0 oy
677 göst.
Alışveriş-Hediye kategorisinde (829 puan) tarafından

Anneler merhabalar madre bebek sitesini tesadüfen Google de gördüm baktım fiyatı da uygun geldi hastane çıkışı sipariş vereyim dedim 460 TL olan ürün için 499 TL dediler bende neden kargo ücreti bu kadar fazla diye sorunca bana yazdıklarına bakar mısınız ben yalnis birşey mi dedim bende mi sorun var 

image

image

31 Cevaplar

+2 oy
(6,441 puan) tarafından
Kız 460a hastane çıkışı alıyorsun 40tl kargoyu mu sorun ettin bence yazanda böyle düşündü her firmanın kargo ücreti farklı çerez aldığım yerde 30tl kargo ama aynı kargo trendyol ürünlerinde 15tl olabiliyor yani
(829 puan) tarafından
Normalde Trendyol da en fazla 20 TL ödeniyor ki çoğu zamanda bedavaya geliyor ona şaşırdım
-Reklam-
+1 oy
tarafından
Bilmiyorum bir bana mı normal konuşma geldi bu ya. Tek takıldığım nokta sadece siparişlerimiz doldu demesi onun haricinde bir sorun görmedim. Tamam der konuyu kapatırdım. 
(829 puan) tarafından
Beni üzen dolmadigi halde doldu demesi
+1 oy
tarafından
Had.siz şuna bak. Bunlar bulmuşda bunamış kesiminden.

Kimseye tamahlari yok. Kız o kdr para verme sende hiç değmez 500 liraya.

Güzel bir hastane çıkışı al onu giydir
(829 puan) tarafından
Doğru diyorsunuz aslında
0 oy
(7,949 puan) tarafından
Aman taviz verme bunlara boşver. Sen kötü bişey dememissin aslında ama karşı taraf değişik haraketler sergilemiş belliki ergen.
(829 puan) tarafından
Bir dediğim de yok
0 oy
(240 puan) tarafından
Bence iyi olmuş sipariş vermediğin cok pahali 
(829 puan) tarafından
Kotu birşey demedim böyle direk kestirip attılar
0 oy
tarafından
Satıcının paraya gözü doymuş belliki müşteri memnuniyeti sağlayacak yerde daha ukala ukala cevaplar boşver değmez 
(829 puan) tarafından
Herhalde paraya gözü doydu
0 oy
tarafından
Ben güvenip almazdım zaten en ufak şeyle böyle yazan yanlış bir ürün gelse kendi hatalarını da kabul etmez dolandırılirsin böyle WhatsApp ve Instagram üzerinden alışveriş yapmayın bence paranıza yazık gidin bilinmiş sitelerden alın  
(829 puan) tarafından
Googleden gördüm ben zaten Instagramim yok
0 oy
(9,626 puan) tarafından
Canım yanlış bise yazmamışsın ama kargo ücreti şu zamanda çok normal,heryerde ikinci boyut kargo ücretleri 35 40 lira zaten 
(829 puan) tarafından
Ben Trendyoldakine göre gittim
(9,626 puan) tarafından
Canim kargolarda desibel diye bise var yani boyut büyüdükçe fiyat artar trendyolda da aslında öyle
(829 puan) tarafından
Anladım canım kısmet degilmis ne diyim bilemedim
0 oy
(7,019 puan) tarafından
Ufff dengesizlwr ya boşver kız 
(829 puan) tarafından
Hep bana mı denk gelir bilmiyorum ya ilk kızımda sokağa çıkma yasağı vardı birşey isteyemedim bunda bari isimli olsun dedim eşim kaza geçirdi çalışamıyor biraz maddi sıkıntı çekiyoruz bunda uygun buldum derken yaptıkları beni çok üzdü
0 oy
(7,447 puan) tarafından
Bu tarz firmalardan asla alışveriş yapma hemen güvenme zaten nasıl güveniyorsunuz anlamadım 
(829 puan) tarafından
Alamadım canım zaten bu şekilde yapınca
(7,447 puan) tarafından
Alma zaten güvenme sakın
(829 puan) tarafından
Aynen öyle
0 oy
(1,189 puan) tarafından
Trendyolda daha uygunlari var ve ebebek uygulamasını indir o gün indirime indi onlu takım yeni doğmuş 288 TL  500 den indi o fiyata bence kendine ebebek indir ordan takip et indirimleri çok iyiyhe geliyorlar
(829 puan) tarafından
E bebek uygulamasında isimli hastane çıkışı var mı bilginiz var mi
(1,189 puan) tarafından
Ya ondan bilgim yok canım
0 oy
(2,226 puan) tarafından
Yanlış anlama ama ; 460 TL'ye hastane çıkışı alıyorsun evet hatıra belki ama 30 40 TL kargo parasını sorun ediyorsun belli ki çalıştığı bir kargo var yani kargo ücretleri her yerde böyle 

Bu arada geçmiş olsun 

Ben ters bir cevap da göremedim satıcıda . 

