0 oy
152 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Öncelikle linçlicekler uzak dursun benim derdim bana yetiyo.

Biz 4 yillik evliyiz 3 yaşında oglum var severek evlendik ufak tefek sorunlar vardı ama yinede iyidik taki ben doğum yapana kadar bebegim 20 günlükken falan başladı ben annemlerdeydim oturuyodum birden esimi sevmiyorum sevmiyorum sevmiyorum diye beynim tekrarlamaya başladı ama hiç birsey yokken ortada boylr olunca ben yerimde duramadım noluyo bana dedim ağlıyorum neden beynim tekrarlıyo diye kotü oldum gecmedi yani bu ama ben böyle vesvese gelmeden önce doğum yaptıktan sonra psikiyatriye gitmistim heryer karanlik hic mutlu değilim cok kotüyüm diye sadece bunun içinde psikoloğada gittim o iyi gelmedi psikiyatri bana ilac verdi emzirirken icebilecegim bir ilaç ben baya süre kullanmadım bebegime zarari olur diye burayada yazmistim bu takinti gelmeden eşimle ne zaman vakit geciricem onla vakit gecirmek istiyorum hep eski günleri ozluyorum bebegim aramiza girmis gibi hissediyorum onu kabullenemiyorum emzirmek istemiyorum diye yazmistim burdakilerde gececegini söylemisti bebegimle ilgili seyler gecti ama esimle ilgili seyler gecmiyo ve 2.5 sene olucak hala ilac kullaniyorum bir ara biraktim kötü oldum tekrar icmek zorunda kaldım eşimin kilosuna takıliyorum yasına takiliyorum artik gercekten sevmiyorum gibi eminde olamiyorum bosansam pisman olurum diye korkuyorum ama bosanmakta istiyorum hic mutlu degilim hayatimi boyle heba etmek istemiyorum ayni sekilde onun hayatinida ne yapmaliyim bilmiyorum hayattan zevk almiyorum herseyi cok kafama takiyorum asiri sinir var ilacima devam ediyorum

5 Cevaplar

0 oy
(8,936 puan) tarafından
Başka psikiyatri niye denemedin
(8,936 puan) tarafından
Ne diyor hepsi yada ne yapıyorda faydasını gormedin bide nerde gittin psikiyatriye
tarafından
Ama aynı ilacı kullaniyorum sürekli
tarafından
Özelde gittim 2 3 kere devlette gittim ilk özele gittigimde takıntı ilk geldiğinde eşimle ilgili olan hemen karar verme pisman olursun demişti ilk ilacimi 2 sene kullandim sonra esim birakmami istedi kullanirken iyidim biraktiktan sonra yine basladi daha siddetli sekilde zor dayandim sonra ilaca basladim
(8,936 puan) tarafından
İlacı bırakıp bırakmayacağına esin karar veremez cnm tekrar özelden Bi uzman yardımı alman gerekiyor ama her özelede gitme araştır mutlaka uzman doçent gibi unvanları olsun onlar işinin ehlidir her zaman
tarafından
Tamam teşekkür ederim canım
-Reklam-
0 oy
(8,349 puan) tarafından
Belkide bu sefer aile terapistine gitmeniz gerekiyordur eşinle birlikte iyi gelebilir 
tarafından
Öyle birşey değilki
0 oy
(1,151 puan) tarafından
Çok zor bir durum vallaha. Ama lohusalık dönemlerinde böyle şeyler oluyor. Kimininki kalıcı. Eşin peki ne diyor bu duruma. 
tarafından
Gerçekten yaşadiklarımı tam anlatamiyorum ama çok zor durumdayım geçmiyo 3 sene oldu hergun aynı sıkıntı bunalım vesvese
(1,151 puan) tarafından
Kurana namaza başlasan. Belki faydasını görürsün.
tarafından
Hafızım çarşaflıyım ama bu psikoloji namazıma herşeyime engel oluyo
0 oy
(2,223 puan) tarafından
Bence senin psikoloğa değil psikiyatriste gitmen gerekiyor çünkü tanı koymak doğru olmaz ama sanki iki uçlu duygu durum bozukluğu var gibi sezdim ben sende bu da ancak bir psikiyatri yöntemi ile ve ilaç tedavisi ile kontrol altına alınabilir ve ilaç kullanıp bırakmak seni her seferinde daha kötü etkiler o yüzden sürekliliğini sağlaman gerekiyor
tarafından
İlaç kullanillaniyorum 2 ay falan oldu
0 oy
(6,919 puan) tarafından
Eşine soyledın mi bu hıslerını  konuşun biraz ayrı kalın bence 

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 192 göst.
0 oy
15 cevap 286 göst.
15 Mart 2024 Diğer kategorisinde Kuantum (8 puan) tarafından soruldu
0 oy