0 oy
315 göst.
Diğer kategorisinde (873 puan) tarafından
Kızlar sımdı bnm 1 bucuk yasında ve 9 aylık olacak kızım var ve kızım ablası yuzudn hep besıkte dogru durst yere bırkmyrm hep vuruyor dovuyor o yuzdn. Bırde ek gıda ve mama yiyor doktora goturyrm duzenlı ve bana normal kiloda diyorlar kaynanam gıl bize geldıgınde bana bu ne boyle bu cocuk şiş mamayı bırk ek gıda tek ver az verme hastalık cıkar dıyr ben aynısı soylıyorum normal dıyr doktorlar sonra aradan bir saat gecyr yine aynısını dıyr ve gorumcelerımde aynı sekil esım ve kayınbabam gıl gelıyr onların yanında kıskırtarak soylyr yıne acıklamamı yapyrm susyrlar evlerine gıdyrm yıne soylyrm yoruldum gercekten laftan anlamazlar sureklı acıklama yapmaktan dılimde tuy kalmadı bu seferde esjmle tartsyrz hep onlar yuzunden cıldırmak uzereyım 

11 Cevaplar

0 oy
tarafından
Ya aman he de geç boşver anlamıyor bunlar omur tüketme 
(873 puan) tarafından
Bunlar yuzunden omur dıye bırsey kaldı bize geldıgınde tek bulsam kızacam artk kızımıda oraya gtrdu esım yenı ust aldm yazlık ılk defa kızıma bırsey aldım bu arada demsler bu acık kıyafet gıyrdmeyın bende dedm baban gıle soyle herkes Kendı kızlarından sorumlu annesı bnm  ne karsısrsnz
tarafından
Ayy tam kriz geçirmelik kaynanan masallah
-Reklam-
0 oy
(4,157 puan) tarafından

He aynn diger atlrkadasin dedigi gibi he evet cok kilolu vermicem zaten artik diyet yaptircam de gec. :)

(873 puan) tarafından
Ah ah ondan da anlamaz yıne aksm oldumu soyler bir lafı 50 defa demıyene kadr durmazlar illa soylckler yoksa catlarlar
0 oy
(395 puan) tarafından
Kız ne ikide bi onlara açıklama yapmakla uğraşıyorsun zaten laftan anlamayan insanlar belli ki cevap verme bu konu açılınca hiç birine ben öyle yapıyorum hiç cevap vermiyorum cevap alamayınca onlarda susuyor zaten 
0 oy
(10,025 puan) tarafından
Kiz 1.5 yas ve 9 aylik nasil oluyor aralari tam 9 ay :)
0 oy
(256 puan) tarafından
Çocuk zayıf da kilolu da olsa laf eden mutlaka olacaktır.kimse annesinden daha iyi olamaz.

