+1 oy
1,721 göst.
Aile kategorisinde (292 puan) tarafından

Kaç yıllık evliliğiniz var ve eşim bir fiske dahi vurmamıştır bana diyenler?

87 Cevaplar

+17 oy
(119,168 puan) tarafından
bana vuracak adamin mikini koparir agzina sokarim kolaymi kadina vurmak laa 
tarafından
Helal beeeeee :D  ♥️♥️♥️
(10,245 puan) tarafından
Verdim artını bebem
(119,168 puan) tarafından
sagol hocam ☺️❤️❤️❤️❤️ Idilt❤️☺️❤️
(4,106 puan) tarafından
He hay.van degilim niye vuraun kolay da degil bunun geri donusu olmaz. Tamamen ipleri koparmayi goze almissa vursun bakalim el kaldrabiliosa
(7,121 puan) tarafından
Sevda katılıyorum ❤️❤️❤️❤️ .

Asla kocam bana bir fiske vurmadı değil bir tokat şakanın dozunu ben kaçırdım o kaçırmadı
-Reklam-
+8 oy
(3,557 puan) tarafından
Kız bu nasıl soru bir neden el kaldırsın ki birde herkes sanki kocaları el kaldırma hakkına sahipmiste kaldirmiyormusmus gibi övünerek eşim şu kadar yıldır el kaldırmadı yazıyor 
(2,847 puan) tarafından
Çok haklısın gerçekten
(4,106 puan) tarafından
Aynn bende boyle dusundum okuyunca:)) hani el kardiirma luksu var ama  sagolsun aciyo bana hic el kadirmadi allah razi olsun der gibiye gelio. :))normal bir evlilikte zaten el kaldirma olmaz aldatma olmaz. Tartisma olur. En fazla kusersin trip yaparsin yemeksiz ev konmaz der annem mesela esime gicik olursam kussem haslar makarnayi koyarim onune:)) demlerim cayi  gecer otururm kendi sigara icmeye kalktikca doldurur bardagini:)  en fazla bi iki gun ise giderken opmez tribe gireriz sinra barisilir benim normalim bu normal evlilikte el kaldrmak zaten olmaz ki
+3 oy
(2,915 puan) tarafından
Yorumları okuyorum da kocam bana vurmuyor çok şükür diyor insanlar. Nasıl bir psikoloji içindeyse şiddet görmemek şükür sebebi olmuş. 
(2,847 puan) tarafından
Sorma,ne doğru bir yorum
0 oy
(1,386 puan) tarafından

