0 oy
219 göst.
Diğer kategorisinde (178 puan) tarafından
Kilo alması için ne yedirmeliyim kızlar

8 Cevaplar

0 oy
tarafından
Muz 

Peynir 

Et

Tavuk 

Kaşar peyniri 

Kemik sularında çorba 

Ya bende yediriyorum düzenli ama benim 2 yaşındaki oğlum zayıf :( 
(178 puan) tarafından
Yemiyo canım zorla yedirmeye çalışıyorum cikariyo bıktım artık
-Reklam-
0 oy
(6,950 puan) tarafından
Yani niye zayıfladı ki benim oğlum hastalanıp kilo almamıştı kaşık mamasina başladım 22gunde 900 Gr almıştı dene istersen 
(178 puan) tarafından
10 haftalık gebeyim canım onu emzirmeye devam ediyorum meyve püresi çok seviyo yiyo yogurt peynir yiyo kilo almiyo kemikleri elime batiyo
tarafından
Merve maşallah paşaya iyi kio almış benim kızım da kilo alamıyor kaşık mamasını nasıl hazırlıyorsun
(224 puan) tarafından
Hangi kaşık mamasi acaba?
(6,950 puan) tarafından
Valla kızlar valla benim oğlum iyi doğmasına ramen meme reddi olsun hastalık olsun dış olsun çok çektirdi kilo alımı çok kötüydü bana burdan Aptamil önerdiler o 900 Gr aldığında 1 paket 7 tahıllı arı mama kullanmıştım 1 buçuk pakette Aptamil sütlü bisküvili kullanmıştım o zamandan bu zamana 12 ay geçti 600 Gr almış çünkü bi de hastalandı yoksa daha güzel alırdı çoğunluk Aptamil kullanmaya çalışıyorum ebebege gittikçe hipp ya da Hamm da alıyorum nardiren de sırf çocuk aynı şeyleri yemekten sıkılmasın değişiklik olsun diye arı mama kullanıyorum yani sebze meyve yiyosa et süt ürünü falan gün içinde sağlıklı besleniyor bi bebek günde 1 öğün mama yemesine ben bi sakınca görmüyorum açıkçası tamam sağlıklı beslenmesi önemli de kilo da önemli bi kere acillik olduk ateşe hastane 1 yaşından küçüklere bakmıyoruz dediler kilosu iyiymiş bakalım dediler sağlık için kilo da önemli yanı onu da yesin onu da yesin
(6,950 puan) tarafından
Dilek 63 üstünde yaziyo canım Aptamil herobaby hipp falan kaynamış ilimis suyla cirpiyosun hazır oluyo ama arı mama piserek hazır oluyo mesela degisiyo bazıları anne sütü veye devam sütüyle hazirlaniyo onları almıyorum
0 oy
(15,161 puan) tarafından
Karbonhidrat kilo aldırır ama önemli olan sağlıklı beslenmesi. Hareketlendigi jcin mi kilo verdi yoksa bişey yemiyor mu? Oğlum da öyleydi. Hala da öyle çok iştahlı değildir. Sütten kesince biraz iştahı arttı. Yani 2 yaşında. Şuan 3 yaşına girmek üzere. 
(178 puan) tarafından
Hareketli canım anne sütü de alıyor ama zayıfladı ben 10 haftalık gebeyim bu yüzden olabilirmi zayiflamasi
(15,161 puan) tarafından
Bilmem ki hamilelikle alakası var mı. Belki de sütun azalmıştır. Ama zaten zor yeter bundan sonra
0 oy
(1,056 puan) tarafından
Doktora göster kan sayılarına baktır diş dönemi etki edebilir sevdiği ne varsa onları koy tabağına oynadığı yerlere koy acıktıkca kendi alıp yer mutlaka ben hep oyle yaptım şekilde yerdi 
0 oy
(588 puan) tarafından
Anne sütü alıyor mu 
0 oy
(6,219 puan) tarafından
Sütün yaramıyor canım sütun yapmış emzirmeyi birak
(178 puan) tarafından
Nasıl birakcam canım emmek istiyo
0 oy
(1,151 puan) tarafından
Canm naptın yani seni suçlu bulmuyorum ama o çocuk aklımda kaldı 
0 oy
(2,470 puan) tarafından
15 aylık kızımda bu ara zayıfladı yemiyor diş patlattı son 1 aydır iştahı yok ne sever kabul ederse onu veriyorum  zorlamiyorum hoş zorlasamda çıkarıyor yutmuyo zaten balık yağı başladım ben Dr danıs sende ver iştah acıyo bir nebze emziriyorum da ama yetecek bir sütüm de yok simdi hareketlendiler de yediklerini yakıyorlar bebeklik dönemi gibi değil zamanla toparlanır lar ins

İlgili sorular

0 oy
8 cevap 235 göst.
0 oy
4 cevap 149 göst.
0 oy
10 cevap 255 göst.
17 Nisan 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 28 göst.
15 Nisan 2024 Diğer kategorisinde mehlikam (18 puan) tarafından soruldu

379,260 soru