0 oy
936 göst.
Diğer kategorisinde (299 puan) tarafından
Nerdeyse 3 beye 4 haftadır eşimle aramizda bişey olmuyor bunu eşime söylüyorum tepkide vermiyor yok öyle bişey diyor ama ben üzülüyorum istediğim için değil hamileyim beni beğenmiyor mu diye 

18 Cevaplar

+5 oy
(13,702 puan) tarafından
Nye siz üsteliysunuz?  

Beğenmiyorsa canı cehenneme 
(299 puan) tarafından
Teşekkür ederim canım genede insan kötü hissediyor
-Reklam-
0 oy
(1,988 puan) tarafından
Hamilelikte normal bebege bisey olacak korkusu oluyor eşlerde
(299 puan) tarafından
Ama 2. Hamileligim canım ilk hamileigimde de böyleydi bende beğenmiyor mu diye çok üzülüyorum
(1,988 puan) tarafından
Düşünme öyle canim begenmese 2. Cocugu niye yapsin
0 oy
(1,379 puan) tarafından
Bebeğe bişey olur diye korkuyordur bnm eşim öyleydi en azından 
0 oy
(119,357 puan) tarafından
Uzulme tatlim gebelikte erkekler biraz tirsiyo bebege bisi olur diye 
0 oy
tarafından
Hamile olduğun için korkuyordur canım
0 oy
(13,047 puan) tarafından
hamilesin  diye uzak duruyordur belki 
0 oy
(2,028 puan) tarafından
Belki de bebeğe birsey olacak diye de korkabilir
0 oy
(4,705 puan) tarafından

Kız üzülme korkuyordur benim ki ilk aydan beri korkuyo 7 aylık oldum hayla ya birşey olursa diyor:D

(299 puan) tarafından
Bizimki 1 aydır böyle
(4,705 puan) tarafından
Peki kaç haftalık gebesin cnm
(299 puan) tarafından
26 canim
(4,705 puan) tarafından
Canım bak belki yavaş yavaş göbeğin büyüyor ya oda seni rahatsız etmek istemiyor
0 oy
tarafından

Sadece hamilelikte böyle olduysa korktuğu içindir 

Arkadaş çoğunun eşi o dönemlerde böyle oluyormuş beni neden tam tersi oldu:woot:

(299 puan) tarafından
Normal zamanlarda da bazen oluyor ama o zaman kendisi uzuluyor neden boyleyim diye
tarafından
Him isteksiz o zmn kuzum sen onu etkilemeye calissan mesela değişik şeyler denesen:/ açık da anlatılmıyor ama
(299 puan) tarafından
Canım ben normal de bile sirnasan biriyim düzgün Ötururken bile yani yanında üstümü falan değiştiriyor yok bişey gıcık oluyorum istediğinden değil neden acaba diye orucdan belli böyle
0 oy
(9,651 puan) tarafından
Eşini en iyi sen tanırsın..  ama erkeklerde cinsellik bi döngü bence belirli aralıklarla isterler.. yani bilemedim tek bir erkek tanıdım belkide geneli böyle değildir..  en iyi sen tanırsın esini
(299 puan) tarafından
Evet normal aile içinizde hiç bir sikintiniz yok sadce bu konu beni etkiliyor ister istemez
0 oy
(1,595 puan) tarafından
Bence bebeği düşünüyordur canım 
0 oy
tarafından

Bu kocalara noluyor hamile ve lohusa döneminde anlamıyorum :ermm:

Çok şükür eşimde hiç öyle bisey görmedim tam.aksini oldu bizdede halbuki 

Allah akıl fikir versin ne diyim 

(299 puan) tarafından
Demi ne oluyor neden yani değişen ne oluyor bilmiyorum zannetmiyorumki bebeğe bişey olucak diye korkusun zaten bebek o şekilde oluyor
tarafından
Yaa kuzu  şimdi bebeğe  bisey olacak korkusu diyordur belki ama ya eşimin piskoloji demiyor hiç ki en hassas dönemlerden biri yani
(299 puan) tarafından
Birde yüzsüz gibi diyom niye falan diye yok öyle bişey diyi ben söyleyince yalandan dokunmaya calisiyir
0 oy
tarafından
Hamilesin çekiniyor. Kaç aylik
(299 puan) tarafından
6 canim
tarafından
Karnın cıktı çeknyo
0 oy
tarafından
Cocuk var diye öyledir cnm erkeklerin nefsi cok büyüktür nasil olursan ol isterler ama simdilik gebesin diye korkuyordur
0 oy
(7,118 puan) tarafından
Canım her erkek cinsellik düşkünü olacak diye bir kural yok ki. Herkesin sorunları olabiliyor bu anlam da. Ayrıca hanileymişsin takma böyle şeyleri kafana.
(299 puan) tarafından
Evet gerçektende cinsellik düşkünü değil eşim daha çok ben isterim
(299 puan) tarafından
Hani benim yaşım 21 eşim 22 yaşınıza göre değil diye düşünüyorum istememesi
0 oy
(99 puan) tarafından
Benim eşimde teknelerini hissedince cekinmisti.  Korkuyordum belki.  Başka bi probleminiz yoksa kafana takma bence.  Ama durumu da açıkla beni güzel bulmadığını düşünüyirum ondan mı boyle yoksa çekiniyor musun diye sor için rahatlasin
(299 puan) tarafından
Söyledim zaten canım hatta 3 ay sonra doğum 40 günde lohusalık ondan sonrada ben istemiycem dedim
0 oy
(5,436 puan) tarafından
Kotu düşünme cnm hamilelik psikolojisi oluyor bizde fakat erkekler bebeğe bisi olacak diye korkuyor benim eşim 2. De daha çok korktu mesela 
0 oy
(103 puan) tarafından
Begenmemekle ilgisi yok ya ben eşime önceden demiştimki son ayıma girdiğimde artık yapmayalım çünkü korkuyorum ilk bebegimiz ya tecrübesizim diye oda anlayış gösterdi son ayımdayım sağolsun oda ısrar etmedi ve konu açılsada oda korkuyorum bşy olur diye o yüzden istemiyorum diyor yani eşin seni ve bebeğini düşünüyo canım korkma 

İlgili sorular

0 oy
13 cevap 987 göst.
17 Temmuz 2021 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 454 göst.
13 Nisan 2022 Diğer kategorisinde Hayattelasi (33 puan) tarafından soruldu
0 oy
20 cevap 968 göst.
26 Temmuz 2020 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 363 göst.