0 oy
800 göst.
Aile kategorisinde (167 puan) tarafından
Kaynananızı niye sevmiyorsunuz? Ya da seviyorsunuz? Hangi huyunu davranışını?

Buradan ona ne söylemek istersiniz :)))

43 Cevaplar

+4 oy
(730 puan) tarafından
Ben tam ortadayim seviyom da diyemem sevmiyom da 
(167 puan) tarafından
Var yok gibi bişii :)
(730 puan) tarafından
Aynen :)
(774 puan) tarafından
+++ valla bende kaynama karşı nötür durumdayım seviyom sevmiyorum diye bi duygum yok  :)))) olsa olur olmasa aramam o hesap :))
-Reklam-
+3 oy
(1,151 puan) tarafından
Baştan aşağı sevmiyorm. Kah terlik giydiği için. Kah yemek yediği için. Kah oturduğu için. Kah gördüğüm için
(328 puan) tarafından
Hahaha kız ne güzel izah etdin
(1,151 puan) tarafından
Yani djdjdjejd. İzah işimiz jdjdjdjdjjd
(360 puan) tarafından
Bayıldım bu yoruma sunuda ekle kah çocuğuma dokunduğu için kah seviyomus gibi yaptığı için
(1,151 puan) tarafından
Yok onlar bir üst mertebe ben en altından örnek verdm ndjdkdkdk. Orakar baki
(1,343 puan) tarafından
Ayy aynı ben o kadar gözüme batıyor ki böyle nefes alması bile
+1 oy
(12,954 puan) tarafından
Çok konuşması her şeye fikrinin olması hayatımıza fazlaca karışmayı istemesi sürekli kendini oğlunu kızını övmesi...
tarafından
Birbalannesi aynısı bizdede oldu biliyomusun. Evlenirken hicbirsey karismadi. Halada düğün borcu ödüyoruz. Lafa gelincede en çok o biliyo
(12,954 puan) tarafından
Benim bekar evimde oturuyoruz biz hala sorsan şanslıyım ki karşıma onun oğlu çıkmış
tarafından
Sadece tek dileğim kaynimla evlenecek gelinin onlara çektirmesi ne isterse aldirsin bol bol
(12,954 puan) tarafından
İnşallah bende görümcemden yana onu diliyorum dünürü de kendi gibi olsun neye heves ediyorlarsa içlerinde kalsın
tarafından
Aminnnn...
+1 oy
tarafından

Kaynanam iyi aalinda yani benim yanimda cok iyi görünüyor ama eltilerimin arkasindan bazen kirici şeyler söylüyor ve bu demek oluyor ki onların yanında da benim hakkımda konuşuyor genel olarak seviyorum oda beni cok sevgdigini söylüyor bu kadar :)

tarafından
Sabah sabah kaynana postu da olmazsa olmazimiz:D
(167 puan) tarafından
Hahahahah
(167 puan) tarafından
Senin yanında eltini konuşuyosa eltinin yanında da seni konuşuyordur belki :)
tarafından
Öyle dedim ya bende yani ne yaparsa yapsınlar amamn boşver sal gitsin duyarsam kizarim duymazsam da ne derse desin;)
+1 oy
(10,021 puan) tarafından
Seviyorum valla bi sikintimiz yok. Cok pratiktir mesela sana yemek isi falan birakmaz. Hemen girer hop 3 4 tencerede yemek yapar cikar. Bebeklerim var rahat ettirir sen cocuklara bak der. Mesela oglumu birakiyoruz bazen ona bizim evde hemen acar bakar yemek varmi yoksa eger dolapta ne malzeme var hemen 1 tencere yemek yapar koyar ogluma corba yapar. Birseye karismaz genelde kimsenin evinde ne eltim ne bende sesini cikarmaz. Torunlarina birseyler yapmaya calisir. Gelirken eli bos gelmez genelde 1 paket mercimek alir 1 cif alir 1 teneke yag alir oyle gelir. Biz evden cikariz mesela arkamizdan hemen bi supurur vileda gecer hemen. Iyidir yani saolsun ama bende saygida kusur etmem asla konusmam. 
(1,408 puan) tarafından
E böyle iyi kaynana da ses çıkarma bence
+1 oy
(915 puan) tarafından
Ben seviyorum çünkü hep arkamda sırdaşım 
+1 oy
(12,595 puan) tarafından

Kendisine soyluyom zaten:)

Sağ olsun öz annem gibidir 

+1 oy
tarafından
Ben çok seviyordum kendisi bana yüz çevirdi kendisi bilir diyip bende mesafe koydum aramıza 

