poğaça tarzı oyalanacak bir şeyler yapabilirsin canım, ya da çekmeceleri, ayakkabılıpı fln düzenle :) yani diyorum ki kendine durduk yere iş çıkar
tarafından
Keşke yapmayı bilsem :( ahahah. Hadi yaparım yine tariften ama yicek adam yok hepsi çöpe gider.. bi de parmağım kesik hamur vs uğraşamam. Onun dışında inan evimde hiç iş yok ayakkabılık düzgün. Dolaplar düzgün. Çamaşır yok bulaşık yok delircem ahahahahha :)
(1,374 puan) tarafından
Bebiş var mı bilmiyorum da hava iyi olmasa da yakınlarda bi park fln yok mu yürüyüş yap biraz şçin açılır kafan dağılır
tarafından
Ayy çok iyi olurdu ama bugün günlerden sıfırı tüketme günü :) havada yağmur var çıkarsam hasta olurum hamileyim eheh
(1,374 puan) tarafından
Yat uyu o zmn :))) tak kulaklığı ört battaniyeyi ohh miss
0 oy
tarafından

Bende çok sıkılıyorum , 

Avazim çıktığı kadar bağırmak istiyorum

tarafından
Hadi bağıralım hep beraber AAAAAAAAAAAAAA :O
0 oy
(1,639 puan) tarafından
Mutfakta oyalanacak bir şeyler yapabilirsiniz. 
tarafından
Yiyecek adam olsa yaparım ama 2 kişiyiz gelenimiz gidenimiz komşum bile yok :(
(1,639 puan) tarafından
Üzüldüm canım yaa
0 oy
(9,651 puan) tarafından
Hobi hobi.. sende amigurimi uapicak sevicek tip var :) bak videolardan basla ormeye dert tasa bisicik kalmicak bagimlisi olucaksin dediydi dersin :d 
(9,651 puan) tarafından
Bende öyleydim de hiç bilmezdim bir çılgınlık başladım örmeye ve bağımlı oldum kuzum :) bak bi al eline ip tığ  çok zevkli :) sende var ışık görüyorum diyorummm...
tarafından
Tamam kız bakıcam başlicam annemlerin oraya gidince çarşıya gidip alırım malzeme. Bakalım nasıl olcek :))
(9,651 puan) tarafından
Çok zevkli :d karşıda kadın youtube de videolu anlatiyo o bi oruyo sen oruyosun falan :D düşün tığ tutmayı videodan öğrendim:D
tarafından
Hadi bakalım kıvırabilirsem atarım foto ☺️
(9,651 puan) tarafından
Yapıcaksın eminim :) sonra elin alışınca benimkilere de bi hediye örüp yollarsın:D
0 oy
tarafından
Kitap oku, araştırma yap, bilmediğin bir konu araştır yeni şeyler öğren. 
tarafından
Ankara canım.
tarafından
Ben de ankaradayım. Ben niye göremiyorum o karıııı. Eryamandayım
tarafından
İncek tarafındayım ben.
tarafından
Hmm oraya yağıyordur doğru canım :/ buraya da anca karın suyu düşsün üff ben de kar istiyorum. Bekle geleyim :B
tarafından
Tamam gel :)

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 400 göst.
0 oy
3 cevap 103 göst.
16 Ocak 2024 Diğer kategorisinde Melekkorkmaz27 (17 puan) tarafından soruldu
0 oy
68 cevap 605 göst.
11 Mart 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu

381,029 soru