0 oy
812 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Bu gün anneannemgildeydik. Konusu açıldı. dedem benim üniversite sınavım da öldü 18 yaşındaydım. Dedem benim herşeyimdi kötü bisey yaşasam ne konuda olursa olsun dert ortagimdi hemen ona kaçardım o da beni hep şımartırdı o yaşıma kadar bir dedigimi iki etmezdi sadece beni yemeğe çıkarırdı kimseyi almazdık:D çok küçükken istediğim bie ayakkabı vardı annemler almamıştı beni götürdü aldı sonra annemgilin yanına götürdü hava atmam için ayakkabımla daha neler neler :))) bağımız çok büyüktü ...  ama gun geldi catti ölümlu dunya üniversite sınavına girdigim gün dedemin cenazesine gittim akşamına o gün benim için en kötü gün ayrıca en degistigim bir gundu...

34 Cevaplar

0 oy
(6,246 puan) tarafından
10. Haziran 2021. Benim icin hayatımın en büyük kabusuydu

Basın sagolfun bu arada
tarafından
Teşekkür ederim amin kuzum ♥️  kabus en kısa sürede biter inşallah
-Reklam-
0 oy
(337 puan) tarafından
Hergunum kötü desem 
tarafından
Yaa neden oyle dedinjz :(
(337 puan) tarafından
Evliyim cnm
tarafından
:( ne diyeceğimi bilemedim
0 oy
(12,494 puan) tarafından
19 mayıs 2015 saat 20.35 

Babamın ölümü 

Daha niceleri var da en kötüsü buydu 
tarafından
Allah rahmet eylesin inşallah
0 oy
(212 puan) tarafından
Çoçuk sahibi olamıyacağımı öğrendiğim  gün sonrasında en yakınlarımz destek olur derken duymadığım laf kalmamıştı destek beklerken azar yemiştim birde ama umudumu kaybetmedim Allah Büyük dedim hep şükür tedaviyle zorda olsa bir çoçuk sahibi olmayı nasip etti allahım çok güzel bir hamilelik geçiriyorum 23 haftalık olduk bile en kötü günlerde geçiyor bir şekilde
tarafından
En yakınım dediklerim hep en uzağımmis  benim de maalesef  :) Allah ım hayırlısıyla dünyaya gelmesinibde nasip eylesin annesi çok sevindim gerçekten ♥️
(212 puan) tarafından
Amin inşallah teşekkür ederiz güzel bir kızım olacak inşallah:). Öyle oluyor malesef ve sonra görümce yi niye sevmiyorsun oluyor.o kişide benim gibi tedavi sürecinden geçti ne yaşadığımı  o iyi bilir derken en uzağımızoluyor ve insan in içinden çıkmıyor.
tarafından
Allah herkesin kalbine göre verir :)
0 oy
(8,309 puan) tarafından
Ablamın sevgilisi bir gün bizi takip etmiş o dönemde ablam ayrılmış bundan biz tam apartmandan girdik oda girdi pdunluklar apartman girişinde ablamı odunlupa çekip boğazına bıçak dayamıştı beni bırakamazsın diye hayatımın dönüm noktasıydı 

Hiçbir erkeğe o günden sonra güvenmedim taki 26 yaşıma kadar hep bir korku vardı içimde 
tarafından
Aman iyi bela olarak kalmamış çok korkuyorum böyle şeylerden bende
(8,309 puan) tarafından
Bela olmadı ama benim güvenim bitmişti babamdan bile korkmaya başlamıştım ablam en sonunda dayanamayıp babama anlattı ve babam psikoloğa götürmüştü beni hala bile yüksek ses olsun bir erkek tarafından kitlerim kendimi
tarafından
Ama ne güzel birine güvenip evlenebilmissiniz yine de eşiniz size naif olmalı:)
(8,309 puan) tarafından
Çok şükür iyiki eşimi tanımışım hep babam gibi bir koca istemiştim rabbim nasip etti
tarafından
Ayy Allah ım bozmasın sizi ♥️
0 oy
tarafından
6 Şubat deprem günü 
tarafından
Allah ım bidaha göstermesin bu deprem gerçekten kelimeler yetmiyor
tarafından
Aynen öyle şimdi yine sallandi
tarafından
Nerdesiniz ?
tarafından
Şanlıurfa
0 oy
(354 puan) tarafından
Hayatımın en kara günüydü 6 Şubat yemek yerken yutamiyordum...nefes dahi  almak istemiyordum
tarafından
Çok kötü bir gündü yaşayana cehennem Allah bidaha göstermesin
0 oy
(583 puan) tarafından
6 haftalıkken öğrenmiştim hamile olduğumu 12 gün sürdü kalbi durdu o hafta daha kendime gelememişken 14 yaşındaki köpeğimi araba çarptı kollarımda öldü tamam daha ne olabilir ki dedim beni büyüten çocukluğum Nenem anneannem düştü bacağını kırdı sebeb oldu bacağını kırması  çok sürmedi 1 ay demeden öldü offffff isyan etmek istemiyorum ama 3 ay geçtikten sonra tekrar hamile kaldım 8 haftalıkken onunla kalbi durdu bu döngüyü unutamıyorum şuan elhamdülillah bir oğlum var 1 buçuk yaşında 2. Bebeğim yolda süpriz gebelik oldu 12 sinde kısmetse doğuck rabbim aldığını geri veriyor diyorum hep yavaş yavaş geliyorum kendime 
tarafından
Gerçekten kötü tramvalar geçirmişsiniz Allah rahmet eylesin ananeniz için benim de evcil hayvanlarım var onlarda evlat gibi doğru Allah ım size 2 tane evlat bağışlamış çok şükür güzel kalbinize :)
0 oy
tarafından
Gün değilde hayatımın en kötü yılı 2017 sanıyordum ama 15 mart 2022 de oğlum yoğun bakıma alınınca anladım ki tek gerçek evlat gerisi gelip geçici 
tarafından
Gercekten oyle şu dünyanın en büyük acısı evlat acısı bunu derken bile için gidiyor Allah kimseye düşmanım olsa yasatmasin
0 oy
(246 puan) tarafından
Hayatımın en kötü günleri babamın babasını tanıdığım günlerdi lanet olsun.
tarafından
Neden ki özel değilse
(246 puan) tarafından
Taciz
0 oy
(5,361 puan) tarafından
Kziim yoğun bakımındayken Allah'a şükür atlatik bide eşimle tartiştigim zaman hayatımın en kötü günleri oluyor 
0 oy
(3,394 puan) tarafından
Ilk kez hamilelik  duygusunu yaşadım o sevinci nasil yaşadığımızı  anlatamam eşimle birlikde sevincimiz kursağımızda  kaldı  bir gün sevinç  yaşayıp  diğer gün düşük yaptım   çok  şükür yine hamileyim 
0 oy
(682 puan) tarafından
10.08.2021 annemk kaybettiğim gün
0 oy
tarafından
Hiç bir günüme çok kötüydü diyemem yaşadım evet ama diyemem çokta şey öğretti büyüttü beni hep iyisine kötüsüne şükürler olsun derim yoksa dayanamazdım

İlgili sorular

0 oy
25 cevap 802 göst.
15 Mart 2024 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 422 göst.
0 oy
8 cevap 741 göst.
10 Ocak 2022 Aile kategorisinde Gencanne456 (312 puan) tarafından soruldu
0 oy
15 cevap 861 göst.
19 Ocak 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu