0 oy
366 göst.
Diğer kategorisinde (135 puan) tarafından
Yarına randevu aldım. Her gittiğimde vajinal muayene yapılıyor. Bu sefer de yapılır büyük ihtimal ama bu beni çok korkutuyor hem utandırıyor hem de çok korkutuyor sürekli kendimi kasıyorum e haliyle canımda çok acıyor bu asabilen var mı ya

20 Cevaplar

+1 oy
(703 puan) tarafından
Neden utaniyorsunuz doktor o bolgeye bakmiyor bile istunuzde ortu var cihazo oraya temas ettiriyor ve ekrana bakiyor Acı deseniz bir cinsel iliski bile değil her seyi ile kucuk yapay bir cisim oyle dusunun
-Reklam-
+1 oy
tarafından
Kasma canım kendini ve utanacak bir şey yok. Zaten üstüne örtü örtüyor. Doktor muayene ederken sana değil ekrana bakıyor sürekli. Ben haftanın 3 günü alttan muayene oldum 2 ay boyunva ve hic agrım olmadı. Zaten kayganlaştırıcı sürüyor ve prezervatif takıyor alete.
0 oy
(542 puan) tarafından
Ben hiç hissetmemiştim cati muayenesi de oldum onu da hiç hissetmedim ama hiç kasmamıştım kendimi bide nefes almak damarlari genisletiyor ya sakin sakin nefes alıp vermiştim 
(135 puan) tarafından
Ne yaparsam fayda etmiyor bana ya o çatalı görünce içim bir ürperiyor
0 oy
(27 puan) tarafından
Bende ilk korkuyodm acimiyo iki üç kere girdim ben hiç hisetmedim 
(135 puan) tarafından
Benim canım çok yanıyor ya kendimi çok kasıyorum belki ondan gözümden yaş geliyor resmen
(27 puan) tarafından
Vajinal darlık yasiyo olablrsn cnm ilişki de zorlaniyomsn kasma kendini hiç
0 oy
(5,368 puan) tarafından
Ben çok korkmuyorum canım çünkü ne kadar kasarsam o kadar çok yanacak elimden geldiği kadar rahat oluyorum
0 oy
(2,405 puan) tarafından
Korkumuyorum, korkulacak bisey olarakta gormuyorum. Ne kadar rahat olursan muayene o kadar kolay olur.
0 oy
tarafından
Ben korkmuyorm canm 6 seneye yakın çocuk tedavisi oldm alıştm artk
0 oy
(3,453 puan) tarafından
Hic olmadim vajinal usg neden yapiyolar ki ust varken
(2,785 puan) tarafından
Rahime nasıl bakcak hamile değil arkadaş
0 oy
(6,850 puan) tarafından
Ben bi kere oldum rabbim o çatala kimseyi düşürmesin valla bacım kadın olmak çok zor 
0 oy
(6,441 puan) tarafından
Yarın gidicem muayene var alttan şimdiden korkuyorum kızımda gelen giden ellemişti dediğin gibi çatalı görünce nefesim değişiyo
0 oy
(2,785 puan) tarafından
Hiç korkmuyorum 
0 oy
(332 puan) tarafından
Çok korkuyorum ondan gözümü kapatıp yanlardan tutuyorum geçmesini bekliyorum. Çok acı verici bence de rica etseniz alttan bakmaz belki bu defa 
0 oy
(5,132 puan) tarafından
Maalesef diyim evet rahat bişey değil ama yani kulak doktoru kulaga bakar gibi onlar da öyle bakıyor. 

Defalarca oldum ben de hep oluyorum alttan muayene alıştım desem de oraya geç diyince off diyorum :/
0 oy
tarafından
Hep aynı doktora giderim korksanda çaresi yok kadın olmak her anlamda zor 
0 oy
(1,529 puan) tarafından
Korkmuyorum ama utanıyorum ister istemez doktor bakmıyor ama yinede görüyor yani ne bilim ama yapacak birşey yok bebeğimiz için
0 oy
(7,611 puan) tarafından
Bende çok utanıyorum aşırı canım yanacak diye de korkuyorum 
0 oy
(9,626 puan) tarafından
Hic korkum endişem olmuyo utanmıyorumda çünkü doktor oraya hiç bakmiyo bile yani eli bile değmiyo
0 oy
(3,584 puan) tarafından
Doktor bakmıyor ama enfeksiyonum olduğu için acı içinde inlemiştim ben. Doktor dudak sıkıp gülmüştü, ay hiç unutmam. 
0 oy
(954 puan) tarafından
Hamile misin
0 oy
(10,230 puan) tarafından
No. Zaten uuzuuun uzuuun sürmez max 5 dk. Sıkmayın kendinizi. 

İlgili sorular

0 oy
17 cevap 623 göst.
26 Şubat 2024 Diğer kategorisinde Alya lina (76 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 165 göst.
7 Haziran 2023 Aile kategorisinde Pasaninannesi44 (492 puan) tarafından soruldu
0 oy
20 cevap 1,180 göst.
19 Nisan 2020 Diğer kategorisinde Musmutlu (398 puan) tarafından soruldu
0 oy
24 cevap 861 göst.