Dr sağlıklı diyorsa sorun yok
0 oy
(5,240 puan) tarafından
Alzehimer falan değil demi başka türlü bir insan bir kelimeyi kullanamaz 50 defa 
(12,947 puan) tarafından
Eve bir tane papağan al kaynanan yalnız kalmasın bari
(12,947 puan) tarafından
Tavsiye etmem ama benim sert çıkışlarım var kavgaya götürür ***** değilim bir kere söyleyince de anlıyorum diye Allahtan kaynanam yapamıyor bu yoksa bizim ev kavgadan geçilmez
(873 puan) tarafından
Kız Valahı yaslıdır diye kırmak ıstemyrm ama onun boyle cok bılmıslıgı yuzunden saclarım dokulyr kel olcam artk stresten olcm daha dun arkamdan kayınbabama sikayet edrkn duydum dedım kocan karımı gıdıp herseyı ona anlatyr sn onu ne ılglendrr ayrıca niye arkamdan konsyrsn 2 yıldr cocugumda kıyafet almamışım gorduler nıye almssın kaynanan dıkyr giysin bende ıstemyrm hep kursağımda bıraktınız pembe pembe cıcıbıcı elbiseler etekler gydrmk ıstyrm dıyrlar ferace giydir yalık ort kapansin halbuki kızları acık olur dedim mudahale etmeyin yuvama k. B basınıda şişirdm içim dolmuş kimsemde yok tek kızım kız kardesım falanda yok
(12,947 puan) tarafından
Böyle bir insana tahammül etmek zor anlıyorum seni
(5,240 puan) tarafından
Anlıyoruz valla hepimiz doluyuz Allah yardim etsin
0 oy
(1,250 puan) tarafından
Bu Kaynanalar her halta maydonozluk etmeseler olmaz zaten gicikligina yapiyo çok biliyorsa alıp baksınlar benimkide zayıf diye laf ediyordu bıraktım al sen yedir diye hiç yedirememis şimdi hiç sesi cikmiyo kayinbabam laf ediyodu kaynanamada çocuk yemiyo ne yapsın diyo 
(586 puan) tarafından
Hepsi aynı terane bunların.. kendileri nasıl baktı ki, bilir çocuklarına
(873 puan) tarafından
3 gun once de kaynanam kayınbabama dıyr boyle Dr soyledr bırde bnm evımde dolduryr kendı evi yetmezmş gıbı bende dun hesap sordm dedm sen kocanı karımı sanıyr sn herseyı anlatyr sn bırz ozelın kalsn ne herseyı anlatyr o ne yapabilecek ben sızımı dınlıcm ıstedıgın kadr arkamdan kons senin evin ayrı benm evim ayrı ılgılendırmz bnm evm sızı
0 oy
(586 puan) tarafından
Sende deseydin kaynanana kendi çocuklarına da biraz daha baksaydin keşke diye sende onu sinir et. O senin kadar da bakmamistir laf olsun diye konusuyolar çok biliyolar
(873 puan) tarafından
Ztn bana dıyr bak senı ne ise gonderyrm ne bırsey ben zamanında cok cektm hersey boyle kolay degıldı bende dedm kı senın demenlemı ıse gıdecem sen ne karsyrsn esım demiyor sana ne oluyr cok sınır oldm bu lafına cok meraklıysa gonder sn kızlarını
0 oy
(1,925 puan) tarafından
Şu çocukların kilosuyla ilgili yorum yapanın ağzına kürekle vurasim geliyor. 
(873 puan) tarafından
Ben alıp binadan aşagıya attıp kokten kurtulmak ıstyrm Valahı sureklı mudale ettgı ıcın hep esımle bız tartısıyrz ve dıyrm mudale edersnz bu yuva yıkılır cunku kavga kavga insan artk soguyr
0 oy
(935 puan) tarafından
Demek ki söyleyiş tarzın yanlış, bi de cirkefleş bskzlim kız bağır çağır bence kötü dilden anlayan insanlar
(873 puan) tarafından
Gercektn her konuda ben bır seyı 50 defa soylıcm en sonuncusunda bagurcm oyle anlayacak bense insanca 1 defa dıyrm hıcbır konuda dinlemez yıne aynı bıldıgını yapyr evıme diye mesala su koltugunu suraya al sunu buraya al ben yokmuşum gibi esıme dıyr onlarda evımın duzenjnı duzeltyer dıyrmkı ben burda bekcı mıyım bursı benm evim karısmayın
(935 puan) tarafından
Sen de oraya gittiğinde aynısını yap, saçma sapan bi kombin yap eşyalarda yerlerini kötü bir şekilde değiştir, eğer sana laf ederse sen de benim evimde böylesin, benim evime karışma ben de senin evine karismayim, sen ne yaparsan ben de aynısını yapacam haberin olsun de
(873 puan) tarafından
3 tane şe.tan  gıbı gorumcem var 3 bir de anası dilleri 2 metre dusun evıne gıdyrm otrdugum yerı nıye kaltgında duzltmyrsn dıyr kırısık olms koltugun ustu dıye kendi halbuki gelseler her yer heryerde misafir dıye bırsey demyrm oraya mısaflıge gıdyrm yemegı bana yap dıyr ee dedm ben gelmesydm yıne siz yapacaktınız ben niye yapyrm 3 kızın var bu evın sahibi sızıznz yedıktn sonra kaldryrm makınaya atyrm yıkyrm bu seferde cay koy demezmj ne anladm mısaflktn
(935 puan) tarafından
Yok yok çok kötü alistirmissin canım, ben hayatta yapmam. Ben nasıl onlar geldiğinde her şeyi hazır ediyorsam aynısını onlardan da beklerim. Baktım yapmiyolar mi o an biter benim için. Kimse enayi yerine koyamaz,koydurmam
0 oy
(1,134 puan) tarafından
Bir daha derse, sende daha öncede de 85 defa anlattığım gibi doktor normal diyor , sen ne zaman anlayacan kaynanaaaaa de...
(873 puan) tarafından
Iyımıs kız hıc aklıma gelmedi bu kelime soylerım aynısını kafamı bırktı kendı gıbı a. Ptal yaptı bnı

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 129 göst.
11 Temmuz 2021 Diğer kategorisinde 2323 (2,165 puan) tarafından soruldu
0 oy
30 cevap 589 göst.
0 oy
6 cevap 166 göst.
8 Ekim 2021 Diğer kategorisinde Prensesp (7,375 puan) tarafından soruldu

379,210 soru

11,351,536 cevap

34,822 kullanıcı