0 oy
134 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (972 puan) tarafından
Üçlü testim riskli çıktı kızlar 1/342 çıktı normalde sınır 300 imiş böyle riskli çıkan var mi doktor bu testlerin doğruluk payı çok yoktur dedi sabahtan beri canım çok sıkıldı bana dua edin

8 Cevaplar

0 oy
tarafından
İkili test im yüksek çıktı canım benimde 

Bebeğin ense kalınlığı burun kemiği falan nasıl 
(972 puan) tarafından
İkili testi yaptıramadim canım
tarafından
Bende üçlü yaptırmadım direk detaylıya girdim ense kalınlığı burun kemiği varsa korkma canım başta bende çok korktum ama o kadar çok insandan duydum ki böyle denilip normal doğan bebekleri kafam rahat bebeğim sağlıklı olacak diyorum
(972 puan) tarafından
Bende detaylı ultrasona gircem canim inşallah sag salim kucağına alırsın hamilesin bana da dua et
tarafından
İnşallah canım sende bizim gibi olanlar için duanı et <3
(972 puan) tarafından
Rabbım kimseyi evladiyla sınamasın canim herkes sağ salim kucağına alsın inşallah sende inşallah canim
-Reklam-
0 oy
(1,942 puan) tarafından
İkili nasıldı? İyiyse üçlüye gerek bile yoktu. Bu test öyle çok önemli bir şey değil fazla takılma doktor iyi dediyse iyidir bir bulgu olsa görür zaten 
(972 puan) tarafından
İkili testi yaptiramadim canim
(1,942 puan) tarafından
Ense kalınlığı burun kemiği omurga şekli iyiyse sıkıntı yapma
(972 puan) tarafından
Detaylı ultrasona gircem canim inşallah sıkıntı çıkmaz
0 oy
(3,251 puan) tarafından
Madem doğruluk payı yok ne diye bu testleri yapıyorlar sırf hamilelik zehir gibi geçsin diye mi keşke yaptirmasaydin canım üzme kendini
tarafından
Yüzde olarak veriyorlar canım ya benimde ikili test riskli çıktı nifty testi önerdi doktorum ve ekledi bu kadar para vereceksin test için eğer sonuç kötü gelirse aldıracak ısın diye hayır dedim ve o testi yaptırmadım şuan 24 haftalık rabbime emanet bekliyorum bende
(972 puan) tarafından
Bende aynısını diyorum gerçekten sabahtan beri çok kötüyüm aklımdan cikmiyo
(3,251 puan) tarafından
İnşallah sende sağ salim alırsın kucağına hiç üzülme hamileliğini zehir etme kendine ben öyle yaptım çünkü 9 ay boyunca üzüldüm ağladım ama çok şükür ki evladım sağlıklı ikinci olursa hiçbir testi yapmicam gerek yok üzülmeye ne gelirse Allah'tan gelir
(972 puan) tarafından
Eşimde öyle diyor ne gelirse allahtan diyor bende Allaha sığındım
0 oy
tarafından
Ozaman ne diye yapılıyor bu testler insan psikolojisi bozmakdan başka bişi degil
(972 puan) tarafından
Bende oyle diyorum kaynanam annem takma kafana allahin dediği olur diyolar ama anneyim işte aklımdan çıkmıyor zaten rabbime bıraktım
0 oy
tarafından
Ahhh bana neler dediler ama çok şükür kızım turp gibi doğdu sende bol bol dua et Rabbıme sığın sağlıkla sağ salim kucağına alırsın inşallah canim sıkma canını Allahin izniyle sorun olmaz
(972 puan) tarafından
Oyy kuzum dua et bana
tarafından
Ederim tabi canım benim sağlıkla sağ salim kucağına alırsın inşallah cinsiyeti belli mi
(972 puan) tarafından
Evet canım erkek bisey diyeceğim senin ismini biliyodum çokta konuştuk seninle adını unuttum desem inanır mısın depremden sonra unutkanlık başladı
tarafından
Ahhh kuzum ben hülya ☹ Rabbım sabır versin yar ve yardımcınız olsun inşallah
(972 puan) tarafından
Ahh hülyosss evet sağol kuzum Amin inşallah
0 oy
(11,038 puan) tarafından
Hiç takma kafana bunları.bu testler o kadar yanılıyor ki
(972 puan) tarafından
Yaa aslında doktor da öyle dedi ama aklıma çok takıldı kuzum canim çok sıkıldı
0 oy
(2,273 puan) tarafından
Benim 2li normal 3 lü riskli çıktı hiç üstünde durmadım şükür oğlum da bir sorun yok. Sağlık ocağı hemşiremde 2liyi yaptır 3lüye gerek yok onun doğruluğu çok yok gibi şeyler söyledi
(972 puan) tarafından
İnşallah canım ya benim doktor da öyle söyledi bugün ama yin3 de korktum
0 oy
(7,564 puan) tarafından
3 lü gerek duymadım   sıkma canını  sağlık la gelsin inşallah
(972 puan) tarafından
Amin kuzum çok sağol

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 123 göst.
11 Nisan 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Cngls (899 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 87 göst.
3 Temmuz 2024 Diğer kategorisinde Eslem sena (842 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 93 göst.
8 Mayıs 2023 Aile kategorisinde Sahire (0 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 132 göst.
15 Haziran 2021 Aile kategorisinde Hidayet alkaya (5 puan) tarafından soruldu

397,150 soru

11,878,391 cevap

35,994 kullanıcı