0 oy
300 göst.
Aile kategorisinde (57 puan) tarafından
Bu saat oldu hala yok eskiden olsa arardım nerde kldn diye ama öyle bir terslerdi ki sürekli kızardı işim var işim var diye eğer işim bitse zaten ararım geleceğimi söylerim diye, yaklaşık iki senedr bu şekilde aradım baktım olmuyor sürekli kızıyor artık sormamaya başladım. Ama düzeldigi yok  kendisi esnaftr 8 de kapatıyor dükkanı eve doğru gelince de burda abisinin bakkal dükkanı var ona yardım etmeye gidiyor saat 12 1 anca eve geliyor. Abisi tek değil ki 2 3 kişiler ona ihtiyaç yokken her gece bıkmadan gidip oturur oraya ben artık onu beklemekten çok yoruldum. Bugüne kadar düzgün ne bir akşam yemeği yedik nede bir kahvaltı yaptık beraber 2 yıldır evliyim asla eşimle tek evde oturup böyle bir kahvaltı yapmışlgimiz yok her hafta sonu annesini alır köye gider hafta içi de işte asla bana vakit ayiramiyor. Ama insan da hiç mi heves olmaz ya eşiyle zmn geçirmeyi hiç mi istemez bir insan anlamıyorum ki bir kere olsun beraber bir gün yaşayalım istiyorum bu da çok şey mi Allah aşkına kızlar ne yapmalıyım nasıl davranmalyim sürekli söylüyorum ona ama anlamıyor

15 Cevaplar

+2 oy
(1,158 puan) tarafından
Çok haklisin eşin yanlış yapıyor ama bazı erkek öyle maalesef canım yaş ilerledikçe anlıyorlar ailesiyle vakit geçirmenin önemini
(57 puan) tarafından
İnşallah anlar ama bnde artık o heves o heyecan klmadi yani emin ol onsuz yaşamaya öyle bir alıştık ki benle oğlum yani hayatımızda hiç olmasa da onu arayacağımiz yok
-Reklam-
0 oy
(1,408 puan) tarafından
Hiç dışarı çıkmaz. Problem de o
(57 puan) tarafından
Ne garip birileri biraz evde otursun diye üzüluyorken birileri de biraz klksn çıksın evden diye üzülüyor
0 oy
tarafından
Valla yapamaz öyle birşey açıkçası çünkü ben kaldıramam baştan anlaşmaları yaptık biyere giderse de arar surdayım burdayım diye o da nadir 
(57 puan) tarafından
Bizde ilk başta anlastk söz verdik ama boş sadece dilde sözde kaldı
tarafından
Benim eniştem de öyle ama ben kaldıramam  yaani öyle şeyi gerçekten öyle bişey yapsa eve almam
0 oy
tarafından
Hayır haftada bir maça gider onun dışında hep evde♥️
0 oy
(7,882 puan) tarafından
Hep evde dir artık o kadar evde olmaya alışmış ki çık diyorum ben evimde mutluyum diyor 

Eşin bencil adamın teki böyle ömür geçmez canım al karşına son kez konuş bana göre bu da bir psikolojik baskı 
(57 puan) tarafından
Söylüyorm ona çok defa soyledm ağladım  o an tm diyo düzelecek diyo ama yine aynısını yapıyor gerçekten öyle çok yoruldum ki anlatamam ama eskisi gibi de değilim alıştım artık onsuzluga ha var ha yok
(999 puan) tarafından
Kanki sende sıkıldın dimi evde olmasından :D bende diyorum kalk arkadaşlarınla buluş yok gitmiyor . Millet evde kalmıyor diye sıkılıyor biz evde sürekli diye sıkılıyoruz :D
(7,882 puan) tarafından
Evet kanka hele salı günleri çıksın diye bakıyorum kahvede falan izlesin TV sini alıyor kumandayı salı günleri gıcık ediyor bebi
0 oy
(4,220 puan) tarafından
İşten eve evden işe ha bu arada yanlış anlama da her gece eve geç gelen adami da içeri almam ben 
0 oy
(7,376 puan) tarafından
Bizimde evde duramiyor ama çalıştığı için 
0 oy
tarafından
Saat 11de işten gelir geçen çok sevdiği dostu baya kırdı onu 1 arkadaşı vardı onuda sildi sjsjsj evden işe işten eve 
0 oy
(1,308 puan) tarafından
İş çıkısı sabit eve gelir hiç çıkmaz dışarı yılda belki 3 4 defa çıkar arkadaşlarıyla
0 oy
(1,529 puan) tarafından
Benim eşim gece mesaisi dışında hiç geç kalmaz eğer kalırsada arar söyler şurdayım işim var diye ama eşiniz biraz bencil küçük çocuğunuz da varmış hiçmi onuda özlemiyo ben yeni evliyken dip dibeydik hep:)) hele çocuk doğunca ama herkes aynı olmuyor işte
0 oy
(5,726 puan) tarafından
Çok sinir bozucu. İnsan evliliğinden bir şey anlamıyor. Evlen çocuk yap karın evde otursun tamam, e evlilik bu değil ki. Esnaf olduğu için saatlerin değişik olması normal ama en azından haftasonunu size ayırsa çok güzel olur. Annesi mi diyor köye götür beni diye acaba
(57 puan) tarafından
Evet annesi söylüyor ama biraz da ona bağlı mecbur değil her hafta onu köye götürmeye çünkü diğer oğulları da var onlar da götürebilir
0 oy
tarafından
İşten çıkınca 10 dk geç kalsa merak ederim o yüzden eğer işi varsa arar haber verir yoksa direk eve gelir geç kalmaz dingonun ahırı değil burasıda yani tabikide gecikecekse haber verecek iş yerinle ilgili gecikir oda yılda bir falan bizsiz gezmeye gitmez eşim bizide alır beraber gezeriz ama genelde çıktığı gibi eve gelir ve evde vakit geçirmeyi sever 
0 oy
(6,825 puan) tarafından
İşten çıkıp gelir de gezmeye giderse geç gelir akşam gezmesi yazın çok olur onlara gider ama snn ki işten çıkıp gelmiyorsa yemeği nerde yiyor ki 
(57 puan) tarafından
Eve geldiğinde yemek yiyor mecbur ona hazırlıyorm sofrayi kıyamıyorum çünkü
(6,825 puan) tarafından
Kıyamamya devam et ama o sana yıllar olmuş kiyiyor haberin olsun
0 oy
(12,531 puan) tarafından
benim ayı oğlen iniyor dükkana sabah kaynim açıyor dolayısıyla o kapatıp geliyor 2 gibi. Otururuz 3.4 e kadar bazen sabah ederiz
0 oy
(2,651 puan) tarafından
E bu niye evlenmiş seninle oturum bi yemek yemeyip sana vakit ayırmayacaksa ondan sonra kadın boşanmak isteyince suçlu oluyo ay yuvana sahip çık kadında boşamasın seni hödük sonina kadar haklısın canım koca kişisi büyük öküz kusura bakma
(57 puan) tarafından
Yok canım ne kusuru öküz zaten sürekli yüzüne söylerim ama öküz anlar mı hiç? Bak saat olmuş kaç hala yok sözde ne imiş arkadaşa araba bırakıp gelecek imiş. Millet artık uyku moduna geçti biz hala akşam yemeğini yemedk
(2,651 puan) tarafından
Ay niye bekliyosun onu ya yazık günah sana çocuk yoktur inşallah baba ilgisi çok önemli benim oğlum babasının yolunu bekliyo akşamları resmen
(57 puan) tarafından
Çocuk var 1 buçuk yaşında emin ol her akşam yatak odasının kapısına gider baba baba diye seslenir yolunu gözlüyordu oğlum uyudu şuan ama boş babası düşüncesz
(2,651 puan) tarafından
Çocuk büyüdüğünde de ondan sevgi bekler Allah sabır versin

İlgili sorular

0 oy
44 cevap 718 göst.
25 Ağustos 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
37 cevap 1,058 göst.
1 Ekim 2021 Aile kategorisinde selinylmazz (2 puan) tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 462 göst.
21 Nisan 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 319 göst.
23 Eylül 2022 Diğer kategorisinde 2prensesannesiii (161 puan) tarafından soruldu

378,327 soru

11,323,797 cevap

34,775 kullanıcı

...