Eşim kaza yaptı sıkıntı çekiyoruz diyorsun satıcının yapabileceği bir şey yok 
(829 puan) tarafından
Ben kargo ücretinin bu kadar fazla oldgunu bilmiyordum sordum sadece bana kontenjan doldu dedi
(7,681 puan) tarafından
Ptt den ufacık zarf gönderdim 56 tl. Geçen yurticinden ayakkabı gönderdim 150 tl. Onların kargo fiyatı çok normal anlasmalilardir muhtemelen
(10,364 puan) tarafından
Canım sen neden pahalı bu kadar ağır da değil deyince sanki onları Kandırmaya çalışıyorsunuz şeklinde itham eder gibi olmuş ifade. Ama dediğim gibi nete yaz isimli çalışan yer vardır başka
0 oy
(10,931 puan) tarafından
Hormonlar canım.sende kötü birşey yazmamissin onlarda yazmamis
(829 puan) tarafından
Olabilir canım hepsi üst üste geldi adamlar böyle soyledikten sonra eşim de aradi doktora gitmişti ona da çok canım sıkıldı
0 oy
(887 puan) tarafından
Kız bırak fiyatı bana hiç uygun gelmedi kişiye özel yapıyorlarsa bile
(829 puan) tarafından
Değil mi
(887 puan) tarafından
Başka bir yerlere bak güvenilir bilindik uygun
(829 puan) tarafından
Öyle yapayım ben
0 oy
(93 puan) tarafından
Tavırları biraz yanlış olmuş ama Instagram da sparis verdiğimde hep 30 40 oluyor kargo hatta ben yakın zmnda 40 demişlerdi kargocu geldi ekstra 30 lira daha aldı 70 lira ödedim magnet için :( ufacık bı paket için 
(829 puan) tarafından
Anladım canım tşk ederim
0 oy
(344 puan) tarafından

Ben madre bebekten siparis verdim hic sorunsuz gayet tatli dille cevapladilar hatta guvenemiyorum bile dedim hic bi sekilde boyle tepki bile almadim kargo ucretini bende sordum bukadar pahali urun alinmasina ragmen neden kargo ucreti aliyosunuz bile dedim sabirla her soruma cevap verdiler sonuc olarak cok guzel bi takim tam istedigimgibi elime ulasti hatta sunu soyleyim kargo ucretini almadilar ne hikmetse :D

(344 puan) tarafından
Nagisim balim bocegim cicegim nasilsin ay hic gorusemiyoz yaa ☺️❤️
(10,364 puan) tarafından
İyiyim mihrim çiçeğim ❤️okuldan geldim debeleniyorum uyusam az diye :) senin yeni bebe var az giriyorsun ben desen okul ev Piraye :') nasıl gidiyor taze annem ❤️
(344 puan) tarafından
Ah nagisim beni gor gözlerimde orjinal mor renk far sabah kalkiyorum yuzum sis iki saniye seviniyorum aa yanaklarim kilo almış diye djdjjd atlas firtina yemin ederim bu gecen 15 sene firtina oncesi sessizlikmis meğer kfjfjjd
(10,364 puan) tarafından
Ya gaz falan mı mihrim ya zaten ufak tefektin sen iyice yedi desene seni minik
(344 puan) tarafından
Gaz degil balim 4bucuk ayliga kadar oyleydide kolik mahvetmisti simdide dis basladi beyfendinin cikti bitanesi sukurde az duzene gircek gibi amin fkkfjf
0 oy
(465 puan) tarafından
Çok da güvenilir gelmedi bana açıkçası 
0 oy
(10,364 puan) tarafından
İyi de kargo pahalı değil. Artık normal siteler bile 30 liradan açıyor kargoyu. Başka yere bak vardır yine aynı çalışan özel yapan. Ama kargo valla pahalı değil bacıko 
0 oy
(8,326 puan) tarafından
Trendyol hepsi burada vs diğer siteler candır gerisi heyecandır net. İnstagramda cok guzel kıyafetler görüyorum ama 2 kez rezıl oldugum için almıyorum. Şişirmene değmez ama kargo ücretleri de arttı maalesef
0 oy
(1,013 puan) tarafından
Boşver belki dolandırıcı bi sayfaydı Allah seni korudu daha önce hic almışmıydın burdan bire böyle düşün

İlgili sorular

0 oy
15 cevap 595 göst.
0 oy
9 cevap 371 göst.
21 Kasım 2021 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 156 göst.
16 Ocak 2024 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 176 göst.
1 Mayıs 2022 Diğer kategorisinde Memuranne& (1,793 puan) tarafından soruldu