0 oy
81 göst.
Aile kategorisinde (224 puan) tarafından
Artık ciiddi anlamda kafayı yicem 17aylik bı çocuğum var bu aralar gündüz uykusuna yatiramiyorum ağlıyor bağırıyor kendini sıkıyor uyumuyor uyumadan önce duş aldiriyorum yine olmuyor 1aydir böyleyiz artık sabrım kalmadı o kadar sinirliyim napicm bilmiyorum 

4 Cevaplar

0 oy
(486 puan) tarafından
Artık uyku istemiyor demek ki 
(224 puan) tarafından
Ama küçük daha
-Reklam-
0 oy
(197 puan) tarafından
Benimde aynı şekildeydi 19 aylık oğlum var hiç uyumazdı ne sabah ne akşam uykusu olmuyordu sürekli olarak oyun isttito doktora götürdük eşimle bay bay nihgt verdi aldım 195 TL eczande 4 yaş çocuklara kullanıyor normalde ama doktor 15 yada 20 damla vermemi söyledi ve onu 2 kez akşam uyguladım suyunun içine ve gece uykusu hemen oldu sabah erken kalktı ve düzene girdik şükür bende rahat uyuyorum kendine de daha yeni 1 haftada bunlar oldu içinde papatya Melisa bitki özlü çaylar varmış zararı yokmuş kime sorduysam sıkıntısı olmadi faydası oldu dedi bana da oldu şükür doktora danışınız istersen size uygun görürse başlarsınız 
(197 puan) tarafından
Bencede benim eşim işe zar zor gidiyordu artık kolu komşu rahatsız oluyordu ama ses etmiyorlardı ağlıyordu uykusu var ama yatmıyordu benim çocuk şimdi akşam 12 de uyudu sabah 8 de kalktı oturdu oynadı etti 11 de uyudu tekrar biraz hasta şuan diş çıkarıyor hala da uyuyor şuan
(224 puan) tarafından
O kadarda hareketli yorulan bı çocuk uyumuyor uyumuyor tam saat 6 civarı uyumak istiyor ozmn da zaten akşam  ben dinlenemiyoorum işlerimi halledemiyorum duş dahi alamiyorum
(3,757 puan) tarafından
Kesintisiz mi uyuyor
(224 puan) tarafından
Hayır 6yatirsam saat 8.8.30 gbi uyanır veya 9da
(3,757 puan) tarafından
Himm 4 veya 5 saat uyutsa iyi olurdu
0 oy
(7,444 puan) tarafından
Çok normal bir süre öğle uykusuna direniyorlar sonra erken kalkıp öğle uykusu istiyorlar geçiş dönemi 
(224 puan) tarafından
Zaten saaat 8de uyanıyor ve gece de sürekli uyanıyor gündüz uykusuna yatmamasi beni deli ediyor
(7,444 puan) tarafından
İnatlaşmak doğru değil canım kendi isteyecek belli bir zaman sonra
0 oy
(2,104 puan) tarafından
Benimkide 1.5 senedir gunduz uykusu yapmio istemio bise olmaz alisirsin ☺
(224 puan) tarafından
Alisamam uyusun öyle yaramazki sürekli mızmız ki o uyunca işlerimi halledebiliyorum
(2,104 puan) tarafından
Valla bende uyusun istiyorum 1.5 senedir hele gecen gun okadar uykum geldiki uyumadi asla hastada olsam yorgunda olsam uyumuyo☺ alistm artk
(224 puan) tarafından
Kaç yaşında bıraktı uykuyu
(2,104 puan) tarafından
1.5 yasinda birakti malesef

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 103 göst.
18 Nisan 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Masum anne (304 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 248 göst.
3 Temmuz 2022 Diğer kategorisinde Sertuğ (345 puan) tarafından soruldu
0 oy
17 cevap 592 göst.
0 oy
8 cevap 290 göst.
16 Şubat 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu

378,253 soru

11,321,394 cevap

34,765 kullanıcı

...