0 oy
740 göst.
Diğer kategorisinde (108 puan) tarafından
Kesinlikle saçını yıkamaya izin vermiyor köpürtemeye bile izin vermiyor ne yapmam gerek saçlarını mı traş etsem inanın o kadar çaresiz ve yorgun ,yıpranmış hiss ediyorum ki ne yapacğımı bilmiyorum artık... Belki kenardan bakınca sade bir konu ama beni o kadar yıpratdı ki konuşuyorum sakince anlamıyor durmuyor sinur kriİ geçirdim o ağlıyor ben ağlıyorum bağırdım ne kadar kriz geçirdim resmen ((( bedenim titremeye başladı ,hamileyim ağrım bile tutdu o kadar sinleniyorum o kadar yıpranıyorum asla düzelmiyor hiç bişey hiç bişey düzelmiyor saçlarını kısaltdım zorlanmayalım diye yine aynı terane 

36 Cevaplar

+1 oy
tarafından
Benim de bu zamana kadar asla sorun yoktu hade banyoya diyince benden önce koşardı ama bu bir haftadır burnumdan getiriyor asla banyo yapmak istemiyor kaçacak yer arıyor 
(2,572 puan) tarafından
Bu ara benimkindede var bi haller.Krizden krize giriyor her gün.2 gündür biraz düzeldi.3 saat üst üste ağladığı oluyodu
tarafından
Vallahi bir saat önce biri kapıma gelseydi sanardi ki ben onun etini kesiyorum o derece bir ağlıyor kendini yerden yere vuruyor ağladı bir saat o da neymiş karpuz için eee kestim önüne de koydum yok bende hiç oralı olmadim gittim hamur yoğurmaya geldim bitirmiş bile onu takmayınca daha çok çabuk susuyor ☺ ne olacak bu küçük ergenlerin hali bilmiyorum arada böyle krizleri geliyor sebepsiz boş yere
(2,572 puan) tarafından
Aynilar yemin ediyorum ajsjsjs
Annemde her aradığında diyo takma hiç aldırış etme diye.Gercekten düzeliyor takmayinca
Bakalım bebek gelince napacak
tarafından
Evet evet tepki verme hiç oralı olma hemen susar bak ben öyle yapıyorum artık yoksa başka çaresi yok ağlıyor yokmuş gibi davranıyorum ☺ yaa sağlıkla sağ salim kucağına alırsın inşallah canim bence sever çünkü evde de kalabalıksınz yabancılık çekmez ☺
(2,572 puan) tarafından
Amin inşallah abla❤️
-Reklam-
0 oy
(13,824 puan) tarafından
Oyle bukdr stres yapma benim oglan 3.5 yasinda o da hala aglar kafasina su gelincr
(108 puan) tarafından
Üzülüyorum canım kızımın o haline üzülüyorum sonra sinir krizi geçiriyorum kendime kızıyorum inan o kadar çaresiz hiss ediyorum ki tükenmiş hiss ediyorum ne yapacağımı şaşırdım ağlasa iyide paralıyor resmen kendini ya saçına dokunmaya izin vemriyir köpürtemeye bile izin vermiyor ya su bile yok şampuan onada izin vemriyir her banyo mu kabus olur
(13,824 puan) tarafından
Bu kdr kendini tuketme ya banyo iste hepsi hemen hemen ayni bizin de oyle
0 oy
(2,705 puan) tarafından

Eee bı senin çocuk değil ki bizim çocuklarda ağlıyor. Bizde ağlıyorduk hatta kafamızı tasi yiyorduk :D Ağlarsa ağlasın yani. 

