0 oy
72 göst.
Diğer kategorisinde (7 puan) tarafından
Hamile olduğunu öğrendikten sonra lazere devam eden var mı bı sakıncasi bı zararı oluyomu  bilgisi olanlar bu konuda yardımcı olabilirimi

3 Cevaplar

0 oy
tarafından
Zaten edemiyosun ki yapan yerlerde almaz hem riske girmek istemez hem neden gidesim hormonlar tavan olacak zaten hem.bebegin riske girebilir 
-Reklam-
0 oy
(13,887 puan) tarafından
Zararli diye biliyorum bence devam etme zaten hormondan dolayı çıkacak sen doğumdan sonra gidersin birde emzirirken bile onerilmiyor
0 oy
(1,135 puan) tarafından
Bebege zararını soruyorsan teknolijik açıdan pek mümkün değil bunu bir cok yerde okudum FAKAT anneye de bi faydası yok değişen hormonlardan dolayı lazer etki etmiyor dolayısıyla atışlar ve para boşa gidiyor bunun yanı sira bazı cilt sorunları da doğurması muhtemel o yüzden tavsiye edilmiyor canım bir de guzellik salonları bu sorumlulugun altına girmek istemiyorlar eger bebekte olumsuz bir durum gozlenirse bunun lazerle bagdastirilabilecegi icin yani sen lazer işini dogum sonrasina ertele ben de öyle yapmıştım 

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 274 göst.
7 Ekim 2023 Güzellik-Bakım kategorisinde 1310. (317 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 609 göst.
0 oy
5 cevap 133 göst.
4 Eylül 2022 Diğer kategorisinde Aleyna hakan24 (58 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 59 göst.
15 Temmuz 2022 Güzellik-Bakım kategorisinde Mesude (2,537 puan) tarafından soruldu

379,448 soru

11,358,259 cevap

34,833 kullanıcı

...