0 oy
141 göst.
Diğer kategorisinde (5 puan) tarafından
Güzel anneler sezeryan gününü ne zmn verdiler sizlere kaç haftalıkken sezeryan oldunuz bilgi verir misiniz benim 2.sezeryanım olacak nasıl geçti sezeryan esnası ve sonrası 

2 Cevaplar

0 oy
(55 puan) tarafından
Ben 31 haftaligim hala gün vermediler bi arkadaşa da 28 haftada vermisler
-Reklam-
0 oy
(1,368 puan) tarafından

Etliktekinde değil de büyük olan şehir hastanesinde dogum yaptim 39+5 e gün verdiler. O kadar memnun kaldım ki özel gibiydi. Günümü doğumla ayni hafta verdiler  

Belden uyusturdular ameliyat sırasında uyaniktim gayet güzel geçti benimle sohbet ettiler çok rahatlattilar. Bebeğimle çok güzel ilgilendiler. Allah razı olsun hepsinden. Sonra kendi odama ciktim otel odası gibi banyoma kadar vardi 
(1,368 puan) tarafından
Ameliyattan sonra gözlem odasına çıkardılar. Hemşire ilk sütümü icsin diye kendisi emzirttirdi kizimi. Üzerini giydirdi. Benim iyi olduğumu görünce odaya gectim 1 saat bile sürmedi. Odama geçince hemşire geldi dikiş yerime baktı bastırdı. Birkaç saat sonra da ayağa kaldırdılar. Ağrın oldukça veya ara ara gelip ilgileniyolar. Düzenli damar yolundan ilac veriyorlar zaten. Ben hafta sonu olduğu için 2 gece kalmıştım
(5 puan) tarafından
Çok iyiymiş yaa darısı benimde başıma diyelim  7 saat yerine 1 saat orda olman cok iyiymis ben ilk seseryanımda 7 saat durdum çok sıkılmıştım agrım yoktu bisey hissetmiyorum ama sıkılmaktan ağlayasım geliyordu hep ilk doğumum sezeryan oldu zübeyde hanımda simdide etlik şehirde olacak insallah benimde güzel geçer refakatçi aldılar mı sende normalde alıyorlar diyorlarda
(1,368 puan) tarafından
Insallah senin de kolay geçer. Evet canım hastaneden çıkana kadar vardı refakatçi.
(5 puan) tarafından
Sizin kaçıncı sezeryanınızdı
(1,368 puan) tarafından
İkinci. Birinciyi zekai tahirde oldum

İlgili sorular

0 oy
0 cevap 64 göst.
0 oy
4 cevap 884 göst.
0 oy
5 cevap 547 göst.
0 oy