7 yıldır bir fiske bile vurmadı  vurmazda<3

0 oy
(340 puan) tarafından
2 yıllık evliyim bir kere bile fiziki vurmamistir öyle lafları var ki dayaktan beter :))
(5,240 puan) tarafından
O daha beter bir şiddet
0 oy
(8,834 puan) tarafından
Üç buçuk yıllık evliyiz. Çok şükür öyle elini bile hareket ettirmedi daha. Çocuklara da asla kaldırmaz elini.
0 oy
(7,928 puan) tarafından
2 yıl oldu daha yeni ama asla el kaldırmadı 
0 oy
tarafından
7 senedir beraberim 4 yıl sevgili 1 yıl nişanlı 2 yıldır da eşim asla kaldırmaz da kaldıramaz da ben ****** değilim dayakla terbiye olmayacağım a göre çok net cizgimdir oda asla yapmaz insan sevdiği kişiyi incitebilr mi yapıyorsa net sevmiyordur bana göre 
0 oy
(3,345 puan) tarafından
Var ben 22 yıllık evliyim hiç fiske vurmadı 
(292 puan) tarafından
Maşallah peki tartıştınız çok sinirlendi falan napar
(3,345 puan) tarafından
Ben sinirliysem o susar o sinirliyse ben susarım ama ben biraz da civigim :)))) hemen yavsarim şaka yaparım biseyler atarım ortaya hiç sanki tartışma olmamış gibi olur
(151 puan) tarafından
Maşallah ya rabbim nazarlardan korusun ömür boyu mutluluklar
(3,345 puan) tarafından
Amin bitanem amin rabbim herkesin yuvasına huzur mutluluk versin
(151 puan) tarafından
Amin inşallah canım
0 oy
(9,977 puan) tarafından
4 yillik evliyim. Esim cok sabirlidir ama patladimida tam patlar oyle boyle degil gozu birsey gormez. Ama asla el kaldirmaz. Oyle bi insan degil. Kayinpederimde 4 erkek kardesler sadece kayinpederim kayinvalideme hic el kaldirmamis aralarinda
0 oy
(137 puan) tarafından
7 yıllık evliyim daha elini bile kaldırmadı bana çok şükür istese de kaldıramaz zaten orası ayrı tabi
0 oy
(8,980 puan) tarafından
4 yıllık evliyim çok şiddetli tartışmalarımiz olur ama vurma asla olmadı. He şakasına itişip el şakasi yapmişligimiz çok da. Gerçek anlamda dövüp sövüp vurma asla yok Rabb'im kimseye yaşatmasin
0 oy
tarafından
2 yıllık evliyim 5 yıldır da birlikteyim. Bırak vurmayı bir kere sesini yükseltmedi. İnsan ailesinden ne görürse onu uyguluyor bence. 
(151 puan) tarafından
Aynen öyle oluyor bir kere yaptı bir daha bir daha ve yine yapacak
tarafından
Evi terketmekle bir çözüm bulamazsın. Seni kaybetme korkusu olsaydı böyle davranmazdı. Bir kere yapmış evi bırakıp gitmişsin geri gelip yine aynısını yaptıdığın yine annesine gider bir süre sonra ben gider alırım bir şey olmaz mantığı oluşmuştur. Daha farklı ve daha sağlam bir tehdit oluşturman lazım canım.
(151 puan) tarafından
Haklısın ama bilmiyorum ya napcami
tarafından
Allah kolaylık versin eşine de akıl fikir versin. Erkekliği kadınlar üzerinde güç gösteri olarak algılayan aciz erkekleri Allah bildiği yapsın.
(151 puan) tarafından
Amin amin inşallah canım
0 oy
(886 puan) tarafından
4 buçuk yıllık evliyiz hiç el kaldırmadı kavga esnasında dili durmaz ama öldürürüm seni vs gibi
0 oy
(402 puan) tarafından
3 yıldır evliyiz hiç el kaldırmadı çok sinirlenince duvarlara kafa atar zararı kendine 
0 oy
(2,721 puan) tarafından
Bende 5 yıllık evliyim. Bizde de olmadı. Ama zaten ben ne laf söylerim ne kırarım ne de ailesi bana laf söylese ailesini kötülerim. Ben onu incitmezken o beni niye incitsin. Ha çok kıskanç evden yerden market icin bile çıkarmaz. Halime bin şükrediyorum. İyi ki böyle oldu diye. Ev işleri konusunda da sıkmaz. Evin çoğu işini o yapar. Ama eminim dilimi tutmasam kötü şeyler söylesem onu elestirsem onu küçük düşüren hareketlerde bulunsan aramızda ne saygı ne sevgi kalirdi. Susmanın faydalı olduğunu hep söylerlerdi ben de faydasını görüyorum :)
(292 puan) tarafından
Peki ya haksızsa haksız yere üstünüze gelip tartışma çıkarırsa
(2,721 puan) tarafından
Senin cevap vereceğini bildiği için üstüne geliyor emin ol. O s alak mi haksız olduğunu bilmiyor mu? Ben susarım güler yüzle ima bile etmeden haklısın der konuyu kapatırım. Aylar sonra bile içine sinmez itiraf eder. Evlilik haklılık haksızlık kavgası için degil. Ben onunla yarismiyorum. Üstünüze gelip tartışma çıkması için mutlaka cevap vermemiz lazım. Cevap olmazsa tartışma da olmaz.
0 oy
(9,626 puan) tarafından
Cok şükür ne vurdu ne de yeltendi vurmaya,yapmadı yapmazda 
0 oy
(13,889 puan) tarafından
Yorumları okumaya geldim:))
tarafından
Hoşgeldin
0 oy
(7,624 puan) tarafından

Söylesem nazar değer :woot::woot:

0 oy
(5,240 puan) tarafından
4 yıllık evliyiz ben döverim o ellemez :)))

İlgili sorular

0 oy
8 cevap 208 göst.
19 Eylül 2023 Diğer kategorisinde mvlude.97 (67 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 301 göst.
25 Temmuz 2021 Diğer kategorisinde Bkt_ (23 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 487 göst.
12 Şubat 2019 Diğer kategorisinde Cevriye16 (1,379 puan) tarafından soruldu
0 oy
18 cevap 491 göst.