0 oy
293 göst.
Diğer kategorisinde (1,090 puan) tarafından
Benim camlarım ufak mesela.bi işlemeye başlasam hepsi yarım saatte bitiyor. Önlerini de gün aşırı tozlarını alıyorum. Sizler napiyorsunuz

21 Cevaplar

+1 oy
(9,626 puan) tarafından

Valla en son geçen kış başlarken sildim bide bayrama sildim aradaki aylar uçurum resmen ama linçlemeyin haklı sebeplerim var normalde yazın ayda 2 kere mutlaka silerim :D

(393 puan) tarafından
Bu ben artiladim :)
(9,626 puan) tarafından
Ya biz sobalı bi bölgede oturuyoruz cok şükür daha yeni dogalgaz geldi eve çektirdik abonelik alicaz dogalgaz verilmesini bekliyorum 1 aydır açamadığım peteklerle yaşıyorum ve bu çok üzücü  :D  işte heryerde soba bacası olduğu için bide ben en üst katta oturuyorum çoğu binanın boru bacaları hep bizim evin hizasında nerde duman is var bizim cama yapışıyo bende o yüzden sobaları millet kaldirana kadar silmiyorum kendime eziyet edemem  :D silsem haftasına yine aynı olucak ama doğalgaz verildikten sonra kışın ayda 1 veya 2 ayda 1 silerim camlarıma ödül bu ☺️ heveslenirim galiba yapmak için   :D
(393 puan) tarafından
Valla Canim anlattığım gibi bı derdim yok çok şükür ama camları silicegime çocuğuma vakit ayiririm yani bosver doğalgaz gelincede fazla uğraşma
-Reklam-
+1 oy
(12,486 puan) tarafından

Bayrama bir kaç gün kala silmiştim muhtemelen yine kurbana bir kaç gün kala silerim :D

0 oy
tarafından

Az öncede biri perdeleri sormuştu birazdan kapılar yerler duvarlar die devam etcek heralde :)

(12,486 puan) tarafından
Ahahaha
(8,778 puan) tarafından
Birazdan ne sıklıkla Duş alıyorsunuz postuda gelir :)))))
(1,090 puan) tarafından
Ahahah üstüne gekmis görmedim o postu:)
0 oy
(4,986 puan) tarafından
Valla önceleri en geç 2 haftada bir silerdim depremden sonra bayramda sildiğim le duruyor kendimizi okadarda yıpratmaya gerek yokmuş 
0 oy
(7,903 puan) tarafından
Mutfak çocuk odası salon her hafta siliniyor canım evim cadde üzeri tırlar kamyonlar arabalar derken tozdan geçilmiyor 2 hafta silinmesin bir daha çok uğraştırıyor 
0 oy
(8,778 puan) tarafından
Ayda 1 kere eşim dip köşe siler haftada bir robotum siler 
(15,036 puan) tarafından
Dostum cam robotu varken eşin neden siliyor? Robot istediğin gibi silmiyor mu? Bir ara ben de almayı düşündüm. Çok gıcık camlarım var. Ellerinin yetmediği yer çok oluyor. Camların kulplarını çıkarıp takip ancak öyle silmem gerekiyor falan. Başka engeller de oluyor. Ondan vazgeçtim. En gıcık olduğum iş su cam silme işi bu evde
(6,198 puan) tarafından
Kizlar cam robotumu var cahilligime verin:/ nasıl birşey ooo bende bakam
(15,036 puan) tarafından
YouTube dan bak dostum var. Harika bişey bana gore. Ama benim camlarima uymuyo sığmayacak yerler var
(8,778 puan) tarafından
Pervazlari ve dipleri ayda 1 kere elle silmek gerek malum yaz geliyor kisin hiç uğraşmam pervazla diple ama yazın çok gerekli acayip gözüme batıyor:)))) cam robotu cnm harika bisey benim gibi yükseklik korkusu olanlar için birebir
(15,036 puan) tarafından
Anladım sağolasın . Güle güle kullanın ☺️
0 oy
(1,151 puan) tarafından
Ben pes ettm. Ben silerken büyük kIz geliyo o da silmeye başlıyo içine ediyor sjsjskskal
(831 puan) tarafından
Bnm oğlumda beraber yapiyoz diye diye yapar bide:)
0 oy
(2,015 puan) tarafından
Yilda 2 3 kere ablaya sildiririm onun dışında evin en umrumda olmayan kısmı camlar sanırım
0 oy
tarafından

Hiç silmiyorum:):)

0 oy
(5,134 puan) tarafından
Valla 10.kattayım eşim olmadan silemiyorum onun gönlü ne zama olursa yani 3 4 ay da bir 
0 oy
(1,937 puan) tarafından
Kirlendikce bir süre tutmuyorum
0 oy
tarafından
Kirlendikçe silerim 
0 oy
(2,369 puan) tarafından
Günlüm isterki sürekli sileyim ama olmuyor ev yüksek katlı korkuyorum camlar ne derece sağlam bilgim yok 

Mopunan elimin yetiştiği heryeri siliyorum geçen yaz başım döndu assaya düşecektim halen atamıyorum üzerimden 
0 oy
(3,323 puan) tarafından
Ne yalan söyleyeyim taşıdığım gün  sildim  2 sene olacak hiç silmedim camlarımı  eşim  bırakmıyor  sileyim  bizim sitede biri cam silerken düştü  cnm o günden beri beni yemine vermiş benden habersiz silersen asla affetmem seni dedi bende hiç silmedim zaten gurbet eldeyim   gidip  gelenim  yok eşimin  dedigi  gibi sanki kim cama bakacak
0 oy
(710 puan) tarafından
6 ayda bir  korkuyorum düşerim diye :D
0 oy
(645 puan) tarafından
Bu sene bayramdan önce sildim canım bahar gelince siliyorum yoksa yağmur yağıyor sildiğim yer çok kirleniyor bide evimin önü çok işlek çok araba gidip geliyor hep toz yani 
0 oy
(330 puan) tarafından
Kirlenme suresine bagli bu aralar hep yagmur yagiyo şuan les gibi kalkip silsem yarın cok. Az yagmur yagacak yine batacak. Artık bıraktım yaz temizligini yapicam bu aralar ozamn silicem. 9 pencere var bir tane de salonda buyuk büyük bir tane var hep onca pencereyi silemem yani
0 oy
tarafından
Silmiyorum sjsjsjs 5.kattayim eşim hakkımı helal etmem dediği için bulaşmiyorum sjsjsj anca eşim izinli olunca siliyor 
0 oy
tarafından

Ayda bir siliyorum cadde de oturuyorum ve yağmur yağdığında direk camlarına vuruyo devamlı yağmur yagmucaksa yağmur arkası da silerim bidahaki yağmura kadar idare eder benim karsim da Bi anne kız oturuyo her gün cam siliyolar vallahi psikolojimi bozdular anca topluyorum kendimi:D

0 oy
(12,533 puan) tarafından
en son ilaçlama yapıldı bu geberesice fareler için sanırım iki ay oldu kizin doğum gunu haftaya silecem 

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 158 göst.
25 Nisan 2023 Diğer kategorisinde HopDedik (84 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 143 göst.
1 Ekim 2022 Diğer kategorisinde Meriyadairem& (1,404 puan) tarafından soruldu
0 oy
35 cevap 589 göst.
0 oy
29 cevap 338 göst.
14 Temmuz 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde hanimeli (475 puan) tarafından soruldu

378,360 soru

11,325,185 cevap

34,777 kullanıcı

...