(108 puan) tarafından
Yaş kaç peki
(2,705 puan) tarafından
47 aylık işte 1 ay sonra 4 yasinda
0 oy
(3,895 puan) tarafından
Kız sakin ol bnm çocuklarda banyoyu sevmez sürekli banyoda ağlıyorlar bizde küçükken banyo sevmiyorduk bu yüzden stres yapma hamilesin.
0 oy
(6,864 puan) tarafından
0 oy
(40 puan) tarafından
Benim kızda öyle cnm kaynanamla beraber yıkıyorum hala daha saçına koyunca deliriyor sabun gibi elimden kayıyor mecbur birimiz tutup digerimiz yıkıyoruz ikimizin üstünde göl gibi oluyor ter içinde kalıyoruz asla tek yıkamaya cesaret edemem maelsef herkesle de yikayamam gerçekten çok zor oluyor sadece kaynanamla yikayabiliyorum saçını kesme yardım et yakınında biri varsa onla berwber yıka alisirlar insaAllah çünkü artık kızımım banyo vakti geldiğinde bende strese giriyorum 
0 oy
(465 puan) tarafından
Ben 2 aydır uğraşıyorum sanki bişey yapmışım gibi çığlık çığlığa ağlar duymamazlıktan geliyorum artık napayım vazgecer elbet
0 oy
(8,277 puan) tarafından
Canım saclarını kopukle yıkarken kafasını arkaya dogru atmasını soyle ya da e bebekte aparatlsr var su yuzune gelmesın diye ondan almayı dene videosunu izlet kızına sonra gidin alın 
(108 puan) tarafından
Canım konu su değilki kafasına değmemi bilenistemiyor
(8,277 puan) tarafından
Sebebi neymiş sordunmu neden istemiyosun diye
0 oy
(58 puan) tarafından
Ayy ayni bizim ki de öyle çok severdi banyoyu 1 aydr saçlarını zor yıkıyorum resmen çığlık bagris dün çeşmenin altına tutturdum kafasını öyle sevdi biraz aglamadn hallettik 
0 oy
(2,467 puan) tarafından
Benim kızda son 1 aydır banyoda çok aglıyo oyleki banyo zamanı gelsin istemiyorum artık normalde bayilirdi suya yıkanmaya niye böyle oldu hiç anlamadım 
0 oy
(4,285 puan) tarafından
Kızımın da böle bir dönemi oldu saç tarama spreyi aldım güzel kokan bunu surebilmem için saçını yikamam lazim diye ikna ettim 2 3 derken sukur normale döndü 
0 oy
(48,530 puan) tarafından
bizimde agliyodu bebek falan yikarken zorla yikiyodum 
0 oy
(380 puan) tarafından
Canım benim kızımda suyu cok sever dustan cıkartamazdım ama ne olduysa sudan korkar oldu yıkanma lafı duyunca aglama kirizine girerdi yıkayamazdım o aglarken sonra fark ettimdi yıkanırk burnuna su kacmıs ve ondan korkmus bana dedi anne burnuma su gitti cok korktum diye sukurler olsun duzeldı şimdi korkusu gitti bu arada 3 yasına giricek kızımda 
0 oy
tarafından
Eylül'de 3yasinda olacak kızım ,banyoyu çok seviyor ama saçına bir gram su değsin ,kıyamet kopuyor.sanki kesiyorum onu.apartmandakiler bu çocuğa iskencemi yapıyor banyoda diyip kapıma dayanacaklar bir gün diyorum.okadar ağlama krizleri bagirmalar .bende 31haftaligim artık zaptedemiyorum.
0 oy
(1,798 puan) tarafından
Biz 4 yaşındayız banyo deyince krize giriyor babası tutmadan yaptiramiyorum gözüme ağzına şu gidiyor diye evi ayağa kaldırıyor şu banyo şapkası vardı ondan alacağım artık yoksa hiç yıkamayacak 
0 oy
tarafından
Kopugu suyu eline vermeyi kendi yikamasiini saglamayi denediniz mi oynatir gibi ya da o da o sirada bebeklerini yikasa falan duruyir mu acaba 
(108 puan) tarafından
Köpük döküyorum eline yine fayda yok
0 oy
(790 puan) tarafından
Rssmen benim kızım bende tekiz sanıyordum basından su dökmeye kopurtmeye asla izin vermiyor öyle çığlık çığlığa ağlıyor ki sanırsin.bogazini.kesiyoruz.bemde bıktım valla önceden böyle değildi 
0 oy
(782 puan) tarafından
Benim oğlum çok seviyordu banyoyu ama şu sıralar 2 yaş sendromundan mıdır nedir çığlık cihliga kafasına şu deyince bende anladimki sohbenden korkuyo boya şu doldurdum onu oyuna dalınca kafasından bir kerede dökuyorum sonra hemn başka bı oyun gösteriyorum ağlamaya başlamadan bitiyor napiyim 
0 oy
(1,396 puan) tarafından
Eline oyuncaklarını versen hadi yıkayalım falan diye bi süre oyalansa öyle sonra yıkasan işe yaramaz mı bende oğlumu banyodan çıkarmıyorum yıkıyor ortalığı
0 oy
(15,041 puan) tarafından
Oğlum da hiç istemez. Saçını çıkarken ağlar hep. Beni göremediği için korkuyomus. Ondanmis. Kulakları su gelince beni duymuyomus. Bı daha hiç duyamiycak zannediyo heralde beni. Korkuyo. 

İlgili sorular

0 oy
13 cevap 581 göst.
17 Eylül 2021 Diğer kategorisinde Mhmd8mrn (5,713 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 125 göst.
27 Kasım 2023 Diğer kategorisinde pembesever (97 puan) tarafından soruldu
0 oy
18 cevap 427 göst.

378,402 soru

11,326,542 cevap

34,780 kullanıcı