0 oy
293 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Dortbucuk aylik kızım sürekli kucak istiyor bırakınca deli gibi ağlıyor hala uyumadı gazlı bi bebek değil karnida tok mama veriyorum içmiyor allah aşkına ne yaomam lazım 

8 Cevaplar

0 oy
(8,581 puan) tarafından
Benim kızım 4 aylık olacak..cok iyiydi.  3 gündür kucak istyo bende anlamadım 
tarafından
Valla yoruldum artık bu saat oldu hala uyumadı ya
-Reklam-
0 oy
(416 puan) tarafından
Kiz benimki de ayniydi 4 gundur. Bu gun daha iyiydi cok sukur arada boyle oluyorlar niye bilemedim ki. 5 bucuk aylik benimki de
(416 puan) tarafından
Ben de oyleydim kuzum valla hatta biraz sesimi yukselttim korktu daha cok agladi onunla birlikte ben de agladim cocuga bagiriyorum diye
(416 puan) tarafından
Gecer 1-2 gune merak etme birazcik sabir annesi :(
tarafından
Valla oturdum ağlıyorum ya
(416 puan) tarafından
Kuzum kiyamam esmaul husnayi acip ayaginda sallasana benim kiz bir tek onda sakinlesiyor belki sanada ise yarar
tarafından
Hiçbişey ise yaramıyor
0 oy
(1,077 puan) tarafından
Hep böyle miydi? Hep böyle ise ve ağlıyorsa gazlı değil demeniz bir şey ifade etmez gazlı veya sebepsiz yere ağlaması da kolik bebek anlamına gelir. Çok kucak isterler. Eğer normalde böyle değilse 4. Ay atağı diye bir şey varki bizde de felaket geçmişti. 3 Ay kolik bir bebekti zaten sonra ra 4. Ay atağı fena geçmişti hatırlıyorum. Allah yardımcınız olsun çok zor ama maalesef dönemsel sıkıntılar çoğu anne geçiyor o yollardan bende dahil. Hatta hala daha ayına göre çok da rahat bırakmaz kızım beni. 7 buçuk aylık üst dişler geliyor ve sürekli kucağımı istiyor. Yanıma oturtsam bile kabul etmiyor illa bana değecek, öyle diyeyim. 
tarafından
Hayır canim üç gündür böyle önceden böyle degildi
(1,077 puan) tarafından
O zaman atak muhtemel :/
0 oy
(1,755 puan) tarafından
Ne yapman gerektiğini çocuk sana söylüyor canım demekki kucağına ihtiyacı var. Senin anlamadığın bi sıkıntısı var belkide güvende hissediyor kendini. İşini gücünü bırak sadece sarıl konuş onunla bol bol emin ol geçici bi süreç şuan sadece sana ihtiyacı var. 
tarafından
Evet canim haklisin ama inan o kadar yoruldum ki hiçbişey yapacak halim yok
0 oy
(3,213 puan) tarafından
4 ay atağı geçsin diye beklemen lazım canım
0 oy
tarafından
Oyun oynayın birlikte ce eee yap bide tavsiyem oyun halısı cnm bizde 4 aylık olduk oğlumla çok rahatım dönüyor yuvarlanıyor ağzına sokuyor falan iyi geliyor dene bi istersen
0 oy
(5,338 puan) tarafından
Diş dönemine girmiş olabilir salyası akıyo mu
tarafından
Evet canim hemde nasıl
0 oy
(2,479 puan) tarafından
Mutlaka bir sıkıntısı vardır onun ağrı kesici içir bir çay kaşığı 
(2,479 puan) tarafından
Ağrı kesici rahatlattı değil mi
tarafından
Evet bir saat önce vermiştim faydası oldu galiba
(2,479 puan) tarafından
Mutlaka onun ağrısı vardır böyle durumlarda ağrı kesiciden korkma canım seni çok zorladığı zaman Tabi bir çay kaşığı calpol ver yeter ben pek atak haftası ayı olaylarını bilmem o aylarda akıllıydı bebeğim görümcem hemşire o derdi çok ağlarsa huysuzlanırsa ve gazı yoksa mutlaka aprısı vardır calpol vermekten çekinme derdi
tarafından
Haklisin canim bende artık veriyorum gerçekten anne bile olsak bazen derdini inan anlayamıyorum bebegimede kızamıyorum oturup ağlıyorum o kadar bunalıyorum ki
(2,479 puan) tarafından
Mutlaka canım hepimiz öyleyiz çocuk büyütmek gerçekten çok zor Rabbim kolaylık versin cümlemize

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 107 göst.
18 Nisan 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Masum anne (305 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 82 göst.
10 Haziran 2023 Aile kategorisinde Prensannesi26 (224 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 249 göst.
3 Temmuz 2022 Diğer kategorisinde Sertuğ (345 puan) tarafından soruldu
0 oy
17 cevap 593 göst.

379,887 soru

11,372,195 cevap

34,855 kullanıcı

...