0 oy
1,098 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Ve bir cocugunuz olsa ama adam cocugu istemese her maddi masrafını karşılasa cocuga da anneannesi baksa dese fikriniz ne olur 

58 Cevaplar

0 oy
(1,370 puan) tarafından
Evlenmiş boşanmış olsam çocuklarımı kabul etse bile yine evlenmem 

Üstelik çocukları kabul etmeyip annneanne bakıcak bende anneyim diye ortalıkta gezicem yazık karakterine acırım öyle annenin zavallıdan başka bir şey değil !!!
-Reklam-
0 oy
(1,798 puan) tarafından
Büyük konuşmak istemiyorum ama el adamı için çocuğunu oteleyen anneye anne demem ben nefsine hakim olsunda çocuğuna kendi baksın anneanne mi doğurdu onu
0 oy
(1,010 puan) tarafından
Asla ama asla bırakmam bende anneannem ile büyüdüm çok iyi kadındı rahmetli öldükten sonra o çok afalladım bir çocuk annesinin yanında olmalı ayrıca. Maddiyat ile anne babalık olunsaydı sadece kredi çeker çeker olunurdu ama önemli olan o çocuğun sorumluluğunu alıp o sevgiyi vermek ona o değeri hissetirebilmek büyünce demez mi annem beni nineme bıraktı bir adam için der bunu idrak edince de o anneye olan sevgi saygı güven herşey yerle bir. 
0 oy
(11,405 puan) tarafından
Allah kimseyi böyle bi gaflete düşürmesin evlat bırakılır mı 
0 oy
(1,210 puan) tarafından
Ben bosansam zaten evlenmem ki. Büyük konuşmayim da yine de. Ayrıca Çocuğumu istemeyen adamla ne işim var. Yarın o çocuk demicek mi annem beni koca için bıraktı diye ?
0 oy
(10,450 puan) tarafından
Çocuk sahibi olduktan sonra eskisi dibi davranma lüksünüz yok. Gönlünüzün sesi değil evladınız mühim olan. Çocuğunuzdan sizi ayıran insanın merhametli olduğunu mu sanıyorsunuz sabiye acımayan size mi acır? 
0 oy
(2,762 puan) tarafından
O adamin anasını aglatirim. Bunu teklif edebilme lüksü bile olamaz. Eğer başında böyle biri varsa koşarak uzaklas ondan.
tarafından
Kimse yok kız benim cocugumu istemeyeni ben niye istim
(2,762 puan) tarafından
Aman aman işte kim olursa olsun artık. Sen olmasan baskasinin başına gelebilir. Öyle bir ilkokul arkadaşım vardı. Babası öldükten sonra Annesi başka adama gidip çocuğu babannesine bırakmıştı. Vazgeçilen bir insanım deyip hep ezildi hep asagilandi. O çocuk hala yüreğimde sızıdır. Başka bir cocugun başına gelmesi ihtimali beni cok yaraliyor.
tarafından
Yazık ne cocugun ne sucu var
0 oy
tarafından
Ağzım bir kere yandı 2.evlenmem kararım net Rabbım göstermesin inşallah evladımı kimseye bırakmak sokakta bile yaşasam bırakmam 
tarafından
Sende mi boşandın
0 oy
(7,768 puan) tarafından
Bizim fikrimizi boşver seninkisi zaten belli
0 oy
(455 puan) tarafından
Bak buna benzer az önce bir post ben açtım. Eğer ki gelirin varsa ailen bakıcı kısıtlayıcı değilse evliliğe tövbe et evlenme kızını büyüt o sana yol arkadaşı olsun. Ben ikinci evliliği yaptığıma i...er gibi pişman oldum. Keşke keşke hiç bir şeye fayda etmez.
tarafından
Oglum var 1 tane bende pek evlenme taraftarı degilim kimin ne olduğunu bilemiyoruz calısırsam da zaten asla evlenmem bakarım pasama
(455 puan) tarafından
Pardon canım benimkiler kız olunca:) aynen canım kesinlikle ama kesinlikle tavsiye etmiyorum
tarafından
Evlilikten laf acılmıstı espiri olsuna dedim ki zengin birini bulursam evlenirim bana cok yemek yedirir dedim kardeşim ancak demesin mi evlenecektinde niye boşandın diye yani o da mantıklı kimse 4 4 lük degil sonucta :) :) :) :)
(455 puan) tarafından
Değil kuzum gerçekten ben ikinci evliliği yaptıktan sonra ya hiç bosanmamaliydim yada evlenmemeliydim dedim
0 oy
(796 puan) tarafından
Buyuk konusmicam ama sana tavsiyem yavrunu birakma bacim 
tarafından
Kız öyle birsey yok ben niye cocugumu bırakim evlenmek için fikrinizi merak ettim sadece
(796 puan) tarafından
Iyi qman oyle olsun kiz ne bilim oyle bisoru sorunca cok diyecek seyim vardida buyuk k9nusmak istwmed im kisaca yazdim ALLAH  im odurumlara dusurmesin
0 oy
tarafından
Öyle birşey olamaz beni kabul edecek olan canı gönülden cocuklarimida isticek eşim her iki kızımida kendi evladindan ayirmiyor herşey maddiyat değil
0 oy
(284 puan) tarafından
Siz çocuğunuzun yerinde olsanız kendinizi nasıl hissederdiniz ? Terkedilmiş? yanlız kalmış? Annesi babası var ama yok gibi?

İsterse dünyanın en zengini ile evlenin ve bütün ihtiyaçlarını evlendiginiz kişi karşılamış olsun siz uzak olacaksınız her zaman sizi yanında hissetmeyecek anneanne tabiki de çok güzel bakar ama annesi gibi değil. Ve annenize birşey olduğunda çocuğunuza kim bakacak ? Lütfen karar verirken hep bir tık ilerisini düşünün 
0 oy
(6,451 puan) tarafından
Ben çocuk yapmışım işte daha niye evleneyim ki. Çocuğumla gül gibi geçinip giderim. 
0 oy
tarafından
Kısa ve net hayır

Ne yiyip içiyorsunuz da çocuğunuz dan vazgecebiliyorsunuz ya 
0 oy
(1,102 puan) tarafından
Bı adam için cocugumdan asla ve asla vazgeçmem. 
0 oy
(3,832 puan) tarafından
Herkes kendi yoluna gider . Çünkü evladımdan kimse için vazgeçmem 
0 oy
(13,838 puan) tarafından
Hicbir konuda buyuk kojusmam istemem fakat evlat bu bazi seylerin yerini parayla dolduramassin ki 
0 oy
(732 puan) tarafından
Çocuğuumu kimseye vermem evet şuan annem bakıyor ama ben çalıştığım için annem bakıyor öyle bir durum olsa kabul etmem. Ve bir kere evlenmişsin ikinciye gerek yok çocuğumla sefa sürerdm  
0 oy
(1,506 puan) tarafından
Yolu göster o adama direk.benim çocuğumu istemeyenin benimle de işi olamaz.

İlgili sorular

+1 oy
59 cevap 1,548 göst.
13 Ocak 2021 Aile kategorisinde eylul ruzgari (50 puan) tarafından soruldu
0 oy
22 cevap 1,211 göst.
17 Eylül 2019 Aile kategorisinde Bebegimherseyim (337 puan) tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 383 göst.
13 Aralık 2023 Diğer kategorisinde Mrlllll (1 puan) tarafından soruldu
+1 oy
8 cevap 521 göst.