0 oy
408 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Kızlar ehliyet almak istiyorum ama araba kullanmak kolaymi sizce test sinavlarindan geçerim o konuda güveniyorum kendime ama direksiyon dersinde pek cesaretim yok 

Ama ehliyette almak istiyorum çok imreniyorum bayanların araba kullanmasina bnd istiyorum:)

22 Cevaplar

+1 oy
(4,175 puan) tarafından

Kanatsiz melek seytan gelir simdi:)))

Ehliyet alinir oyle boyle de mevzu kullanmak kullandikca acemiligi atarsin

(2,612 puan) tarafından
☺️☺️☺️☺️Rabbim kazadan korusun
(5,240 puan) tarafından
Sorma ya  onu bende gördüm kadin kadına düşman ya iyi sinirlendim o yoruma bende
(2,612 puan) tarafından
Sağlık olsun canım artık onn diyisiyle mi ehliyet alıp almayacağım ilk de geçemedim tecrübe oldu daha dikkatli olurum hazirlikli gitmiştim ama nasıl olmadı ikincisinee artik
(5,240 puan) tarafından
Aynen oyle can sağlığı olsun hersey olur
(2,612 puan) tarafından
Aynn canim
-Reklam-
0 oy
tarafından

Ben 2019 da 5 tane Suriyeliyle aldım kız ehliyeti senin neyin eksikmiş  :D

tarafından
Ülke işgali Türk nüfüsu azalma toprakları Araplara bırakma Türk vatandaşından daha çok değer görme beleşe para kazanma terbiyesizlik haksız yere dokunulmazlık vatan hainliği daha  daha :)
(7,718 puan) tarafından
Sizin bu ırkçılığınız yüzünden başımıza gelmeyen kalmıyor. Müslümanlığınızı sorgulamalı bu düşüncede olan herkes.
tarafından
Aynen sen orda sorgulayadur hadi :D
(7,718 puan) tarafından
Ben üstüme düşen görevi yaptım. Sense bununla alay et. Yazık. Haline acıyorum. Rabbim yüreğine merhamet versin senin.
tarafından
Aynen aynen
0 oy
(1,450 puan) tarafından
Kesinlikle almalisin bende yeni aldim gayette yaparsin
0 oy
(2,136 puan) tarafından
Hevesin var o yüzden hemen öğrenirsin.

Ben çok hevesliydim derslerde çok güzel sürüyordum hoca hemen geçersin hatta demişti.

Ama 2 defa heyecandan kaldım 3.de sakinleştirici içip gittim sınava geçtim hemen.
0 oy
(1,092 puan) tarafından
Bence de almalısın benim evim de çarşıya biraz uzak eşimi bekleyip gitmektense istediğim her yere gidiyorum ve rahatıma düşkün olduğum için aşırı güzel bişey ehliyet almanı tavsiye ederim çok zor bişey değil dikkat gerektiren bişey sadece 
0 oy
(3,349 puan) tarafından
Bence kendine güven yapabilirsin niye yapamayacaksın ki

İnan bana ben hiç araba sürmeyi bilmiyordum eşimle evlendim onların kamyonetleri var (taka diyorlar Giresun'da) hadi sür dedi geçtim direksiyoa bir senede öğrendim (aralıklı çalışmalar ile) sadece ehliyet almadım henüz alacağım ama çocuklar hasta olduğunda yada markete pazara gidileceğin zaman gidiyorum alıyorum geliyorum mis gibi ☺️☺️
0 oy
(8,986 puan) tarafından
Alırsın bacım güven kendine her işte lazım oluyor....

Sürmek zamanla pekisir hersey ama benim gibiysen stresi geçmez 5 sene olacak aktif kullanırım (kaza da yaptım vites elimde kaldı o şekilde eve de geldim)

Yani olabilecek herseyi yaşadım ama halen sanki her bindiğimde ilk binisim
0 oy
(2,537 puan) tarafından
Eşim yüksek viteste kullanırken çok hızlı geliyor bana ama ben direksiyona geçince çok hızlı kullanıyorum yani direksiyona geçince özgüven geliyor zaten zor bir tarafı da yok. Kimse de bir kaç kullanmakla profesyonel sürmüyor kullandıkça öğrenecek sürdükçe bırakmak istemeyeceksiniz çok zevkli 
0 oy
(119,334 puan) tarafından
çok basit hele otomatik olan cocuk oyuncagi ☺️
0 oy
(588 puan) tarafından
Mesele ehliyet almak değil o basit iş. Mesele aktif trafiğe çıkmak. Zamanla bisiklete binmek gibi alışırsın. Sadece özgüvenli ve soğukkanli olmak gerekiyor 
(832 puan) tarafından
Aynen 10 yıl oldu belki alalı unuttum korku mu yenemiyorm bekarken laza yaptım babam burnumdan getrdi smdı o cesaret yok
0 oy
(9,247 puan) tarafından
Dünyanın en basit şeyi bencr
0 oy
(126 puan) tarafından
Bende ehliyet almak istiyorum ama araba kullanmaktan korkuyorum açıkçası
0 oy
tarafından
Kolay canım ehliyetim yok ama eşim bana hep sürdürür 
0 oy
tarafından
2019 yılında tek seferde aldım kendine güven al
0 oy
(1,210 puan) tarafından
Araba kullanmaktan bıkan ben :))) kolay ama şöyle bişey var sen çok dikkatli de kullansan gelip sana carpabilirler ama yapacak bişey yok. Geçen gün kardeşimi yazdirdim ehliyet kursuna. Aşırı pahalanmis 
0 oy
(1,101 puan) tarafından
İlk basta bende korkuyordum ama o kadar anlayıslı iyi hocalara denk geldim ki cok rahat ogrendim korktugum kadar olmadı ama sınavlarda cok heyecan yaptığım için kaldım son sınavda gectim tabi bana denk gelen müfettişler tek hata da bırakıyolardı benle beraber sınava giren coğu kişi son sınavda gecti 
0 oy
(533 puan) tarafından
Ben 2021 de aldim aradan 9-10 ay gectikten sonra araba aldık. İşe arabayla gidip geliyorum. Köy yolu valla çok kolaylik sağlıyor. Tabi ben sakin yollarda sürüyorum ama baya ilerlettim. İlk zamanlar yanimda birileriyle gidip geliyordum şimdi tek başıma rahatım. Bence zaman gecmeden alin fiyatlar iyice artti.
0 oy
(832 puan) tarafından
8yıl önce aldm  kaza yaptım İlk ögrenrken Hep denedm korkum var smdı otomatik arabamz eşim de sakin babam gbide değl:)) uğrasiyom ara ara acele etmek istemiyorum korku var hep 
0 oy
(3,395 puan) tarafından
Annem 15 yıldır  araba kullanıyor    ben de çok  istedim kullanmayı  ama korkuyorum   annem  hiç korkmuyor  korkan biri biraz zor araba kullanir
0 oy
(1,029 puan) tarafından
Suan 30 yasindayim. 19 yasinda iken aldim ehliyetimi. Hem araba kullanmak guzel ve zevkli hemde konforlu. 

Kendinize guvenirseniz kullanabilirsiniz

İlgili sorular

0 oy
12 cevap 119 göst.
16 Haziran 2023 Güzellik-Bakım kategorisinde Hanifemm (1,489 puan) tarafından soruldu
+2 oy
6 cevap 331 göst.
2 Aralık 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 140 göst.
23 Haziran 2022 Aile kategorisinde Asafin annesii (182 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 215 göst.
31 Mart 2021 Diğer kategorisinde linosun anasi:) (2,241 puan) tarafından soruldu

380,002 soru

11,374,902 cevap

34,858 kullanıcı

...