0 oy
904 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (44 puan) tarafından

Kızlar şimdi bu olay bi 4 ay önce falan oldu. Bebeğime yoğurt çalacaktım. Eşim hemen anneme diyim gelsin çalsın dedi. Sadece bu değil tabi anneme diyim bize yemek yapsın anneme diyeyim o yapar her şeye böyle tepki veriyordu benim de canıma tak etmişti ben yapabiliyorum neden kayınvalidem gelip yapsın değil mi:happy: bizim duşakabinde biraz su sızdırıyordu o sıra bende yanındayken babamla konuşurken dedim ki baba ya bizim duşakabin su sızdırıyor sen gelince bi bakabilir misin sen anlıyorsun bu işlerden falan dedim baktım eşim bi bozuldu bi bozuldu ben varken neden babana diyorsun falan dedi. Neden bi düşün bakalım dedim. Eşim aynı gün duşakabini yaptı ve bir daha ağzından annem yapsın lafı çıkmadı hatta birlikte yapalım demeye başladı:D Bu da böyle bi anımdı kızlar anlatmak istedim

26 Cevaplar

+2 oy
(3,480 puan) tarafından
tarafından seçilmiş

En İyi Cevap
Ohhhhh iyi olmuş 
(44 puan) tarafından
Kesinliklee :D
-Reklam-
+5 oy
(1,927 puan) tarafından
Şanslısın eşinin kafası çalışıyormuş. 
(2,092 puan) tarafından
Bu yoruma çok katılıyorum en azından anlamış bide anlamayip nolucak vs değip ekstra kafa sisirmemis
0 oy
(6,441 puan) tarafından
Ayy ne güzel olmuş dank etmiş iyi ders vermişsin
(44 puan) tarafından
Sağol canım benim böyle anlıyorlar maalesef
0 oy
(11,077 puan) tarafından
Helal olsun bravo işte böyle böyle akıllanırlar
(44 puan) tarafından
Aynen öyle canım
0 oy
(1,015 puan) tarafından
İyi güzel bir ders olmuş 
0 oy
(11,298 puan) tarafından

Akillandiysa ne alala bizim aklımızla alay ediyorlar sanki bazen  :)

(44 puan) tarafından
Akıllandı yaa annesi der bazen yapayım mı diyede hemen yok der :D
(11,298 puan) tarafından
Ay ablam geldi aklıma ilk evlendikleri zaman eniştem hasta oluyor anneme gidelim o bakar demiş ablam sen kız sonra en ufak hastalıkta git annene bak ben bakamiyom diye diye alistirmis bu erkeklerin anneye olan düşkünlüğü öldürüyor beni bana yap et der hep şükür  :)
(44 puan) tarafından
Canım erkekte de hata var ama annede de var bi salmıyor bi bırakmıyor ki adam evi ailesi olduğunu anlasın. Hem böyle alıştırmış bu yaşa kadar hem de evlendikten sonrada böyle devam etmeye çalışıyor çok yanlış. Çok şükür bu olaydan sonra ben anne lafını daha da duymadım :)
(11,298 puan) tarafından
Maşallah canım iyi olmuş evet bu sözüne katılıyorum hala çocuk sanıyorlar adamları benim kaynanamin da var öyle huylari
(343 puan) tarafından
18 yıllık evliyiz kaynanam köyde yasiyo eltimle eşim diyo artık gel bizimle yaşa gelince birakmicam daha seni yada gelip ben alicam diyo siz olsanız yasarmisiniz bı gelin olarak
(11,298 puan) tarafından
Nasil yani eltin ve kaynananla aynı çatı altında mı canım ben olsam kabul etmem herkesin kapısı ayrı olmalı hatta ne kadar uzak o kadar iyi aslında ama benim eşim köyden vaz geçmedi bizde tasincaz Kapı ayrı tabj
(343 puan) tarafından
Eltimle kaynanam bildim bileli köyde yaşıyorlar bizde İstanbul'da eşim çağırıyor annesini artık bizimle yaşa diye
(11,298 puan) tarafından
Allah kolaylık versin canim ya bi evde iki baş olmuyor öz anne kız bile çatışıyor evde gelin kaynana daha kötü
(343 puan) tarafından
Amin canım bide eşim bizleri tutan birisi değildir hep kendi ailesini tutuyo en ufak bir sorun olsa bizi suçlar dover
(11,298 puan) tarafından
Ah canım Allah hidayet versin kocana inşallah huzurlu hayırlı kapılar açar allahim  size
(343 puan) tarafından
Amin inşallah canım
(6,441 puan) tarafından
Semos sakın kabul etme eşinede kız sen bana fikrimi sormadan nasıl teklif edersin yemeği temizliği bakımı o mu yapıyor ki ben şu kış gelsin yaz gitsin olayına bile karşıyım
(343 puan) tarafından
Hayatta kabul etmez eşim anası sonuçta beni atar onlari asla atmaz ama ben kaynamada kızıyorum bizim eşimle anlasamadigimizi biliyorlar daha neden gelirki bı insan bile bile demiyor hiç zaten onlar anlaşamıyor bide benim yüzümden kavga edicekler demez asla
(343 puan) tarafından
Gelip kalmasına bişey demiyorum zaten ama sürekli ben bakamam
(6,441 puan) tarafından
Aynen öyle ay kaynanalar kapatılsın yaaaa :)
0 oy
(1,081 puan) tarafından
Ohh iyi yapmışsın vallahi 
(44 puan) tarafından
Evet canımm :D
0 oy
(13,036 puan) tarafından

Hahah çok iyi olmuş :)

Dayım da yeni evliyken yengeme öyle yapıyormuş annem yapsın biz yiyelim Şimdş karımın yemekleri harika diyor:)

0 oy
(618 puan) tarafından

Ağzına sağlık :angel:

0 oy
(13,825 puan) tarafından
Insan yasattigini yasamadan aanlamiyor iste 
0 oy
(8,955 puan) tarafından
Sjjsjsjs çok güzel bir cevap olmuş
0 oy
(9,009 puan) tarafından
Kısasa kısas severiz 
0 oy
(472 puan) tarafından
İyi kocan ders çıkarmış . Bazıları ne yapsa da anlamıyor aynı kafada gidiyor . İyi yapmışsın :D
0 oy
(13,143 puan) tarafından

Kısasa kısas en bi sevdiğim <3

0 oy
(7,744 puan) tarafından

Ben neden eniştem diye okudum;)

0 oy
(2,945 puan) tarafından
Aylardır musluk akıtıyordu bakti dedi ki bunun çok işi var musluk sökülecek tesisatçı gelmesi lazım. Babam gelince ona söyledim hemen atıldı ben yapacaktım zaten diye ve yapti. Aylardır akan musluğun yapılması için babama söylemem gerekiyormuş:) bu erkekler bir tuhaf madem yapican başta yap 
0 oy
(5,877 puan) tarafından
Valla çokk iyi yapmışsın bazen böyle şeyler yapmak gerekiyor :D
0 oy
(1,797 puan) tarafından
Banada annem yapsın demezdi ama .. mesela olmayan yemek olursa niye annemi arayıp sormadın sorsan nolurdu sanki derdi yada.benim halamın yemekleri çok güzel olur onu arayacakmışım sürekli tarif isticekmişim.. Niye daha önce öğrenmemişim yada niye okadar lezzetli olmuşyormuş die kavga bulurdu.. (ki kaç kere aradım sormuştum ikisinide ama süreklide aranmaz ki)buna bi bağırdım 30 yıllık ev hanımı o benle nasıl bir tutarsın yiyorsan bu yoksa git anan doyursun dedim..sonra yumula yumula yedi.. şimdi 13 yıllık evliyiz benim yemekler onları geçti lezzeti.. annesinin yemekleri beğenmez oldu .. 
0 oy
(2,011 puan) tarafından
Ay benm esimde oyleydi bi ara ya en son bende dedim yeter hep annenimi beklicez biseler yapsn diye kendim yaparm kızdım sonra artk demedi sende iyi ders vermssn ona :D
0 oy
(1,558 puan) tarafından
Ahahaa ne güzel anlamış bacım senin ki benim ki ne annem yapsın der nede ben yapayım der ☺️

İlgili sorular

0 oy
13 cevap 685 göst.
0 oy
27 cevap 948 göst.
3 Eylül 2021 Aile kategorisinde Merve anne (70 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 344 göst.
5 Ekim 2020 Diğer kategorisinde 200919 (654 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 422 göst.
6 Temmuz 2020 Diğer kategorisinde ✨Lavinia✨ (5,323 puan) tarafından soruldu