0 oy
649 göst.
Aile kategorisinde (2 puan) tarafından
Merhaba. Ben 17 gündür evliyim. Kayınvalidem evliliğimizden 3 gün geçtikten sonra hadi bize yemeğe gelin dedi. İnsaf ya... Laf aramızda eşimle henüz aramızda cinsellik bile olmadı. Geçen gün de bayramda gelin bizde kalın diyor. Bi de aynı şehirdeyiz. Bir de her hafta sonu gidip orda kalmanızı istiyor. Ama bunu emir havası veren rica anlamında yapıyor. Bunun yanında evleri pire dolu. Bi gece kaldım tüm vücudum ısırılmış ve kaşınıyor. Bi onlar ısırılmıyor. Ben ona bu sorunu belirttim. Aman ne olacak dedi bana. Bi de her gün arıyor ne yapıyorsun diye. Benim annem yok bizi terk etti Babam da baba değil. Ben hayatım boyunca anne baba kelimesini kullanmadım. Onlara da anne baba demiyorum teyze amca diye hitap ediyorum ki oğulları ile evlenmeden önce bu konuda anlaştığımı da onlara belirttim. Türkiyede milyonlarca kadın var. Sonuçta silah dayamadım başına. Ses etmediler ams içten içe düşünüyorlar. Ama o pire meselesinde aman ne olacak dedi ya işte o zaman el kızı olduğum kanıtlandı ve anne baba demeyerek ne kadar haklı olduğumu görmüş oldum. Allah yukarda kötü insanlar değil ama ben altun günlerine gidecek mahalle dedikoduları yapacak kadın değilim. En büyük hedefim akademik anlamda kariyer yapmak. Bunlar brnim için zaman kaybı. Yanlış anlamayın söz meclisten dışarı. 

22 Cevaplar

0 oy
tarafından
Keske alilesiz kalmaya devam etseydin hayat sana yanlış yapmış aile vermekle
-Reklam-
0 oy
(3,974 puan) tarafından
Abartmışdın sanki birax. Bizdr evlendıktwn sonra bohöa götüme afeti6vst mesrla ertesi gün aradı annesı gelmıyı musunuz dıye. Gitmeyecektık ama arayınca kırmadık gittik belki öyle bı adet vardır. Tamam mesafe koy da bu şekilde degıl 

İlgili sorular

0 oy
11 cevap 452 göst.
13 Nisan 2020 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Bags Bunnuy (1,126 puan) tarafından soruldu
+1 oy
10 cevap 424 göst.
30 Ağustos 2022 Diğer kategorisinde Fikose24 (101 puan) tarafından soruldu
0 oy
35 cevap 1,024 göst.
2 Ağustos 2022 Aile kategorisinde Zehrabnm (116 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 1,336 göst.
14 Kasım 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu

382,870 soru

11,461,089 cevap

35,048 kullanıcı