0 oy
1,179 göst.
Diğer kategorisinde (398 puan) tarafından
Arkadaşlar normalde de çocukluğumdan beri yalnız kalamayan korkan bir insanım eşim paramedik nöbet usulü çalışıyor mecburen yalnız kalmam gerekiyor ama korkudan uyuyamıyorum gelelim size soruma....bundan 3yil önce eşimle nişanlıyken kayinvaldemlere gelmiştim altlı ustlu oturuyoruz ev 3 katlı en alt kat boş neyse gorumcemle mutfakta yemek hazırlıyorlarken kapı çaldı 3 kez gittim ben açtım kimse yok anlamda şaşırdı bende neyse geçen yılda hamileyken eşim nobette gündüz uzaniyordum yukarda kendi evimizde bu sefer yine kapı çaldı hatta anahtar dışında olur bende seslendim gel.anne gel dedim kayinvaldem sandım baktim kimse yok neyse aradan baya zaman geçti artık doğum yaklasti eşime anlattım güldü bana anlattiktan bir gün sonra eşimle oturuoz doğum için birşeyler bakioz kapı çaldı yine ve gel anne gel dedi eşim baktık yine kimse yok gerçekten psikolojim bozuldu eşim nobetteyken uyuyamıyorum ne olur kötü yorum yapmayın eşim takmıyor bu durumu ama ben aşırı korkuyorum yani ne olabilir daha önce hiç başıma boyle şeyler gelmemişti 

20 Cevaplar

+3 oy
(3,617 puan) tarafından

Anahtar dışarda korkuyorsun kaynanan mi görmeden gir içeri diosun :ermm:

-Reklam-
+2 oy
(2,159 puan) tarafından
Ya canım bu devirde kapıya anahtarı takıp koyman çok ilginç cesaretin çok şaşırttı beni yani. 

Müge anlıda hergün çıkıyor cinayetler adamlar zevk için insan öldürüyor hiç mi korkmuyorsun anahtarı felan koyarak. 

Ben snein yerinde olsam o kapının kilidini değiştiririm ve anahtarıda asla kapıya bidaha koymam. 

Bende yanlız yaşıyorum gündüz bile balkonum hep kilitli durur. 
(582 puan) tarafından
Bende aynı şeyi düşündüm ya anahtarı kapının dışında bırakmak çok büyük cesaret gerçekten asla bırakamam ben evden çıkarken bir şey unutunca bile kapıyı kapatıp içeri giriyorum öyle alıyorum alacağımı saniyelik olay için yani
0 oy
(271 puan) tarafından
Acaba zilinizde mi sorun var yoksa biri kastı ki yapiyo seni korkutmak için 
(398 puan) tarafından
Yok cnm zil değil normal kapı tiklatilmasi zaten başka yaşayan yok cnm evde korkutabilcek kimse yok kapı tikladigi an birkaç saniye içinde kapıdan kaybolamaz ki kimse açıp bakınca kimse yok çok taktım kafaya ya delircem rüyama bile.giriyor
0 oy
tarafından
Küçükken zillere kapıya vurup kaçardık çocuklar olmasin
0 oy
(15,845 puan) tarafından
Dışarda da ziliniz varsa biri basıp kaçıyordur. Ya da arada bir kendine kendi Ne tutukluk yapio çalıyordur. Annem gilin zili bir ara öyle oldu zil takıldı. Akşam babam eve gelene kadar o zilin sesini dinledik. Babam dışardan zil ıslandı diye çalıyor dedi. Yağmur yağmıştı o gün ıslanmış kendi kendine çalmaya başlamış 
(398 puan) tarafından
Kizlar ben 3.katta kayinvaldem 2.katta oturuyor apartman kapısı hep kitli yani kaynanamda anahtarı dışarda bırakır birbirmize gider geliriz ama sadece gündüzleri böyle akşamları tabiki anahtarı içeri alır kitler yatarız birinin yapıp kaçma ihtimali yok 3 .kattayiz kapı çalınca anında kalktık baktık eşimle kimse yoktu kapimozda kayinvaldem zaten yapmaz yapan biri olsa aşağı inene kadar görürüz canım zil.degil kapı tık tık tık yapiyor
(15,845 puan) tarafından
Sokak kapısında zil yok mu
0 oy
tarafından
Anahtarı önünde niye bırakıyorsun ki sen hem korkuyorum diyorsun yani kapınıda kilitle bana birisi kasten yapi yuormus gibi geldi eşin evde yokken korkutmak amaclı gibi ama sakin bidaha anahtarı öyle önüne koyma ben eşim gider gitmez alttan ustten kilitlerim surekli zil caldigi zamanda delikten bak kimse yoksa acma bile.....
(398 puan) tarafından
Kizlar ben 3.katta kayinvaldem 2.katta oturuyor apartman kapısı hep kitli yani kaynanamda anahtarı dışarda bırakır birbirmize gider geliriz ama sadece gündüzleri böyle akşamları tabiki anahtarı içeri alır kitler yatarız birinin yapıp kaçma ihtimali yok 3 .kattayiz kapı çalınca anında kalktık baktık eşimle kimse yoktu kapimozda kayinvaldem zaten yapmaz yapan biri olsa aşağı inene kadar görürüz
0 oy
(203 puan) tarafından
Canım bu anlattığını n dışında farklı bı anormal durum oldu mu yoksa bu tek mi eğer bu tekse birisi bilerek yapıyor olabilir 
(398 puan) tarafından
Kizlar ben 3.katta kayinvaldem 2.katta oturuyor apartman kapısı hep kitli yani kaynanamda anahtarı dışarda bırakır birbirmize gider geliriz ama sadece gündüzleri böyle akşamları tabiki anahtarı içeri alır kitler yatarız birinin yapıp kaçma ihtimali yok 3 .kattayiz kapı çalınca anında kalktık baktık eşimle kimse yoktu kapimozda kayinvaldem zaten yapmaz yapan biri olsa aşağı inene kadar görürüz
(203 puan) tarafından
Hım anladim canım bak ben böyle soyliyim benim babamın annesi yani nenenm kız çocuklarını sevmez diye benim kız kardeşime büyü yaptırmıştı amcamla beraber bizim evde atmıştı bende kızım ama ilk torunum diye sever kız ergenlige girdikten sonra bı değişti bı değişti saçlarını falan kesiyor kendi kebdine konuşur geceleri sbaha kadra ya güler ya aglan bu Dabbe falan var ya aynı ordaki ki gibi hangi doktora götürdük beyni herseyime baktılar kızın hivbiseyi yok sağlam diyorlar esn son hocalara götürmeye başladılar hocalar büyü dedi her biri bişey dedi en son bı hocaya götürdüler kız kirkliyken büyü yapılmış dedi Kur'an fala Cevşen yapiyolar ama biraz düzelme var çok şükür neyse o eve biz taşındık annem gil başka eve gitti biz o evde otururken eşimle sürekli tuhaf şeyler oluyo sabah kalkiyorduk banyo ışığı açık suyu açıyoruz kendi kendine kapalı yada uyanıyoruz ki bütün çeşmeler açık bı yere misafirliğe gidiyoruz ışıkları kapatıp geliyoruz ki bütün ışıklar açık gece yarısı kapı caliyo bakıyoruz kimse yok en son bı uyandım daha 4 aylık çocuğum çırılçıplak gece yarısı sonrada çocukta bronşit çıktı ben eşime dedim taşıbalim nurdan nasıl ki çıktık o tarz seyle olmadı .
0 oy
(2,596 puan) tarafından
Kız anahtar bırakılır mı kapıda hiç.

Herkese korktuğunu söylemişsen hoşlarına gider her kim yapıyorsa daima yapar

Ya da anahtar üstünde kapı tıklanıyor içerde birinim olduğunu anlayıp gidiyordur. Sonuçta anahtarı kapının üstünde bırakıyorsun. 

