0 oy
138 göst.
Güzellik-Bakım kategorisinde (30 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
İyi günler arkadaşlar. Bugün diode lazere başladım. Orda çalışan bayan kıl kökü analizi yaptı, kıl dışardan siyah fakat kökünü çekince kökü açık renk dedi. Genital bölgem öyle değil sadece kolları ve yüz bölgesi böyle. Bacağımın da alt kısmı siyah üst kısmı beyazmış. Size 4 bölge olan paketi öneriyorum, tüm vücut işe yaramaz maalesef. Açık renk köklere etki etmiyor dedi. Yinede gelin bir deneme atışı yapalım dendi. Deneme atışında vücudunuzda kıl çekilmesi gibi bir etki hissediyor musunuz dedi. Evet hissettim çokça, açık renk dediği yerlerde de. Islarla sadece genital bölge koltuk altı bacak paketini alın dedi. Ben ise tüm vücut olan paketi istedim çünkü aralarında çok az bir fiyat farkı vardı. Etki eder de kâr etmezse fark etmez dedim tüm paketi satın aldım. Merak ettiğim, size de kil kokunuz açık renk deyip sonradan yaptırınca sonuç aldığınız oldu mu.? Bu arada beyaz tenliyim. Şimdiden teşekkürler...

3 Cevaplar

0 oy
(4,970 puan) tarafından
Benim de öyle alt bacak koyu üst bacak açık renk. Diz kapağımdan aşağısında çıkmıyor artık ama üst tarafta çıkıyor. Kadın doğru söylemiş yani hayret. Genelde tüm paket satmak için türlü yalanlar söylerler :)
(30 puan) tarafından
Anladım ama fiyat farkı 700 tl gibi biseydi, bende almisken tum paketi alayim dedim. Peki üst bacaga atis yapilirken böyle kıl çekilmesi gibi bi his yaşadiniz mi, ona ragmen mi hala cikiyor yoksa lazer görmüyor mu? Bana dedi ki kılların tek tek cımbızla çeekiliyor gibi bir his yaşıyorsan kıl kökünü görüyordur dedi. Ben üst bacaktada bu hissi yasadim fakat kadin islarla buraya etki etmez diyince kararsız kaldim
(4,970 puan) tarafından
Evet hissettim ama kılları yaktığı için o his normal. Önemli olan kıl kökünün ışını alması ama maalesef açık renkte pek olmuyor o
(30 puan) tarafından
Anladim, tamam teşekkür ederim bilgilendirme için :)
-Reklam-
0 oy
(8,833 puan) tarafından
İnce köklüleri tamamen götürmüyor ama illaki etkisi oluyo canım.. yine çıkıyor evet.ama eskisi gibi degil. Kadının doğruyu söylemesine de şaşırdım sjsjsj
(30 puan) tarafından
Aynen dedimki bitme garantili mi, her yerde diyorlar ki sadece kıl köklerini uyutuyor. Kadın evet doğu fakat şöyle ki, kıl çıkması durumuna göre ya 6 ayda bir yani yılad iki kez, yada dört ayda bir yılda üc kez hatırlatma seansı yapılması gerekiyor. Böylece yaptırdığımız lazer sonrası tüylenme tekrar başlamıyor dedi. Mesala paketimiz var şuan yılda üç seans 600 tl. Hatırlatma seansları çok pahalı olmuyor genelde, rahat edersiniz merak etmeyin dedi.
(30 puan) tarafından
İnsallah etki eder, azda olsa etki etse benim için yeterli açık renk olan yerlere, zaten çokta belli olmuyorlar ama bilemedim
(8,833 puan) tarafından
Benim de öyleydi tüy vardı ince belli olmuyordu zaten ama yaptırdım yine de. Üç dört ayda bir ağda yapıyorum ben de. Aslında bana da demişti arada altı ayda.bir filan gel ara seans yapalım diye benim tembelliğim iste
(30 puan) tarafından
Teşekkür ederim cevap için :)

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 120 göst.
1 Haziran 2022 Güzellik-Bakım kategorisinde MelekBebek (62 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 268 göst.
7 Ekim 2023 Güzellik-Bakım kategorisinde 1310. (318 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 604 göst.
0 oy
1 cevap 58 göst.
15 Temmuz 2022 Güzellik-Bakım kategorisinde Mesude (2,537 puan) tarafından soruldu

378,400 soru

11,326,470 cevap

34,778 kullanıcı

...