0 oy
196 göst.
Diğer kategorisinde (672 puan) tarafından
Biz yarın 25 haftalık oluyoruz bulantılarım hala geçmedi midem çok yanıyor bebek 750 gr toplam 4 kilo almışım inşallah ağustosa doğum sizler nasılsınız 

17 Cevaplar

0 oy
(10,041 puan) tarafından
Ayy oglumu agustosta dogurmustum Allah kolaylik versin :)
(672 puan) tarafından
Çok teşekkür ederim benim de diğer çocuklarım kıştı bu bebeğim yaz oldu :)
(10,041 puan) tarafından
Yaz hamileligi daha zor ama yaz bebegi daha kolay :)
(672 puan) tarafından
Doğrudur sıkıntı yok sıcak hava daha kolay olur bncede
-Reklam-
0 oy
(1,369 puan) tarafından
Bizimde 37+4 artık 2 hafta kaldı doğuma gün sayıyoruz. Hayırlısıyla bir geleydiiii
(672 puan) tarafından
Ay az kalmış sağlıkla gelsin bebiş
(1,369 puan) tarafından
Şu son günler gözümde geçen 8 aya bedel gerçekten :) hepsi sağlıkla gelsin inşallah ♥️♥️
(672 puan) tarafından
Amin inşallah
0 oy
(3,397 puan) tarafından
Bebeğim test donmuş  cnm sıkılıyor bazı arkadaşlar döner  diyor inşallah döner  eski haline 29 harfta olacam 
(672 puan) tarafından
Döner daha canım benim çocukları 34-35 de doğum pozisyonu aldılar
(3,397 puan) tarafından
Inşallah  cnm
0 oy
(1,036 puan) tarafından
Bel ağrısı var ama yinede çok şükür bulantı kusma yok
(672 puan) tarafından
Bel ağrısı bnde de başladı
(1,036 puan) tarafından
Geçmiş olsun Rabbim tüm hamilelere ve annelere kolaylık nasip etsin doğum da çok çok kolay olsun inşaAllah aminnnn :))
(672 puan) tarafından
Amin inşallah canım sağlıkla kucağımıza alalım
0 oy
(4,061 puan) tarafından
24 hafta benimde migde yanmam çok bide 3 gündür Bi haksızlık bastı beni anlatamam surekli uyuma isteği falan zorluyor birazcık bu hafta beni 
(672 puan) tarafından
Aynısı var ya hiçbişey yapasım yok uykum var hep
(4,061 puan) tarafından
Hergun diyorum bugün iyiyim hayda 1 saat sonra danki tüm gün iş yapmış gibi yamuluyorum 2 buçuk yaşında kızım var oda benimle oyun oyna diyor yatı uyur yarı uyanık geziyorum resmen
(672 puan) tarafından
Bn uyuyamıyorum maalesef  2 çocuğum var onlarla ilgilenmekten vakit olmuyor
(4,061 puan) tarafından
Bende adam gelince azcık uyuyorum yoksa bayilcak gibi oluyorum
0 oy
(1,529 puan) tarafından
Ben daha başındayım 11+3 haftalık rahatım kusmam yok iştahım açık keşke iştahım kapansaydı kilo almazdım en azından bakalım ilerleyen haftalar neler olucak
(672 puan) tarafından
Ya öyle deme istahsızlık çok zor ben 2. De çok iştahsızdım çok zor geçti bebek gelişmedi
(1,529 puan) tarafından
Kiloluyum canım zaten şimdiden kilo almaya başladım korkuyorum valla doğumda sıkıntı olucak diye
(672 puan) tarafından
Sen bebeği beslemek için faydalı erimesi kolay şeyler tüketmeye çalış o zMan ama az yemek çare olmuyor bazen alınıyor
0 oy
tarafından

Artık doğurmak istiyorum 29+ 1 :D

(672 puan) tarafından
Oo daha 10 hafta var sabret benimde çocuklarım kardeşini bekliyor çatlıyorlar ama var daha :)
0 oy
(87 puan) tarafından
38+6 kızımda tık yok kucağıma alıp koklamak artık doğurmak istiyorum 8 gün sonra 40.hafta da oluyoruz. Bebişim 1 hafta önde ve biraz iri bebek bu yüzden sezaryen ihtimali de var  ve ben kendimi hep normale hazırladım sezaryen olmak hiç istemiyorum bol bol dua ediyorum ve normal için bir belirti bekliyorum. :(
(672 puan) tarafından
Canım kendini normal diye şartlama hiç sağlıkla gelsin sende iyi ol yeter
(87 puan) tarafından
Orası öyle tabi şimdi 39+2 iki oldum bende hala tık yok
0 oy
(471 puan) tarafından
Haldizlik mi desem cok cabuk yorulmami desem sırt agrisi mi desem yalanci sancilar mi desem  baş ağrisi mi desem tekrar hortlayan mide bulantisi mi desem. Ne desem bilemedim valla. Hepsi var allah yardimcimiz olsun 36+2  Ayima girdim allah kerim nasip ne zaman doğururum artik 26 gun yaziyor uygulama 
(672 puan) tarafından
Sağlıkla gelsin bebeğin az kalmış :) bnde halsizim ya o kötü oluyor
0 oy
(15,823 puan) tarafından
Rabbim sağ salim kucağına almayı nasip etsin inşallah canım ❤️ Ayyy o mide yanması dogurana kadar geçmemişti bendee 
(672 puan) tarafından
Sağol canım benimde öyle 3. Ye hamileyim hepsinde var
0 oy
(8,322 puan) tarafından
20+4 haftalığım hiç midem bulanmadı hamilelik belirtisi bile yaşamadım hamileliğim stres içinde geçiyor malasef ikili testte risk çıktı kalbinde parlaklık var down sendromlu olabilir dediler sürekli stres içindeyiz doğum eylüle denk geliyor bakalım 
(672 puan) tarafından
O down sendromunu hep diyorlar ya güvenilir değil çevremde kaç kişiye dediler hiç biri öyle doğmadı
(8,322 puan) tarafından
İnşallah benimde öyle olmaz canım
(672 puan) tarafından
İnşallah sen serin kal dua et nasibinde ne varsa onu yaşarsın
0 oy
(15,992 puan) tarafından
MeseAllah bebeğin kilosu varmış. Bende 26 haftalık oldum 24 haftalık iken bebeğin kilosu 420 falandı. 76 ile hamile kalmıştım 2 hafta önce 78 dim şimdi ne kadar oldum bilmiyorum 
(672 puan) tarafından
Kilosuna normal dedi ama doktor bilmiyorum sağlıkla gelsinler inşallah :)
0 oy
(3,519 puan) tarafından
İlk aylar berbatti hatirlamak bile istemiyorum simdi biraz daha iyiyim sukur 20+3
(672 puan) tarafından
İyi çok şükür canım :)
0 oy
(1,054 puan) tarafından

9+4 günlüğüm

Öğüryrm ama kusmuyrm , mutfağa dahi girmek istemyrm kusasm geliyo ;/

(672 puan) tarafından
Sabır canım dişini sık prilam iyi geliyor
0 oy
tarafından
Sıcaktan yanıyorum ben ömrümde böyle sıcaklamadim hiç isinabilen birisi değilim aşırı üşürüm normalde ama nasıl ki kan değerim yükselmeye başladı ben yanıyorum diye dolaşıyorum Haziran sonu dogumum nasipse havalar daha sıcak olunca ne yapacağım diye düşünüyorum 
(672 puan) tarafından
Bende sıcaktan yanıyorum Bi donuyorum çok değişik ağustosa bende pişerim galiba
tarafından
Tahmin bile edemiyorum seni kendim bahar mevsiminde bile bu şekilde sıcaklarken Allah yardımcın olsun
(672 puan) tarafından
Sağol canım inşallah kolayca geçer
0 oy
(1,015 puan) tarafından
35 haftaligiz.cok agirlasdim.gun sayiyoruz Rabbim saglikla kavustursun tum anneleri bebeklerine insallah:)
(672 puan) tarafından
Amin inşallah canım :)
0 oy
(2,023 puan) tarafından
Çok zor 35+6 artık yürüyemiyor tuvaletten çıkamıyorum :) Enfeksiyondan bir türlü de kurtulamadım hep sancı ama az kaldı. Hepimiz sağ salim kucağımıza alalım bebişlerimizi inşallah.
(672 puan) tarafından
Enfeksiyon sıkıntı canım inşallah doğmadan geçer Amin inşallah salim alırız :)

İlgili sorular

0 oy
43 cevap 771 göst.
0 oy
23 cevap 387 göst.
27 Ekim 2023 Diğer kategorisinde Yusuf 427 (684 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 106 göst.
3 Ekim 2023 Aile kategorisinde 12345678 (135 puan) tarafından soruldu
0 oy
23 cevap 402 göst.
18 Eylül 2023 Diğer kategorisinde Cocuklu-anne1 (215 puan) tarafından soruldu