Onlarda şaşırıyordur eminim 
(398 puan) tarafından
0 oy
tarafından
Sen hayali karakteri bosver iyiki hirsiz falan girmemis anahtar kapida birakilirmi. 
(398 puan) tarafından
0 oy
tarafından
Birincisi anahtarı asla kapıda bırakma içeri al kapıyı kilitle aile binası bile olsa bina kapısı açık kalır biri girer içeri Allah korusun ikincisi eşin nöbetteyken kaynananda kal ya da o yanına gelsin madem alt katında oturuyor gelsin yani tek kalma 
(398 puan) tarafından
tarafından
Çok ilginç gerçekten ben şok
(398 puan) tarafından
Canım taşıncaz ins birkaç aya diğer evimiz bitince aşağıda arkadaş yorum yapmış kapı eskiyse olabilir diye acaba kapı eski diye mi oluyor
0 oy
(13,793 puan) tarafından
Canim acaba anahtarlık falan sallanip kapıýa degip ses mi çıkarıyor. Bence anahtarı kapı üstüne bırakmak yerine kayinvalidene yedek anahtar ver açıp girsin. Yani sonuçta apartmana hırsiz girse yada başka kötü niyetli birileri kapınız açık. Ben anahtar kapınin üstündeyken evde rahat edemem korkarım.
(398 puan) tarafından
Canım dur bı deneyeyim anahtarlık öyle ses yapar mı acaba artık zaten içeri aliom cnmn anahtarı korkudan bırakmıyorum
(13,793 puan) tarafından
Bazen kendi kendine sallanir canim evdede başka ses yoksa sana oyle gelmiş olabilir. Korkutma kendini bence.
0 oy
(510 puan) tarafından
Kız bazen bizim kapıda öyle oluyor kapı bazen kendi kendine tık tık diye ses geliyor bende evliliğimizin ilk zamanları idi çok korkardım gece bile ses gelirdi eşim de bir kaç kez duydu kalktı baktı yok kimse o bile bu evi değişelim dedi sonra baktık kapıdan ses geliyor aslında kimsenin ne kapıya vurduğu var ne de başka birşey yani dış kapı çelik kapı ise birde çok eski ise öyle oluyor kaynanamlarında oluyor öyle
(398 puan) tarafından
Birde artık olmuyor mu cnm
(510 puan) tarafından
Evet evet 3 kez tık tık tık yapıyor bizimde canım sıcaktan sadece yaz ayında oluyor bizimde
(510 puan) tarafından
Halen oluyor canım kapıdan geldiğine şahit olunca takmadım bende yoksa bende çok takıyordum
(398 puan) tarafından
Canimmmmm Allah senden çok ama çok razı olsun çok sağol yardımcı oldun varya o kadar çok korkuyordum rüyama giriyordu inan rahatladim çok teşekkür ederim kuzum
(510 puan) tarafından
Âmin âmin İNŞAALLAH canım cümlemizden ne demek rica ederim iyi günler... :))
0 oy
tarafından
Birisi mi yapıyor acaba bilerek
0 oy
(7 puan) tarafından
Bence anahtarı kapıdan al kaynanan eve gelirken rahat olsun diyeyse ona anahtar verin belki biri dalga geçiyor belkide ciddi bişi var tek başına duysan belki başka ses dersin ama senle beraber duyanlar tanık olanlar var
0 oy
(389 puan) tarafından
hemen aklına kötu seyler getırme once tedbırını al anahtar kapıda bırakma  kapıyı hemen bırıne acma kım o de ses verırse acarsın bol bol ayetel kursuyu oku 
0 oy
tarafından
Eee bacım 3. Kattim diyosun kimsenin gelme ihtimali olmaz diyosun aşagı kapi hep kilitli diyosun kapiyada anahtari koyuyorsun ee sen kimden şüpheleniyorsun bunu yapan aileden biri ozmn 
0 oy
(445 puan) tarafından
Gizli kamera taktirin tüm korkundan emin ol
0 oy
tarafından

Kapının dışında anahtar konulmaz devir çok ama çok kötü kapı çalmasına gelincede korkutmak istemem seni ama cin lerde olabilir kapıyı çalan kimse yok diyosun yani naşka açıklamada bulamadım kapıdan anahtarı al bence 

0 oy
(25 puan) tarafından
sizin apt oturan biri kasti yapabilir başka bi açıklaması yok 
0 oy
(81 puan) tarafından

Herkes anahtar kapıda bırakılır mı diye takılmış yazmadan geçemedim. Bizimde aile binası anahtarımız kapıda durur hep biliriz çünkü binayı eşim işte kayınvalidem zaten yaşlı çıkıp gitmez Bi ben varım yani dış kapının açık kalması ihtimal bile değil. :) neyse canım Bi dönem bende böyle evhamlar yaşadım ama sadece sen duysan öyle Bi şeydir diycem ama eşinde duymuş :ermm: bol bol okuyun eğer içini rahatlatacaksa anahtar falan da bırakma kapıda 

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 140 göst.
0 oy
17 cevap 623 göst.
26 Şubat 2024 Diğer kategorisinde Alya lina (76 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 164 göst.
7 Haziran 2023 Aile kategorisinde Pasaninannesi44 (492 puan) tarafından soruldu
0 oy
20 cevap 366 göst.
17 Nisan 2023 Diğer kategorisinde Buse19 (135 puan) tarafından soruldu