+1 oy
1,096 göst.
Diğer kategorisinde (7,121 puan) tarafından
Site kırılıyor kırılıyor dert dert dert şiştim ..

Been yaprak sarma iddiaya da girerim ekşisi tuzu salçası sebzesi tam kıvamında olur . K. Marasliyim sumak sıvısı kullanırız biz ve komsularima alistirdim enfes yaparım . 

Veee yuvarlama deriz etli bulgurlu yuvarlana köfte yapar yine nohutlu sumak ekşili olur üstüme tanımam:):) . 

Bideeee son 2 ayda yaptığım zor sandığım ama verdiğim paraya değmeyen oturup aldığım paralara ağladığımm m m .. su böreği :) 

Maksat sohbet eminim benden güzel yapan vardır jdjdjdbd sadece havamız değişsin 

Sizleri gorelimmm bir yiğit çıktı meydane hedeee

52 Cevaplar

0 oy
(7,074 puan) tarafından
Ay ne biliyim herşeyi yaarim ama şu çok güzel harika diyebileceğim kadar ovulmedim hiç 
(7,121 puan) tarafından
Sen kendi kendine ovuldugun birşey yok mu kız sjjsjsh
(7,074 puan) tarafından
Ya ne biliyim her yaptığımı bayıla bayıla yiyorum ben :) mercimek çorbasını çok severim o olabilir bi de kimsenin sutlacini yemem kötü gelir kendim yapınca yerim ama kendiminkini seviyorum bu olabilir
(7,121 puan) tarafından
A evet olabilir bak . Ay aramızda kalsın bazı sutlaclara süt değil çamaşır suyu dokmusler . ..

Bazıları kefir koyuyormus ogggg

Bide bozuk sütle yapan gördüm :):) k
(7,074 puan) tarafından
İyyy kız süs tiksindirtme zor alıştım zaten :)
-Reklam-
0 oy
(16,023 puan) tarafından
Çok güzel yemek yaparım ama hiç öyle bir iddaam olmaz benim ya. Eminim benim en güzel yaptığım yemeği benden de güzel yapan biri vardır 
(7,121 puan) tarafından
Kız tabi vardır yazımı okumadın mı :(:(:( bak aşağıda ne yazmışım mikser seni senin en iyi yaptığın mikserlik :)
0 oy
(2,047 puan) tarafından
Her yemeği coştururum. Yeter ki malzeme olsun. Elim lezzetlidir ne yapsammm olaaaay yaniii ☺️
(7,121 puan) tarafından
Mutfakta neler oluyor fasulye bakla bakla bakla :):) oh kız halaya ki kaldiriyorsun napiyorsun
(2,047 puan) tarafından
Halalarımın eli çok lezzetlidir hatta derler ki halandan el almışsın diye. Eşim ne isterse ne görürse işte evde ne varsa onu bile değerlendirip güzel şeyler yaparım. Bir konuda eşim benden daha usta o da tavuk :)
0 oy
tarafından
Arabaşi ,bulgur pilavı ,kremalı tavuk ailede benden daha iyi yapan yok özellikle tavuk yemeklerinde çok iyimdir.ama et pisirmede de o kadar kötü :) birde kuru fasülye hiç güzel yapamam :D 
(7,121 puan) tarafından
Oktay usta tarifini yap muhteşem oluyor
tarafından
Daha muhteşemi var canım gidip annemde yiyorum evde benden başka kuru fasulye yiyen yok bende iki haftada bir falan canım çekince anneme söylüyorum:)
(7,121 puan) tarafından
Ohhh ne güzel ❤️
0 oy
tarafından
Eşime sorduğumda hep tavuklu etli yemekleri çok güzel yaparsın der ben kendimi övmeyi sevmem ☺️☺️ elim lezzetlidir ama evime gelip de ac kalkan olmamıştır 
(7,121 puan) tarafından
Maslalah bende aç göndermem kız peynir ekmek yaparım hemen :):)
tarafından
Kiz yumurta da mı yapamiyonnnn hjhjhjhj yumurta kir gitsin hjhjhjhjhj
(7,121 puan) tarafından
Demi kız kim ölmüş açlıktan ❤️
0 oy
(5,363 puan) tarafından
İlk evlendigimde pek becerikli değildim şimdi 6 yıllık evliyim. Doğulu değilim ama içli köfte lahmacun bile yaptım. Eşimde bayıla bayıla Yedi . Şunu çok süper yaparım diyemiyorum ama çoğu yemeğim lezzetli olur misafirlerim de beğenir sorarlar ne koydun diye. Bide yaş pasta kurabiye sütlü tatlılar yapmayı severim yeni tarifler denerim hep 
(7,121 puan) tarafından
Maşallah ilmin ufkun açık olsun ❤️
(5,363 puan) tarafından
Amin cümlemizin canim
0 oy
(1,767 puan) tarafından
Su böreği tarifi istiyorum :) 
(6,827 puan) tarafından
hangi unu kullaniyosun hatap un kullan bak bakalim elinde kaliyor mu birde tuzu eksikse elinde kalir
(1,767 puan) tarafından
İnşallah denetim teşekkürler canım peki soğuk su buz gibimi olmalı
(7,121 puan) tarafından
Buz gibi olsa iyi oluyor ben musluktan soğuk yapmıştım ama sürekli değiştirdim buzlu olsa mis gibi olur
(7,121 puan) tarafından
Vallah bacım BİM'in ününü kullaniyorum efsane un
(1,767 puan) tarafından
Teşekkürler inşallah deneyeceğim :)
0 oy
(13,887 puan) tarafından
Her yemeği yaparım ben ama en çok islim kebabımi ve pilavımı çok beğenirler birde baklavayi süper yaparm
(7,121 puan) tarafından
Offf baklava mı el açması demi offf
(13,887 puan) tarafından
Tabiiki de el açması bebeim☺️☺️
(7,121 puan) tarafından
Offff elime gecsen yaptirirdim ben sana sarma yapardım sen bana baklava yapardın
(13,887 puan) tarafından
He yaaa ne guz3l olurdu sarmaya da bayılırım
(7,121 puan) tarafından
❤️❤️❤️❤️
0 oy
(119,378 puan) tarafından
lazanyada ustayim
olur saat kac gibi yapcaz
(7,121 puan) tarafından
Saat farkı var kız ben akşam yemeğine hazır ederim inşallah işte öğledwn sonra yani 4....5 gibi hazır olur ben sıcak sıcak gömerim eşime de isitirim :)
tmdir bende3,4 arasi yaparim ayni saate denk gelir
(7,121 puan) tarafından
Yaaaa heycan yaptım ❤️
valla bende☺️
0 oy
(261 puan) tarafından
Ben her konuda iddialıyım ya hamur işi olsun yemek olsun  hele pilavim baya dillerde kimse ben gibi yapamaz tane tane 
(7,121 puan) tarafından
Ohhhh hamarat kız maşallah
(275 puan) tarafından
Tarif verir misin canım benimki de fena olmaz ama bir de senin tarifini deneyeyim daha iyisini yapmak daha iyi olur tabi ;)
0 oy
(4,216 puan) tarafından
Valla çiçeğim yaprak sarmada senle yarisirim kapisirz yani
(7,121 puan) tarafından
Tarif at da salcani girelim jshdhdh
(4,216 puan) tarafından
Tmm çiçeğim
Yapraklari akşamdan suya koyarım beş alti tane soğani zeytinyağı ve normal yagda güzelce kavuruyorum içine üç kaşık salça bir tatli kaşığı nane bir tatlı kaşığı tuz bir tatli kaşığı pul biber biraz limon tuzu katarim bir buçuk bardak pirinç yarim bardak bulgur üzerine iki tane domates rendesi bir bağ maydanoz bi iki kere karıştırip sarıyorum düdüklüde bir saat falan kısık ateşte pişiriyorum efsane oluyor
(7,121 puan) tarafından
Sen kavurmalı yapıyorsun biz kışın öyle yaparız ama limon tuzlu değil somak ekşili :)
0 oy
(1,763 puan) tarafından
Karnıyarık benden güzel yapan olmaz 
(7,121 puan) tarafından
Aaa severim maşallah snaa ❤️
0 oy
(455 puan) tarafından
Her yemeği lezzetli yaparım arada iskaladigim oluyor oda nazar boncuğu olsun:) yemeklerimi herkes çok beğenir hatta bi tane ev yemekleri dükkanı aç  diyorlar :)
(7,121 puan) tarafından
Yaaaa harcaniyorsunuz bu memlekette
(455 puan) tarafından
Valla harcanıyorum, cesaretim yok tek başıma yapamam korkusu var
(7,121 puan) tarafından
Bir yürüsen devamı gelir de işte
0 oy
(167 puan) tarafından

