+1 oy
1,728 göst.
Aile kategorisinde (292 puan) tarafından

Kaç yıllık evliliğiniz var ve eşim bir fiske dahi vurmamıştır bana diyenler?

87 Cevaplar

0 oy
(829 puan) tarafından
3.5 yıllık evliyim bir keresinde el kaldırma girişiminde bulundu tek bir cümle kullandım o gün bugündur yeltenmedi bile 
-Reklam-
0 oy
tarafından

O dovmez ama ben döverim sonra oda beni döver :woot:

0 oy
(1,274 puan) tarafından

vurmayi gec sesini de yukseltmez. babam da anneme hic el kadirmamistir. komsularla konusurken annem, kadinlar inanmiyodu hic dovmeye. adam mi olur illaki 1 kere bile olsa vurmustur diyordular . annem asla vurmadi bi kere bile vursa su an babaevindeydim diyor. hala inanmiyolar . onlara cok normal geliyor . bi de onlara gore dayak yemedim diyen kadin yalan soyluyomus:D

0 oy
tarafından
7 sene olcak cok sey yasadim en ssonuncuda çok kötüydü var yani bizde şiddet n yapcami bilmiyorum bosan demeylede olmuyor öle kolay değil 

Aslında seviyor bni herzmn söylüyor bnd onu seviyorum ama bu yaşananlar unutulmuyor

Bida olursa baba evine giderim belki diyorum artık 

Arkamda kimsede yok aslında bilmiyorum işte n bileyim şuan iyiyiz ama 

Bizde tartışma olmuyor olamiyo hemen el kalkıyor bizde e bnd susmuyorum 

O istiyoki vursun bnd kenarda aglayim bu kafada ama yok vurunca daha bı sinir öfkeyle saydıryom ona 
0 oy
(7,768 puan) tarafından

Kaldırmadı kaldıramaz hangi çağ hangi devir kim kime vuruyor ne demek kadına vurmak hangi hakla vuracak ki

Bi ara ablamın eşi babamın yanında sadece cümlesini kurdu babam kendini kapı önünde bulursun kimsin sen dedi 

Babamında dayağını hiç yemedim kendinize bu kötülüğü yapmayın kocamdır vurur diye bir şey yok 
0 oy
tarafından
5 yillik evliyim vurmadı vurmaz vuramazda zaten 
0 oy
(7,054 puan) tarafından
2 yıl bitti 3 yarilandi bi fiske yemedim bilemiyorum ilerde ne olur ama başka ailesi kıyameti koparır öyle bişey duysalar kaynanam kahrından mahfolur kayınbabama kaynım eşimi gebertirler 
0 oy
(10,385 puan) tarafından
5 yıllık aklından dahi geçmez. Hay.van değil çünkü insan ile evliyim. Soru da absürt. Vurulması tuhaf olan. 
0 oy
(392 puan) tarafından

Asla el kaldırmaz 

....
0 oy
tarafından
4 senedir evliyim. Ne el kaldırması ya. Ne haddine el kaldırmak. Bir dakika durmam el kaldirsada..

Ben onun kolesiyimiyim
0 oy
(56 puan) tarafından
Yorumlari okuyorumda ne guzel hayatlar var  banada sadece hayalini kurmak duser.
(3,555 puan) tarafından
Canım sen şiddet mi görüyosun yorumun canımı sıktı
(56 puan) tarafından
Gormedim diyemem sinirini korntol edemiyor esim cok da konstum bi sinir aninda parliyor sonrada ozur diliyor  napicami bende sasrdim
(292 puan) tarafından
Canım sürekli mi oluyor
(56 puan) tarafından
Yok cnm surekli degil
0 oy
tarafından
1yillik evliyim ne fiske ne hakaret ne kötü söz duymadım ağzından
0 oy
(2,223 puan) tarafından
Benim eşim çok şükür hiç öyle huyları yoktur. Herkes gibi tartisiirz ama sinirlenince alır ceketini ya balkona çıkar ya da başka odaya gider.
0 oy
(915 puan) tarafından

4 senelik evliyim aslaaaaa  öle biisi olmadı olamazda valla adamı ne yaparım ben var yaaaa:D pişman olur kolunu keseer

0 oy
(72 puan) tarafından
Vuramaz elini kırarım ayrıca eşim kibar biri şiddet eğilimi yok hiç bir konuda
0 oy
(1,030 puan) tarafından

Şakasına o bana 1 vursa ben ona 10 vuruyorum totosu yemez elim ağırdır :D

0 oy
(6,919 puan) tarafından
Yok artık     o elini bi tek sarılmak için kaldırır 
0 oy
(196 puan) tarafından
Vala bana bı kere kaldırdi kaldırdığı gibi indirdi ben onun boğazından tuttum kaç defa üstüne yürüdüm sanki gücüm yeticek sma olsun ondns korkmadığımi anladı Yetti ona daha da olmadı zaten:)))))
0 oy
(1,271 puan) tarafından
3 yildir evliyiz kesinlikle elini kaldirmadi bana 
0 oy
(4,681 puan) tarafından
depremde bi vurdu ki kendime geliyim diye 6yilin hincini aldi garanti.d.d

İlgili sorular

0 oy
8 cevap 214 göst.
19 Eylül 2023 Diğer kategorisinde mvlude.97 (67 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 303 göst.