+1 oy
1,730 göst.
Aile kategorisinde (292 puan) tarafından

Kaç yıllık evliliğiniz var ve eşim bir fiske dahi vurmamıştır bana diyenler?

87 Cevaplar

0 oy
tarafından
Hele bir vursunda dünya ona nasıl ters oluyor görsün 3 sene oldu bir kez yapmaya çalıştı onun orada ağzına ettim halen yüzüne vururum 
-Reklam-
0 oy
(1,248 puan) tarafından
2 yildir  evliyiz coo sukur
0 oy
(2,474 puan) tarafından
10 yıllık evliyiz asla el kaldırmadı zira böyle bir hakkında yok 
0 oy
tarafından
El kaldirmayi bırak yüksek sesle kavga etmedik o eli kırarım ben 
0 oy
(286 puan) tarafından
2011 den beri hayatımda 9 yıldır evliyim öyle bir şeye niyetlensin elini kırar bir yerine yerlestiririm sonra da karşısına geçer kahvemi yudumlarim.
0 oy
(13,191 puan) tarafından
Yapamaz öyle bir şey. Üç yıldır evliyiz. En fazla kapı çarpma telefon kırma daha ötesi yok olamazda 
0 oy
(3,559 puan) tarafından

Seven erkek asla sevdiğine vuramaz 8 yıllık evliyim bırak vurmayı eşimden incitecek tek bir söz dahi duymadım .

Kadına vuranlarında Allah bin türlü belasını versin .
0 oy
(4,983 puan) tarafından
17 senelik evliyim çok şükür el kaldırmayı geç daha bugüne kadar birbirimize hakaret dahi etmemisizdir çok şükür 

Evlilikte saygı yoksa evliliği yürütmenin bir anlamı yok 
0 oy
(12,690 puan) tarafından
adamı tanımadan niye evleneyim her konuda test ettım da aldım jsfggjmbccnö
0 oy
(7,043 puan) tarafından
Dört buçuk yıllık evliyim çok şükür öyle bir şey olmadı. 
0 oy
(3,418 puan) tarafından
    Eylül de  3 senemız olacak eşim  degil el kaldırmak bir kere  bile olsa sesini yükselmemiş bana karşı 
0 oy
(297 puan) tarafından
4 yıl olcak kavga bile etmedik seste yükseltmedi 
0 oy
(2,704 puan) tarafından
Kaide vurulmasi ama vurmayanlar istisna gibi olmus bunun tam tersi olmasi gerekiyodu. Bu kadar da normallestirmeyelim. Allah'a şükür dort senelik evliyiz. Degil elini serce parmagini kaldirsa dunyasini karartirim onun 
0 oy
(2,050 puan) tarafından
Eşimin eli saçımı okşamak için kalkar. Merhametlidir. Vurmaz demiyorum vuramaz. Ha olursa ağzına mıçar köşeye atar hayatından da s.olup giderim.
0 oy
tarafından
Bi defa kaldırdı 11 ay evli kaldım adamsan vur azıcık cesaretin varsa vur görecez sonra nolacak dedim indirdi elini gitti oturdu oturma odasına yiyemicegin b.okun başına oturma dedim gittim yattım yatak odasına sorna geldi sadece korkutmak istedim vurmicektim dedi istersen vursaydın ben sana diyeceklerimi hemen söylemiştim dedim Bi daha da denemedi seslenmeseydim o pislik sürekli döverdi beni
0 oy
(1,494 puan) tarafından
Bı kere elini kaldırdı ama vurmadı vurursan polisi çağırırım dedim ve bı daha öyle.bi şeye kalkışma anında mahkemedeyim surundururum seni dedim 
0 oy
(11,321 puan) tarafından
5 yıllık evliyim tartisirsak cocuk gibi küser vurma huyu yoktur  
0 oy
(4,651 puan) tarafından
4.seneyi bitircez çok şükür daha yüksek.sesle.bile.bagirmadi. bırak el.kaldirmayi
0 oy
(1,462 puan) tarafından
Kocam stresini üzerimde atsin diye evlenmedim ben.

Ve bu soru biraz degisik bi kereye bile susmucaksin 
0 oy
tarafından
Asla ne el kaldırdı ne sesini yükseltti Rabbim göstermesin ama affedilecek birşey değil şiddet 6 yıl oldu

İlgili sorular

0 oy
8 cevap 214 göst.
19 Eylül 2023 Diğer kategorisinde mvlude.97 (67 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 303 göst.
25 Temmuz 2021 Diğer kategorisinde Bkt_ (23 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 488 göst.
12 Şubat 2019 Diğer kategorisinde Cevriye16 (1,379 puan) tarafından soruldu
0 oy
18 cevap 495 göst.