0 oy
616 göst.
Aile kategorisinde (2 puan) tarafından

5 haftalik hamileyim. 1 yil evliyik. Amma eşim beni sevib evlensekde  kavgalarimiz çok. Kendisi  ben erkeyim benim dediyim  olucak diyor öte yandanda annesine beni ezdriyor. Hep annesinin  tarafinda.   Herşeyi ilk ona söyler  Bende kendimi ezdirmek istemiyorum. Ben aslinda çoçuk istemiyordum, çikib gidersem ortada kalmasin diye.  Ama oldu. Şimdi ne yapiyim  Aldirmakda korkuyorum Allahdan gunah

5 Cevaplar

+1 oy
tarafından
Evliliğinin sonunu goremiyorsan doğurma derim yarın o çocuk olunca daha zor olacak en çok olanda çocuğa olacak iyi düşün cnm senin kararın eşinle konuş düzelmezsen aldiracam de
(2 puan) tarafından
Mende onu düşünuyorum ya düzelmezse çoçuk ortada kalmasin
tarafından
Aynn kuzum herşey çok geç olmadan iyi düşün aldır demem ama iyi düşün esinle konuş
(554 puan) tarafından
Yukatdaki yorumda dogurma diyorsunuz sonrafa aldir denem diyorsunuz celiskili yorum ama aldirmayin evlilik daha cok yeni olur boyke seyler zamanla birbirinizin huyuna alisirsiniz Allah layik gormus vermis size evlat
tarafından
Mami yarın boşansalar cocuk ortada kalacak kimi insan çocukları için katlaniyo kocalarına ıyimi yapıyolar hayır tabikide kac kişi şiddet görüyor öldürülüyor sırf çocuklarım yetim öksüz kalmasın diyebkatlaniyolar ilişkisinin sonunu göremiyorsa ne yapacak
tarafından
Ayrıca ben sadece fikrimi söyledim benim dedigimi yapacak değil ya ben dedim diye aldıracak değil ya
-Reklam-
0 oy
(1,327 puan) tarafından
Yapacak bir şey yok canım süreklı konuşacaksın eşin kötüyse sen iyi olacaksın helekı annesini asla kötüleme bunu kolay kolay bir erkek kabul etmez Allah hakkında hayır olani versin 
(2 puan) tarafından
Kötulemiyorum olani söyluyorum yinede butun seç senjn diyor
0 oy
(3,276 puan) tarafından
Ayy o düşünceyi lütfen aklından çıkar kıyma yavruna ailenle konuş orta yol bulsunlar bir hal çaresi bulunur inşallah allah yardımcın olsun canım 
(2 puan) tarafından
Kendi ailemde bikti kendi sorunuzənuzu kendiniz çozun yeni böyuk kavga olursa ayiracam seni kavgalarimizida eşim söyluyir annesune
0 oy
tarafından
Canm siddet yok ise hemen oyle bossanma dusunme sınırlarını ciz ailesine de kocanada goster ve kabul ettir sen onlari degil onlar senin istedigini kabul etsin ama bu zamanla olacak sey bir evlilik 7 yilda otururmus.bzizimde kavgalarimiz oluyo.kimin olmuyo ki 
tarafından
Iyi dusun iyi olsun kavgayla degilde kuzum biraz kanina islemeye bak isini belli etmeden gir kanina :) saka bir yana artik bebegin var aldirip katil olamazsin o bir dogsun bu dusunceden dolayi kemdini affedemezsin bir can o nasil parcalattirip alacaksin.esinle konus ve tavrini ortaya koy anlamazsa bir daha bir daha illaki anlayacak.o da surekli kavga iatemeyecek evde illaki biraz zamana birak
(2 puan) tarafından
Oda diyo sen surekli yanliş yapiyorsuj bidaha yaparsan anneme karsi afetmem. Çunki kavgalarimiz çok oldu diye bikmiş oda
(2 puan) tarafından
Çoçugu istiyorum  amma bu buyandan korkuyorum .
tarafından
Affetmesin ne yapacakmis bosanacakmi bosansin canm.ailen arkandaysa bosver.bebeginde sana can yoldasi olur ilerde dag gibi yaninda olur birr erkege muhtac degilsin soyle 2 3 yasina geldiginde arkadas olur sana kocanda anasiyla otursun cok pisman olur.bu devirde kimse kaynanasini sevmek hizmet etmek zorunda degil kusura bakmasin.anlasamiyorsan kaynananla gorusmek zorunda degilsin ben mesala gorusmuyorum benim esimde cok anaciydi kadin hergun en az 5 defa arar olur olmadik saatlerde habersiz kapima dikilirdi dusun hic misafir kabul edemezdim cunku surrat asar  laf sokardi dogum yaptim o gun benle kavga etti ve bende evimden kovdum bebegim 10 aylik olacak daha evime adim atamadi ariyo beni ama engelledim heryerden.kocam olacak adam dusun lohusa halimle uzerime yurudu ve ben bosanacagim deyince kopek gibi sustu ozur diledi o gun bugun sesi cikmiyo.omur kahir cekmeyle bitmez kuralarini koy mecbur kabul edecek mutsuz olma
(2 puan) tarafından
Ailem beni çoçukla boşanmaya koymaz durmaz arkamda
0 oy
(16,489 puan) tarafından
Belkı bebek olduktan sorna hayatınz değişir çok güzel olur

İlgili sorular

0 oy
8 cevap 265 göst.
5 Mart 2021 Aile kategorisinde SMelek (31 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 349 göst.
29 Kasım 2023 Diğer kategorisinde Seymeryem (173 puan) tarafından soruldu