0 oy
206 göst.
Aile kategorisinde (1,013 puan) tarafından
İş için gitti sizler şehir dışına gidince napıyosunuz bide kızım koltukta yatıyordu düştü koltuk yüksek değil ama onada çok canım sıkıldı uyuyamıyorum 

7 Cevaplar

0 oy
(4,661 puan) tarafından
Hemen uyutma bir süre takip et ayrildigin gibi kavuşursun inşallah 
(4,661 puan) tarafından
Bence kalk bir kahve yap keyif yap yarın geliyormuş biraz kafa dinle sessizliği dinle kendini dinle
(1,013 puan) tarafından
Kızım düşmese keyif yapcaktim gündüz cips bile almistim o düşünce keyfim kaçtı
(1,013 puan) tarafından
Tekrar uyandirsam mi kızımı
(4,661 puan) tarafından
Yüksek değilmiş bence birşey olmaz
(1,013 puan) tarafından
Yok değildi bide hic aglamdi uykusuna devam etti
-Reklam-
0 oy
(55 puan) tarafından
Kafayı vur yat ne düşünüyorsun bebisin için geçmiş olsun üzüldüm ona. Kocanı düşünme seni seviyorsa gerisi fasa fisoo
(1,013 puan) tarafından
Yok ya aldatma gibi bişey zaten aklımın ucundan geçmez otobüsle gidince bişey olcak diye korkuyorum bebişim iyi uyuyor
(55 puan) tarafından
Dua et öyleyse bise olmz inşallah
(1,013 puan) tarafından
İnşallah sizde dua edin
0 oy
(195 puan) tarafından
Şuan aynı durumdayız ilk defa uzun süreli yalnız kalacağım öğlende benim oğlum düştü baya ağladı ama sustu şükür bişey olmadı
(1,013 puan) tarafından
Benim hic ağlamadi uyuyordu uyumaya devam etti uyandırdık baktık iyi şimdide uyuyor maşallah iyi ama benim içim içimi yiyor
(195 puan) tarafından
Kusma vs olmadıysa korkma göz bebeğini hal ve hareketleri takip et bişey yoksa skma canını
(1,013 puan) tarafından
Göz bebeğine bakamadım işte uyanmadi bi uyandırdık düşünce o zaman baktım iyiydi yok çok şükür
0 oy
(212 puan) tarafından
Ben tekim eşim gittiğin de genelde geceleri uyuyamıyorm kitap okumaya çalışıyorm örgü yapıyorum kızınız kaç yaşında bilmiyorum ama tek değilsiniz boyama yapıp oyunlar oynaya bilirsiniz umarım birşey olmaz kızınıza  geçmiş olsun
(1,013 puan) tarafından
O uyuyor şimdi iyi çok şükür eşimde yarin gelecek inşallah yolda olunca ondan merak ediyorum gündüz kızımla sürekli yapıyoz zaten telefon vermiyorum televizyon izletmem pek günlük yarım saat 1 saat anca
0 oy
(1,334 puan) tarafından
Benim eşimde gitti az önce bende korkuyorum valla tek yatamıyorum ikizler uyuyor birinin kulağı ağrıyordu geçti herhalde inşallah geçer zor aklımda eşimde kalıyor yol uzun sağ salim gidip gelirler inşallah 
(1,013 puan) tarafından
İnşallah nere gitti sizinki sağ Salim dönüp gelirler
(1,334 puan) tarafından
Bilecik daha dün geldi izmirden bu akşam yine gitti iş toplantısı yeni iş almıslar da ilk defa gitti ayrı kaldık zor oluyor ya
(1,013 puan) tarafından
Allah'ım kolaylık versin inşallah hepsine sağ Salim gelsinler evlerine başımızda dursunlar
0 oy
(2,429 puan) tarafından

Is icin degil gezmeye de gider hic bisey yapmiyorum kafa dinliyorum :D

Kizin icinde eger kafasini falan vurduysa uyutmasaydin hemen, biraz gozlemle. Bisey olmaz Allahin izniyle.

(1,013 puan) tarafından
Uyuyordu zaten koltuk l koltuk çok yüksek değil uyandırdım baktım iyiydi şöyle uyumaya devam etti hiç ağlamadi

ben merak ediyorum ya gezme için zaten göndermem bensiz nere gitcek :))
(2,429 puan) tarafından
Ben gezme icinde gonderiyorum bazen memleketine gider :) oyle meraklanmam aman bensiz gitmesin seyim yok. Yapcak olan her yerde her kosulda yapar kafasindayim :) o yuzden o orda gezerken ben burda gezerim. Birbirimizi ozlemek ve arada tek takilmak iyi oluyor :)
(1,013 puan) tarafından
Benim de öyle bi düşüncem olmaz zaten memleketime köyüne bende gonderirim  gidesim gelmezse başka yere bende geziyim diye ondan beraber gidelim derim :)) köye gitmedigim zamanlar bende burda gezerim esiminde benimde öyle bi takıntım yoktur para bırakır kart bırakır istediğini al der
0 oy
(531 puan) tarafından
Kaç aydır kocamdan ayriyim görev nedeniyle yanımda değil adamcağız inan ilk zamanlar çok ozluyordum şimdi adamın yüzünü unutacam resmen ama alışıyorsun mecbur. Bebeğine de geçmiş olsun birseyi yoktur inşallah 
(1,013 puan) tarafından
Yok Allah'a şükür Allah kolaylık versin zormuş

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 209 göst.
5 Nisan 2022 Aile kategorisinde Elif&hanim (5,492 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 184 göst.
0 oy
6 cevap 118 göst.
18 Aralık 2023 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy