0 oy
809 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Bu gün anneannemgildeydik. Konusu açıldı. dedem benim üniversite sınavım da öldü 18 yaşındaydım. Dedem benim herşeyimdi kötü bisey yaşasam ne konuda olursa olsun dert ortagimdi hemen ona kaçardım o da beni hep şımartırdı o yaşıma kadar bir dedigimi iki etmezdi sadece beni yemeğe çıkarırdı kimseyi almazdık:D çok küçükken istediğim bie ayakkabı vardı annemler almamıştı beni götürdü aldı sonra annemgilin yanına götürdü hava atmam için ayakkabımla daha neler neler :))) bağımız çok büyüktü ...  ama gun geldi catti ölümlu dunya üniversite sınavına girdigim gün dedemin cenazesine gittim akşamına o gün benim için en kötü gün ayrıca en degistigim bir gundu...

34 Cevaplar

+2 oy
(77 puan) tarafından
Evlendigim gün 
(77 puan) tarafından
Az once eşimle beni birbirimize düşürdü güya geldi ben agirlastim bna destek olacak kendim yaptım kendime yedim dedi  o evrelerde cok sorun yaşadık keske dedim ayrilsaydm o zamanlar
tarafından
Benim eşim şuan kendi annesiyle görüşmüyor ben de hiç konuşmam zaten ne ölüsüne ne dirisine ilk bastan aldim kendime zırhımi yoksa başka şeylere belki mazur kalcaktim
(77 puan) tarafından
Benim eşim çok anneci bende durmam soylerim ama altta kalmam insallah birseylerin farkına varır bizimkide
tarafından
Inşallah
(270 puan) tarafından
Kesinlikle evlendigim.gun
-Reklam-
+1 oy
(2,369 puan) tarafından

Ağzı süt kokarken amaliyat olması yavrumun kapılara yapıştım yıktım oraları 

Unutamıyorum atamıyorum o günü 

Birde tüm testlerden kalması gözüm yaşlı boynum.bukuk çok kaldım çok şükür Rabbime atlattik
tarafından
Evlât çok zor gerçekten evladın ne demek olduğunu sahip olunca anlıyorsun Allah acılarını göstermesin çok şükür geçmiş
0 oy
(15,823 puan) tarafından

Coronadan yogun bakıma gırdıgım zamann:'(:'(Oglum 2.5 aylıktı daha 

tarafından
Allah korumuş gelmiş geçmiş olmuş şükür
0 oy
tarafından
Bu 3 senede 4 defa kötü gün gördüm ama rabbime Hamd olsun ayaktayım 
tarafından
Çok şükür o zaman :)
tarafından
Yıkılmadım ayaktayım der gibi :) Allah rahmet eylesin inşallah
tarafından
Amin inşallah.  Ben daha çok Allah a sığınmış dik durmuş bir kadın gibi düşündüm sizin için:)
tarafından
Yaaa guzel kalbini seveyim ❤️

Az ağlamadım ezan okunurken dua etmeyi her an her saniye elim hep acikti şükürler olsun şimdi rahata erdim sabrın sonu selamettir:)
tarafından
Teşekkür ederim ♥️♥️♥️
Bende aynı fikirdeyim hep sabrettim hiç düşmedim çok şükür:)
0 oy
(12,525 puan) tarafından
canım ben kötu şeylerı de geçmişi de hatırlamıyorum düşünüyorum da
tarafından
Benim tek unutmadığım kotu günüm :)
0 oy
tarafından
Kızım olmamış olsa belki deprem bu kadar etkilemezdi benim için hayatımın en berbat günü 6 subatti Allah evladımı ve eşimi benden koparmadigi için hergun minnet duyuyorum yaşadığım korku ve kaygının hesbai yok 
tarafından
Depremi sizde mi yaşadınız ?  çok şükür canlarınız sağ kalmış... Benim oğlum da o gün sünnet oldu 2 aylıktı  tabi biz yaşamadık o kadar konya da ama telefon ediyolar diyolar herşeye hazırlıklı olun çantalarınızı hazırlayın filan lohusaligim var daha üstünde çocuk sünnet oldu baş baş bağırıyor çok kötü bir gün du gerçekten yaşayana düşünemiyorum Allah ım bidaha yasatmasin
tarafından
Evet malesef yaşadık yaşayan yaşamayan herkes çok etkilendi
0 oy
(6,202 puan) tarafından

24 ağustos 2018:ermm: o gün gitsin de geri gelmesin o gün silinsin her yerden 

En nefret ettiğim hayatımın en kötü günüydü resmen 

(7,444 puan) tarafından
Ne oldu :(
tarafından
Tarihine kadar bilmek :( inşallah bidaha hiç gelmez hiç
(6,202 puan) tarafından
Çok kötü şeyler oldu bir daha asla yaşamak istemediğim kimsenin de yaşamamasini istemediğim şeyler olmuştu:(
Evet sonu güzel bitti belki ama beni de çok yıprattı bitirdi dediğim bir tarihti

24 ağustos 2018 17.39 geçiyordu hemde

İnşallah kuzum yaşanmasın bir daha
(7,444 puan) tarafından
Ayy :(
0 oy
(6,836 puan) tarafından
Çok şükür çok büyük dertler imtihanlar var seninki gibi öyle bi durumda napardim empati bile yapamıyorum rabbim sukurle olsun beni böyle zor imtihanlarla sinamadi demekki dağına göre kar veriyo benimki doğum yaptığım gündü hayal kırıklığına uğramıştım
(6,836 puan) tarafından
Çok şükür bacım alah yüzüme baktı aynen eşim ailesine çok düşkün su bu kadar olayda da hep ailesini tuttu ama çocuk doğduktan bi süre sonra baktım güzellikle hiç bişey olmuyo bende açtım ağzımı yumdum gözümü hiç biseyi çekmedim kavga ettim şimdi yakasamiyolar eşimde ailesi de çok şükür bu halime ama inan oye tiksinmisim sogumusum ki eğer eşim ve oğlum olmasa çoktan silerdim onları
tarafından
Kız esin ve oğlun olmasa kim ki onlar zaten ben 24 25 haftalık hamileyken kaynanam beni sokağa attı nikâhımda sa yapmadığını bırakmadi o günlerden beridir ne olusu ölüme ne duruşu dirimedir geçen gün de oğluma kıyafet göndermiş eşim e gittim kapısına senin çöpüne dahi ihtiyacı yok benim oğlumun dedim ben affedemedim asla sa affetmem Allah 'ta affetmesin bana yaptıklarını
(6,836 puan) tarafından
İşte benimkiler sinsi anladın mı dışardan ya daesimin gözünden baksan melek gibiler seninki gibi bişey yapsalar bende keserim muhbeti affetmem keşke öyle olsaydı valla kafan rahattir senin
tarafından
Valla öyle ne kaynana derdim var ne görümce hiçbiriyle görüşmüyorum kayinbabam zaten vefat etmiş eşim lisedeyken eşim ben çocuğum ailemin huzuru için hep dua ederim sizinse huzurunuz mutluluğunuz daim olsun :)
(6,836 puan) tarafından
Ah amin canım amin inşallah
0 oy
(662 puan) tarafından
Dün du zehilendim hastanelik oldum nefes alamıyorum şuan da aynıyım 
tarafından
Allah ım şifa versin size inşallah:(
(6,759 puan) tarafından
Tuz ruhunu soluyan sen miydin :((  geçmiş olsun.
(662 puan) tarafından
Evet bendim sağolun tuz ruhundan camaşir suyundan uzak durun hala kendine gelemiyorum
0 oy
(3,759 puan) tarafından
3 sene önce bebeğimin  hastalığı benden geçmiş karnında çocuğa onu soyledikleri gün beynimden vurulmusa döndüm 
tarafından
Peki şuan iyi mi kötü bir sonucu yoktur inşallah Allah kimseyi bizleri evladıyla sınamasın
(3,759 puan) tarafından
Amin cnm şuan yok  ama gelişimine etki etti
tarafından
Allah sağlıklı ömürler kalbine mutluluk versin ♥️
(3,759 puan) tarafından
Amin cnm
0 oy
(1,715 puan) tarafından

Lise sona giderken hemde okulun son günleriydi lay lay lom geçiyordu zaten ama benim içim acayip buruktu.. eve geldim yoldada öyle hep bir hüzün vardı bir baktım ev kkalabalık apartmanda bi ses ağlama sesleri koşarak çıktım eve ev dıka basa dolu ve annem rahmetli olmuş .. hastaydı zaten ama benim için hiç ölecek gibi değildi hiç hiç konduramadım.. ve oraya yığılıp kalmıştım herkes başıma toplanmıştı.. hani bi tabir varya önce başımdan aşağı kaynar su döküldü sonrada içime kor düştü ama bunlar gerçekten mecaz anllamda değildi gerçek gibiydi :'(

tarafından
Buna gerçekten kelimelerim bile yetmez ne diyeceğimi bilemedim Allah gani gani rahmet eylesin mekanı cennet olsun
(1,715 puan) tarafından
Aminn canım aminn
0 oy
tarafından
Her aklıma geldiğinde ağladığım bir olay belki bir çoğuna çok saçma gelecek ama bizm anne baba olmamız tüp bebekle bile yüzde 5 sans varken mucize şekilde hamile kaldım kalbini duydum 1 ay sonra da kalbinin durduğunu öğrendim 18 mart unutmadığım tek gün aslaa unutamıyorum o günü kürtaj oldum bebeğimi aldılar benden çok şükür Rabbime şuan dünyalar tatlısı sağlıklı bir kızım var şuan onu uyutuyorum ama yinede unutamıyorum ultrason resimleri hamilelik testi kanlar hepsi duruyor bende atmaya kıyamadım hatta o zaman bir zıbın almıştım o heyecanla kızıma giydirmeye elim varmadı giydiremedim o zibini öylece saklıyorum

Bide 10 gün hastanede yattım kızım 3 aylıktı ondan ayrı kaldım o 10 günde çok zordu benim için 
tarafından
Asla saçma değil olur mu öyle şey o sizin ilk evladımız her ne olursa olsun yeri ayri olur o ilk goz agrilarinin ama Allah yüzünüze bakmış kalbinize güzel bir evlat daha nasip etmiş cok şükür evladımızla uzun sağlıklı ömürler versin inşallah
tarafından
Aminnn Aminn kızımı aslaa kimseye değişmem kendimden çok ona dikkat ederim  iyi ki geldi benim meleğim Rabbim hiç bir anneyi evladıyla canıyla sınamasın sadece kalp atışı yetti oburunu sevmem ama unutamıyorum sürekli rüyalarımda hala daha 3 yıl oldu ama yok unutamiyorjm
0 oy
(14,019 puan) tarafından
Rabbim cennetinde kavuştursun sizi inşallah. Allah rahmet eylesin. Biz trafik kazası geçirdik hiç bilmediğimiz bir şehirde bütün ailem bir yere savruldu hastanede herkes başka yerdeydi yuruyemiyordum belimde ki kemikler kırıldığı için sağ gözüm kör olmuştu resmen görmüyordum yüzümde çok fazla kesik vardı çok kan aktı bir sürü dikiş atıldı tuvalet haricî kalkmam yasaktı bütün yaz eve kapandım markete dahi gidemedim senelerdir çalıştığım için benim için aşırı zor günlerdi Allah kimseye yaşatmasın çok zor çok 
tarafından
düzenlendi
Amin inşallah çok teşekkür ederim :) umarım herkes yaşıyordur gerçekten kötü bir durummuş herkes sağ saglimse çok şükür Allah yüzünüze bakmış
0 oy
(8,777 puan) tarafından
17 gün önce sezeryan doğum yaptım doğum sonrası ameliyat oldum ameliyat sonrası oğlumu gördüğümde hicbisey hissetmedim 2 3 saat sonra oğlumu reddettim odada istemedim bebek odasına gönderdim 2 saat sonra tamamen narkozun etkisi geçtiğinde oğlundan özür dileyip böğüre böğüre yaptığım şey için ağladım hala aklıma geldikçe vicdan azabı cekiyorum
tarafından
Ama bu çok normal sakın suçlamayın kendinizi maalesef lohusa psikolojisi diye bsiey var bise narkoz altındaymışsınız bide Allah oğlusa usun sağlıklı ömürler versin anali babalı büyütsün ♥️
(8,777 puan) tarafından
Acil sezeryana alınmıştım plesanta bağının kopması yüzünden bide üstüne ameliyat olunca haddinden fazla narkoz yedim narkoz etkisiyle yaptım zaten fakat yinede kendimi kötü hissediyorum hala oğlumun ilk saatlerinde bana ihtiyacı varken ben saçma sapan şeyler yaptım diye Allah kimseye yaşatmasın lohusa psikolojisini
tarafından
Insan doğum anında kolay şeyler yaşamıyor birde size sağlık sorunları ust uste gelmis bilincli bisey degil sonucta amin kimse yasamaz inşallah ama çoğumuz yaşıyoruz
0 oy
(2,843 puan) tarafından
Benim dedem öldü bugün toprağa verdik hala inanmıyorum öldüğüne öldü bile demek istemiyorum 
tarafından
Çok zor çok seni çok iyi anlıyorum çok taze başınız sağolsun Allah rahmet eylesin
(2,843 puan) tarafından
Amin insan alışıyor mu yokluğuna nasıl normale dinucem bilmiyorum
tarafından
Ben iki sene mezarina yaklaşamamıştım
0 oy
tarafından
Doğum yaptığım gundu
tarafından
Bu ikinci en kötü gün okuduğum bir arkadaş daha doğum yaptığım gün yazmıştı neden peki sizinki de özel değilse
tarafından
Çok uzun aslında. Kisacasi Beklediğim gibi bir doğum olmadı ve hayatımın vucutsal ennn ağrılı acılı günüydü. Öluyorum sandim
tarafından
Allah bidaha yasatmasın diyelim o zaman
tarafından
Aminn
0 oy
(2,831 puan) tarafından
15 Eylül 2015 .. erkek arkadaşım şehit oldu o günden beri ben ben değilim 
tarafından
Bu kötü bir tramva  gerçekten başıma geldiğinden değil ama yine de etrafımda vardı bir kaç tane anlıyorum sizi Allah rahmet eylesin mekanı cennet olsun şehitlik mertebesi vermiş
0 oy
tarafından
Biz de ananemle sizin gibiydik ayrılmaz ikiliydik resmen 23-24 yaşlarımda rahatsızlandı şekeri vardı kangren oldu ayakları kesildi annemle ben bakıyorduk bizde kalıyordu. Bize yük olmak istemedi huzur evine götürün beni diye inat etti. Öyle bir hafta gönlü olsun diye götürdük bir gün ziyarete gitmiştim odasına giremedim oturdum kapının önünde ağladım. Bir sürü teyze vardı kimisi sürekli namaz kılıyordu filan sonra bir hafta geçti ananeme dedim seni özledik diye eve geçirdik nasıldı filan anlattı keyfi yerindeymiş baya arkadaş edinmiş filan. Neyse zaman geçti hastalığı daha çok ilerledi teyzem siz bakamıyorsunuz diye aldı istanbuldan Lüleburgaz’a götürdük ben anneme bakarım dedi zıtlaşma olmasın o da Kızı sonuçta son zamanlarını görsün dedik. Zaman geçti yine hastanede ölmüş teyzem haber verdi. Apar topar gittik cenazesini almaya ne teyzem vardı ne de başka kimse sadece annem babam kardeşim ben bir de arkadaşımla iki aile dostumuz vardı saatlerce cenazeyi almak için bekledik. Teyzem gelmeden veremiceklerini söylediler. Teyzemde öğleden sonra geldi neyse cenazeyi aldık ettik daha sonra teyzemin evine geçtik orada defnedildi ilk kez teyzemin evine gidicem bilmiyoruz nerede oturuyor ne bir adres var elimizde ne başka birşey neyse evi bulduk çıktık yukarı arkadaşlarını toplamış gün ortamı vardı kahkahalar havada uçuşuyor filan sinirler tavan bizde tek bir kıvılcımla ortalık alev alıcak derken teyzemin arkadaşı oradan teyzeme artık emekli maaşı da alamıcaksın dedi ortalık alev aldı. Baya tartışma yaşandı sonra teyzem evden bizi kovdu. Hayatımın en kötü günüydü hiç unutmuyorum. Seneler sonra teyzeme gittim oturmaya barıştık tabi ama o eve girdiğimde o anlar gözümün önüne geldi duramadım İstanbul’a geri döndüm. 
tarafından
Okuduklarıma inanamiyorum şuan da Allah hayırlı evlatlar versin gerçekten anneanneniz keşke göndermeseydiniz ama iste demekle olmuyor tabi çok üzüldüm gerçekten  Allah rahmet eylesin
tarafından
Amin canım Allah razı olsun. Ananemden bir ev kaldı onu da teyzem sürekli satalım filan dedi annem uğraşmak istemedi onu da sattık şimdi onun parasıyla kendi evini düzeltiyor istediğini alıyor yiyor içiyor.
tarafından
Allah ıslah etsin ne diyim valla ...
0 oy
(159 puan) tarafından
4 şubat gecesi tam kar yağmaya başlayınca 28 haftalık gebeligimde suyumun gelmesi.2 gün sonra 6 şubatta gece depremi hastanede yaşayıp sabah aneliyata alınmak.Bebegimin cılız sesi hala kulaklarımda....İkinci depremde üzerimde ameliyat onluguyle yakalanmak.Bodrum kattaki yoğun bakım kuvozde kalan bebeğimi babaannesi de olan 3 yaşındaki oğlumu düşünmek.Ayni günün akşamı 28 haftalık doğurduğum bebeğimi kaybetmek....Hastaneden aynı gün akşama doğru taburcu olmustum yoğunluktan deprem korkusundan hastane dolup taşıyordu.Ben o günü ömür billah unutmayacağım.4 ay geçti.Suan 4+5 haftalık hamileyim.Vefat eden bebeğimi kendim taburcu olurken görüp çıkmıştım hastaneden.Oyle güzeldi ki....Simsiyah uzun saçları vardı minicikti ama çok güzel bir bebekti.Kucucuk ama o saçları öyle güzeldi ki çok şaşırmıştım...Çok özlüyorum.Şuan Allah tekrar nasip etti doğumdan çok kısa bir zaman geçti inşallah sorun yaşamam hayırla kucağımıza alırız.3 yasindaki oğlum kardeş gelecek top oynayacağız derdi şimdi yeni kardeş gelecek dediğimde istemiyorum hayır diyor...O da çok etkilendi pek söylemeyeceğim kardeş geliyor diye.Hep karnıma bakardı kardeş nerde anne karnın iyileşti mi diye...
tarafından
Defalarca okudum beni ağlattiniz gerçekten çok üzüldüm Allah sizi cennete birleştirsin inşallah çok kötü olmuş gerçekten ama yenisini de nasip etmiş şükürler olsun hep şükür edecek birşeylerimizin olması güzel dayanaklarimizin olması ...
(159 puan) tarafından
Amin...Rabbim kimseye evlat acısı vermesin.Ayni anda iki korku yaşamak kaygılar herşey çok zordu.Cok şükür nasip oldu tekrar araları kısa oldu ama inşallah güzel ilerler sezeryan diye korkum var sadece ama çok fazla gebe kalan varmış böyle.O günü asla unutmayacağım...Hayatımın en kotu günüydü...
0 oy
(1,937 puan) tarafından
Hayatımda birkaç kötü zaman yaşadım bunlardan biri sabah daha ilk ışıkları vurur iken eşimi gözümün önünde gözaltına alınması o yaşadığım hapishane süreci eşimin yanına gidişim gelişim çocuklarımın gözyaşısı kayınvalidemin yanında bir buçuk yıl kalmam hayatımın en Kötü zamanlarıydı ya da hayatımın en önemli kısmı olan evlatlarımın hastalık süreçleri o normal hastalıklar değil gebelikte yaşadım onları kaybetmek korkuları daha sonra zorlu süreç geçirten hastalıkları problemleri
tarafından
Inşallah sonu güzel bitmiştir herşeyin
(1,937 puan) tarafından
Çok şükür

İlgili sorular

0 oy
25 cevap 797 göst.
15 Mart 2024 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 420 göst.
0 oy
8 cevap 737 göst.