0 oy
168 göst.
Diğer kategorisinde (23 puan) tarafından
Kızlar soğan suyuyla hamile kalan var mı varsa nasıl kullandınız

7 Cevaplar

0 oy
(967 puan) tarafından
Öyle birşey mi varmış kız ilk defa duydum
(23 puan) tarafından
Varmış,
-Reklam-
0 oy
(113 puan) tarafından
Ben hamilelikten önce soğan kürü yaptım yumurtalıkların iyi çalışmasını sağlıyormuş rahmi iltihabı temizliyormus. Bir sonraki ay çift yumurta ikizlerine hamile kaldım.  Nasip kısmet yapın faydası olacaktır diye düşünüyorum 15 gün adet bittikten 3 gün sonra başlıyorsunuz 15 gün  sabah akşam aç karnına kahverengi soğanı 4 e bölüp 3 su bardağı su ekliyorsunuz kaynayınca 5 dk kaynayacak ve ılıktan bir tık sicakken içeceksiniz 
0 oy
tarafından
Ben de deniyorum bu ay bakalım olur inşallah canım 
0 oy
(1,251 puan) tarafından

Benim bi arkadasim var o  da oyle kaliyormus  hatta bazen dalgasini da yapıyoruz aderi falan geçerse sogan suyu mu ictin kiz diyorum:Dama nasil iciyo tam bilmiyorum

0 oy
(6,206 puan) tarafından

Gorumcemin gelininde kist vardı 1 ay sogan suyu 1 ay maydanoz suyu içti ve çok geçmeden ikizlere hamile olduğunu öğrendi 

Şuan 1.5 yasındalar :) gündüz ve savcı 

Aha bu sipalar 

image

0 oy
(5,575 puan) tarafından
Ben denedim ondan sonra oldu tabi soğan suyu bahane nasibimde o zaman varmış o zaman oldu elhamdülillah 

Adetten çıkar çıkmaz sabah akşam aç karnına 15 gün boyunca düzenli olarak içtim o içinde incir ile ceviz de bol bol tükettim sonra bir baktım hamile kalmışım ☺️
(1,151 puan) tarafından
Midem beni terk eyledi
(5,575 puan) tarafından
Hahahahahah bende içmiyor dum kokudan şansıma korona olduğum döneme denk geldi koku tat alamıyor dum
0 oy
tarafından
Onu bunu bilmiyorum ama yeni evliyken ilk 1 ay vijanal yolu mantar enfeksiyonu kapmıştım dr bana kocaman haplar yazdı ve krem bn almadım 15 gün üst üste sabahları 1 su bardağı soğan suyu içtim vallâhi tesadüfmüydü vesile mi oldu bilmiyorum hem gebe kaldım hem iyileştim 

İlgili sorular

0 oy
8 cevap 115 göst.
0 oy
1 cevap 147 göst.
0 oy
6 cevap 837 göst.
20 Nisan 2020 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde ceycey (51 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 187 göst.
3 Kasım 2023 Diğer kategorisinde fatos18 (713 puan) tarafından soruldu

378,462 soru

11,328,340 cevap

34,784 kullanıcı

...