Her yemeği çok güzel yaparım8-)

(7,121 puan) tarafından
Offfff ismin gibi
0 oy
(1,392 puan) tarafından
Resmen yok yni bence herkes ben akdar güzel yapabilirim çok üzgünüm yaaaa 
(7,121 puan) tarafından
Neyi mesala sjjsjdj
(1,392 puan) tarafından
Mercimek çorbası sjskskks
0 oy
tarafından
Kız yuvarlama Antep işi ama :D
(7,121 puan) tarafından
Aşkım komşu değil miyiz :)
tarafından
Aman yok ben Antepli sayılmam ben Antyaliym istersen al Urfa'nın olsun :D
(7,121 puan) tarafından
Dhhdhdhdh
0 oy
(4,189 puan) tarafından
Her yaptığım begenılır tatlılarda cok iyiyimdir. Şunu iyi yapıyorum diyemem hepsi güzel olur cok begenilir
(7,121 puan) tarafından
Ohhhh bana böyle gel hxhdhd
(4,189 puan) tarafından
Bende maraslıyım sumak ekşisi pek meşhur :) sarmaları gerçekten güzel yapıyorlar eksi eksi ufff
0 oy
(485 puan) tarafından
Ben de en iyi  maklube, gözleme, içli köfte, işkembe dolması ve mumbar yaparım. Hepsi mardin usulü. Her yiyen tarif istiyor çok güzel yaparım ♥️
(7,121 puan) tarafından
Yaaaaaaa senin ağzına marmelat dökülsün inşallah . ❤️çok heyecanlıyız ilkkez Maraş dışı bir gelin alacagix :)
(485 puan) tarafından
:)) Mardin kızları hem güzel hem de çok marifetliler ☺️
(7,121 puan) tarafından
Huy güzelliği olsun balım eminim öyledir ama inan bana bir bardak çay yapiyorsa eşiyle huzurlu olsun yeter evine gidince güler yüzü olsun yeter hiiic sofra dosesin hamarat olsun derdimiz değil eşini cevirsin kardesimde ona saygı duysun mutlu huzurlu yaşasınlar yeter
(485 puan) tarafından
Kesinlikle öyle canım. İnşallah çok iyi anlaşırlar. Bir ömür mutlu olsunlar ♥️♥️♥️
(7,121 puan) tarafından
❤️❤️❤️❤️❤️ amin balım herkes mutlu olsun inşallah
0 oy
(4,239 puan) tarafından
Elbistan 'li misin yoksa canim ? 

Kolay demeyin ama cok guzel yagda yumurta yaparim. Kivamini ayarini cok iyi tuttururum :) 

Lahana sarmasi guzel yaparim sumak bende katarim,dibine kuzu kemigi dizerim,uzerine tereyagli salcali sos yapar agir ateste pisiririm.

İclikofte de guzel yaparim :)
(7,121 puan) tarafından
Yok balım merkezliyim ❤️❤️❤️❤️
0 oy
tarafından
Kahramanmaraş Maraşlımisin canım ay bende neresinden 
(7,121 puan) tarafından
Merkezinden balım . Doğukent tarafında oturduk ilk evimiz de kurtuluş okulunun ordaydi sen neresindensin

İlgili sorular

0 oy
18 cevap 445 göst.
3 Haziran 2020 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 382 göst.
0 oy
18 cevap 937 göst.
28 Mayıs 2020 Diğer kategorisinde Zeynomm (299 puan) tarafından soruldu
0 oy
31 cevap 1,024 göst.
25 Haziran 2022 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu