0 oy
592 göst.
Aile kategorisinde (15 puan) tarafından
 Eşimle tartistigimi söylemiştim annesi yüzünden . Bugün biri beni aradi tanımadığım bir numara açtım" kimsin dedim " ben funda dedim bende ona taniyamadim dedim sorna kadin bana dondu dediki neden eşin hic bende bahsetmedim bende dedimki neden bahetsin dedim ne bilim çoktan ayrılmanız gerekiyordu ne diyorsun sen demeey kalkmaz agzimdan neler çıktı bir ben biliyorum bir allah kapati tel bende esim olucak adami aradım beni biri aradı böyleyken böyle yanlış aramıştır dedi ama kadin seni taniyor ismine kadar biliyor nasıl yanils anlama bu aksam gelicem konususyz dedi tel suratima kapatti 

Bende evde ne var ne yok hepsini kirdim döktüm buda mi başıma gelikceti allahtan revami bu bana

17 Cevaplar

+1 oy
(149 puan) tarafından
Ya burda bu tarz yorumlar okuya okuya paronaklştm gram kıskanclıgım yokken herifi takıp eder oldum bu ne ya 
tarafından
+valla ya bende her dakika fırsat buldukça bakıyorum telefonuna siliyo gibi bi gün bişey bulucam diye bakıyorum sanki kafayı yıyecek gibi oluyo insan ya Allahım korusun
(389 puan) tarafından
Aynen bende en küçük hareketinden nem kapıyorum artikkk
-Reklam-
0 oy
(2,972 puan) tarafından
Tövbeler olsun 
0 oy
(6 puan) tarafından
Sakin olmaya çalış çok zor biliyorum ama dene 
0 oy
(326 puan) tarafından
Töbe estağfurullah kadındaki sıfatsızlık akşam gelsin bakalım 
0 oy
tarafından
Ne biçim rahatlık bu beee 
0 oy
tarafından
Sakin ol canım tavrını net ortaya koy biliyorum zor ama evde bı şeyler kırıp dökmen çözüm değil sakın olmaya çalış 
0 oy
(11,074 puan) tarafından
Allah sana sabır versin, hakkında hayırlısı olsun.
0 oy
tarafından
Allah sabır versin canım cok zor bi durum Allah islah etsin onlarıda 
0 oy
(3,832 puan) tarafından
Hey güzel Allahım bütün erkekler teker teker dökülüyor noluyo bu adamlara hepsini bir araya toplayıp kurşun falan döktürmek gerek 
0 oy
(15 puan) tarafından
Psikolojim bozuldu kendi canıma kıymak istiyorum bu duruma geldim bu hayytan kurtulmak istiyorum
0 oy
tarafından

image

Belki iş yerinden biri belki sizin olmanızı istemeyen biri verdi numaranı aratturdi veya aradı seni,anlayıp dinle sonra bağır çağır geçerli bir açıklaması var mı bakalım,Belki kocanda gozu olan biri onun yanında da ara veyahutta Eşinin telefonundan mesaj at yanındayken ara silinen numaralara bak ordan da çıkar geçmişte böyle bir numara varmıyor telefonunnda diye 

Simdi ilk is kocanla konus,sonra telefonunu iste varsa bile silmiştim temizlemistir,sonra silinen rehber geçmişine bak,en sonda numara yazma yerini aç o numara ile kayıtlı erkek ismi varmı veyahutta o numarayı telefon kendi tamamlıyor mu bak kuzum inşallah yanlış anlaşılmadir

0 oy
tarafından
Tovbeler olsun... Bacim aksam konus ama sakince konus yuzune bak gozlemle, insan anlar zaten dogru mu diyo yalan mi.
0 oy
(3,451 puan) tarafından
Akşam yaz merak ederiz, inşallah güzel bir açıklaması vardır ve alakası yoktur
0 oy
tarafından
tatlım kaynananin oyunu olabilir neler duyuyoruz burda belkide seni oğlundan ayirmak istiyodur 
0 oy
(2,736 puan) tarafından
O şimdi eve gelene kadar 1000 tane yalan düşünür senin yerinde olsam yalan söylemesine fırsat vermezdim hatta ailesinden birilerine de böyle bir telefon geldiğini anlatır arayan telefon numarasına kadar verirdim belli ki seni aldatıyor kadın da senin haberin olsun istiyor ne yalan söylerse söylesin kusura bakma ama gerçek bu
0 oy
(389 puan) tarafından
Gerçekten zor ama umrunda değil gbi çek git evinden . Ne tlfnu aç ne knus hayatına bakıp egleniyomus gbi yap 

Zor evet ama böyle yaparsan pişman olur ben ne yaptım der
0 oy
(1,737 puan) tarafından
Keşke hicbirşey demeden önce kadinla bulussaydin gizli gizki delil toplasaydin onlarin mesajlasmalarini kizin rizasiyla isteseydin. Kiz zetan bosanmanizi istiyorsa bosanicam ama yardimin lazim deyip mahkemede kanıtlarla adamın donuna kadar alip o kadinada cöpsüz üzüm teslim ederdin . Ben öyle yaparım çünkü.. aa öylemi al senin olsun . Evlilikte teslim olmayi mantikli bulmuyorum.kazancini dahi takip etmelisin 

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 106 göst.
18 Nisan 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Masum anne (305 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 82 göst.
10 Haziran 2023 Aile kategorisinde Prensannesi26 (224 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 248 göst.
3 Temmuz 2022 Diğer kategorisinde Sertuğ (345 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 293 göst.
16 Şubat 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu

379,812 soru

11,369,396 cevap

34,852 kullanıcı