0 oy
1,144 göst.
Aile kategorisinde (1,037 puan) tarafından
Esım işe gider tüm gün zorla 2 defa ya arar ya aramaz. Niye aramadın dedıgım de işim vardı nasıl arayım oturuyor muyum der.bebegım 8 aylık yerken boguluyor cogu zamn korktugumu biliyor arayıp ta sormaz naptın diye. Annemlere geldim burda kalıyorum babam rahatsız gorım diye  bi gunaydın aşkım yazmıs sabah ya insan bıkere işe baslamadan arar kızım iyş mi napıo. Goruntulu aradım bebegımızı gosterım dıye acmadı. Bu saatten sonra bıdaha da aramam. Ya bne mı abartıyorum anlamadım 

49 Cevaplar

+6 oy
(4,152 puan) tarafından
Eh biraz sen abartmissin canm
tarafından
+1
Benimkide aramaz arayıpta ne diycek ki msjlasiriz yogun oldu gunler msjıda zor atıyo adam bebek boguluyo diye korkman başka tabi benim daha yok bebek bende cok korkarim bebeklerin boğazında bisey kalmasından
-Reklam-
+2 oy
tarafından
Biraz abartmissin canım calisiyor sonuçta 
+1 oy
tarafından
Gerçekten işi vardır belki, işteyken günde 2 defa araması normal bence
0 oy
tarafından
bencede biraz olsa abartmışsın ama araması da lazım 
0 oy
(5,134 puan) tarafından
Saat başı arıyamaz ya 2 kere arıyormuş işte belli ki işi var abartıyorsun tabiki de allah başka dert vermesin 
0 oy
(1,584 puan) tarafından
Kız seninki yine günaydın yazmış ben hiç ne yazisiyorum nede arıyorum takı akşam eve gelene kadar konuşmuyorum benim yerimde olsan herhalde bosarsin :)
(1,037 puan) tarafından
Ya ne bilim bana garip gelıo. İnsan kızını esını ozlemez mı. İlla vakit ayırıp ıkı dakika bile olsa arada aramasını beklıom
(1,584 puan) tarafından
Ne o arıyor ne ben aksam görüyoruz zaten :)
0 oy
(6,825 puan) tarafından
Sen abartmışsn k.bkma cnm adam iki kere vakit olunca arıyorms daha napsin
(1,037 puan) tarafından
Kız oda çenemden kurtulsun diye eve geldıgınde niye aramadın diye solenecem bılıo. Ikı defa ama zorla konuuso gbı gelıo
0 oy
(424 puan) tarafından
Biz nişanlıyken bile eşim çalışırken zor konuşurduk akşamı beklerdik eve gelsin diye beni eşim acil bişey olmadığı sürece aramaz nadirdir böyle arayıp nasılsın falan diye sorduğu çokta dert etmem açıkçası 
0 oy
(2,852 puan) tarafından
Eşim de bende mesai çalışıyoruz ararsa hayırdır inşallah diyorum :D ikimizde yoğunuz.. evde olsam da gelirken arar bişey lazım mı diye sorar o kadar
0 oy
tarafından
Canim adam keyfe gezmeye gitmiyor ki aramadi diye kizasin adam çalışıyor kim bilir nasil insanlarla ugrasiyor ortamini bilemezsin ki bence trip atma bu konuda cok abartmissin
0 oy
tarafından
Çok özür dilerim ama erkeklere yazık cidden bu ne kapristir arkadaşım benim eşim motorlu kuryelik yapıyor gece yarısına kadar motorun üzerinde iki dk dükkanın önünde sigara içebilyor sadece biraz da kocalara hak vermek lazım iş yerindeki adam görüntülü aranır mi ne kadar küçük düşürücü bir hareket 
(1,037 puan) tarafından
Kendi işi. Bebegını gormedı diye aradım yoksa kontrol etmek için deıl
tarafından
Daha sıkıntı ya kendi isiyse geleni gideni illa ki var bu adamın kaçıncı yuzyildayiz yaa
(1,037 puan) tarafından
Tamam kızma aramıcam :))))
tarafından
Buna senin kendi iradenle karar vermen gerekiyordu birileri kızınca değil neyse iyi günler
(1,037 puan) tarafından
Haklısın canım tesekkur ederim yorumun için
0 oy
(1,755 puan) tarafından
Bence birazcık abartmışsın canım empati kur eminim onun aklıda sizdedir heran ama cidden çalışırken zor veya ne iş yapıyor bilmiyorum ama boşken bile etrafında insanlar varsa müsait olamıyorsa açmayabilir görüntülü aramayı 
0 oy
(274 puan) tarafından
Benim eşim 1 defa arar o da en fazla 50 sn falan konuşuruz napiyonuz bi sıkıntı var mi yok iyi tamam hadi görüşürüz bu kadar:D bence çok da üstüne düşme işi vardır işi olmasa arar ki zaten 2 defa arıyormuş 
0 oy
tarafından
Işinden dolayı müsait olamayabiliyor
0 oy
(2,393 puan) tarafından
Ben işteyken asla aramıyorum rahatsız olmasın diye o ararsa arar aramazsa da hiç kafama takılmaz böyle şeyler 
0 oy
(1,939 puan) tarafından
Bence sen abartıyorsun gün içinde neden arasın ki akşam zaten gelecek eve benim eşimin de aramadigi günler oluyor sonuçta calisiyorlar yoğun olabilirler işleri olabilir. Akşam geldiği zman sorar konuşuruz 
0 oy
tarafından
Benim eşimde  aramaz hep ben ararım:)))
(1,037 puan) tarafından
Bende oyle sureklı ben ararım aramıcam ama artık
tarafından
Biz kadınlar duramayız canım
0 oy
(44,696 puan) tarafından
Benimkide habire beni arar sinir oluyom sanki gurbette işim gücüm oluyo bide telefon muhabbeti sjsjsjs
(1,037 puan) tarafından
İşte tam olarak istedıgım bu o beni rahatsız etsin o bneı arasın  ama yok sureklı ben arıyorum
0 oy
tarafından
Cnm ben her sabah esime gunaydin msji atarim adam mudait oldugunda yazar olmadiginda yazmaz ki cogu zaman yazmaz bile ararim mesgule atar isinin var oldugunu bildigim icin tekrar aramam ki musait oldugunda arar her dakika her saniye acamayabilir bunu sen cok buyutuyosun bence 
0 oy
(1,054 puan) tarafından
Biliyorumki eşim ayakta calisiyor aşcı olduğu için yoğun zen arar 1 veya 2 defa bazen hiç arayamaz cikarken mutlka arar abartmis olabilirsin bise yok bunda

İlgili sorular

0 oy
18 cevap 438 göst.
9 Mayıs 2023 Aile kategorisinde 12345678 (135 puan) tarafından soruldu
+1 oy
14 cevap 634 göst.
19 Nisan 2021 Diğer kategorisinde Tombul yanak (2,736 puan) tarafından soruldu
0 oy
21 cevap 8,343 göst.
20 Mart 2019 Aile kategorisinde ElifNur61 (35 puan) tarafından soruldu
+1 oy
20 cevap 372 göst.