Burdan ona sadece şunu diyecem inşallah duyar sjsjsj 

SEN VE OĞULLARIN YUVAMA KARIŞMAYIN EVIM HAKKINDA KARARLAR VERMEYIN EV BENIM BIRAKIN ISTEDIGIMI YAPAYIM KAFANIZA GORE PLAN YAPMAYIN YAPACAKSANIZDA BEN KARSI CIKARSAM HEMEN COCUK GIBI TRIP ATMAYIN ANLAYIS GOSTERIN SADECE ANLAYIS SIZDEN COK SEY DEGIL ANLAYIS VE DURUSTLUK ISTIYORUM SONRA BEN KARSI CIKINCA BEN KOTU OLUYORUM YAPMAYIN OK 

keşke bu  yazıyı duruma atsam sjsjsjsj
0 oy
tarafından
Bir lafa bin katıp sülaleye yayıyor lakabı ayaklı gaste o sebepten sevmiyorum 
tarafından
Dedikodu yapmak alışkanlık olmuş canım Buda bizde huzur bırakmıyor laf kulaktan kulağa değişiyor çok farklı laflar gelyor bize bizde rahatsız oluyoruz haliyle o sebepten lakabı AYAKLI GASTE diyoruz
(167 puan) tarafından
Bunu en iyi eşin durdurabilir :/
tarafından
Ben görüşmüyorum oda görüşmüyordu bayram fiğe aradı bayramını kutladı eşim en iyisi mesafe diyor mesafeli konuşuyor sorun yok yanı zaten ayrı şehirlerde yaşıyoruz
(167 puan) tarafından
Mesafe her zaman korunmalı evet
tarafından
Aynn en iyisi bu canım
0 oy
(1,766 puan) tarafından
İlk evlendiğimiz yıllar Allah var sevmezdim çünkü çok karışırdı yani yönetirdi beni.. sonra onu böyle kabul etmeye karar verdim tmm annecim öyle yapıyım yada aaa evet oda mantıklıymş deyip idare etmeyi öğrendim..(13 senelik evliyim bu arada) bunu yapınca oda fazla karışmamaya başladı.. bide en sevdiğim huyu çok ibadetine düşkün ağzı dualıdır.. gittikçe ton ton bir neneye dönüşüyor:)))
(167 puan) tarafından
Haklısın ama herşeye de karışmaları hoş değil bence yani :/
0 oy
(758 puan) tarafından
Kıskançlik fitne  fesat insanı kiskirtma zamanında yuvamı bozma girişimi herşeye karışması . Bana tek değil diğer gelinlere de böyle asla papuc bırakmam 
(167 puan) tarafından
Allah yardımcın olsun
0 oy
(97 puan) tarafından
Ben kaynanami seviyorum kayınbabamı sevmiyorum çünkü çok konuşuyor ve gereksiz konuşuyor ama kaynanam annem gibidir 
(167 puan) tarafından
Maşallah cnm
(97 puan) tarafından
Kayınbabam kayanamdan önce ölürse kaynanamı hemen yanıma alırım ama kayınbabamı asla almam
0 oy
(2,688 puan) tarafından
Yerli yerinde konuşmuyor fikri zikri dağınık benmde bu kendi annemde olsa hoşuma gitmez o yüzden munkun mertebe işlerime karistirmamayi tercih edip he diyip geçip bazende tavrımi belli edip idare ediyorum. Mesafe iyidir her zaman.

Mesafeli halimle bile yoeuluyorum bazen Beynen 

İnatcimi inatçı mi kadın. Neyse henüz ne hissettiğimi tam bilmiyorum :D 10 yıllık evli ben.
0 oy
(3,357 puan) tarafından
Eşim içinde  olsa kaynanamı severim fakat kaynanam birinde birşey gördüğü  zaman  gelip  onu bende uygular bu huyunu hiç sevmiyorum 
0 oy
(659 puan) tarafından
Oğluma sürekli fil sana şunu alayım ne istersen alırım deyip duruyor onunla kalsın istiyor deli oluyorum
0 oy
(666 puan) tarafından
Altlı üstlü oturuyoruz işleri hep benden bekliyor çok tembel ben zaten bütün gün çocukla yoruluyorum bide benim evim büyük anca kendi işlerimi yapıyorum onda da yoruluyorum büyük evim temizle temizle bitmiyor. Mesela dün akşam oraya gittim baktım sabahki bulaşıkları duruyor akşam yemek yemişler yıkamamış her gün böyle gittim yıkadım bende ama çok sinir oluyorum bu kadar da tembellik olmaz 
0 oy
(1,279 puan) tarafından
Kaynanam öcü oğlu çok cici ❤️ ben de bilmiyorum hala sevip sevmedigimi..
0 oy
(1,022 puan) tarafından
Ben kaynisimi severim. Benim asil kaynanam kayinpeder 
0 oy
(684 puan) tarafından
Ne kaynanamı ne kayınpederimi ne kızlarını hiç birini sevmiyorum sevmke de zorundadır değilim. Bir duruyorum 7 senedir maddiyat olmadığından değil tek oğlan olup tüm mali ona birakcaklarindan ayirmiyolar her kavgada nasıl oluyorsa ucu hı sekilde bana geliyor ayrılmak istediğimi söylediğim zaman da bu sebepten iki çocuk anasız babasız mi kalsın diyip önümü kesiyolar hiç bir şekilde kendimize ait bı hayatımız yok yatıp kalkıp Allah'a dua ediyorum ya evimi ayırsın ya beni bu adamdan ayırsın 
0 oy
(5,606 puan) tarafından
Ne seviyorum ne sevmiyorum ortada yım 

İlgili sorular

0 oy
27 cevap 343 göst.
28 Kasım 2022 Aile kategorisinde Ciciko (195 puan) tarafından soruldu
+1 oy
30 cevap 349 göst.
11 Temmuz 2022 Diğer kategorisinde Esraaa_temell (448 puan) tarafından soruldu
0 oy
56 cevap 1,131 göst.