0 oy
178 göst.
Diğer kategorisinde (120 puan) tarafından
 Daha demin post attım.kaynanam.yuzunden eşimle birbirimize girdik eşim lafı söyledi verme sie ağzından bişey telefon gelince.kalkti.bizde tartıştık kaynanamla. Eve geliyorduk eşime dedim madem lafı söylüyorsun devamını getir annen bana sen karışma ağzımdan veririm gibisine konuştu eşime anlattim tartstik baya bı firen yaptı çok kötü arabada sırf olanları anlatiyorum die annesi olunca hep böyle yapıyor iyiliğini diyince benden iyisi yok kadının ikide bir  bana laf söylediğini söylemem zoruna gidiyor oğlumun kafası koltuğa geldi uyuyordu bide ben arabadan indim gidecek yerim yok burdada kimse eşim beni buldu parkta oturdum ağladım çok doğum yapicam 3 gün sonra normal kaynanamda bı hafta kalacaktım sonra annem gelcekti bende kalmicam doğum sonrası eve gelecem kendim bakarım cocuklarima yoksa lohusali o kadını çekemem yani 

2 Cevaplar

0 oy
(1,763 puan) tarafından
Sakınan göze çöp batar herkes çocuğunu sever ama seninkisi cidden aşırı abarti kaynana da kaynana diye diye öleceksin eşin ne yapsın annesini mı silsin pastayı hindistanlilar eliyle alıp disleyip sevdiklerine yediriyor ne var bunda kimse de bundan mikrop kalmaz alıp ağzında çiğneyip veriyormuş gibi tepkide bulunman çok iğrenç 
(120 puan) tarafından
Sen ne diyorsun Allah aşkına benim çocuğum mikrop alcaksa kaynanamın apseli dişinden değil parkta.topraktan taştan alsin mikrobu ne boş konuşuyorsun  hastalanınca çok ağlıyor.die kaçan bı insan ki.zaten oğlum çok çabuk enfeksiyon alan kişi hindistan sokak lezetlerinle bunu bagdaştirmam buda senin ne kadar iğrenç bıri olduğunu gosterir :)
(120 puan) tarafından
Kaynanam yeni yapmıyor bunu defalarca gördüm saygısızlık etmek istemedim.ama.oda senin gibi işte.laf.anlatmak.zor.
(1,763 puan) tarafından
Al götür özel bir diş kliniğine tedavi ettir madem anlamıyorsa çözüm sende mikrop var bulaşıyor demekte değil kötü bir cevap bu kaynanan haklı alınmakta
(497 puan) tarafından
Manyakmisin? Kaynanan kayinbaban önüne gelen senin çocuğuna kuş gibi beslesin ağzından. Allah aşkına. Küçücük bedenlere bunu yapmayın sigara iceni var bir ton mikrop var hastalık var.  Kendi çocuğuma kendi kasigimla bile birşey vermem degilki bir başkası. Sonuna kadar haklisin canım benim çocuğum benim kurallarım. Bu kadar basit kocanda anasının koyununa geri dönebilir ana kuzusu
-Reklam-
0 oy
(424 puan) tarafından
Anlayan varsa banada açıklasın lütfen 4 kere okudum kaynanadan başka bişey anlamadım 
(424 puan) tarafından
Kadın doğruyu söylemiş. Gerçekten iğrenç bişey o kadında hangi kafayla öyle birşey yapmiş normal değil belli ben bile tiksindim ıyy kuş yavrusu mu bu ağzından beslemek ne gerçekten. Büyükler destek olacaklarına köstek oluyorlar sonra bişey olunca bir çocuğa bakamadım derler yüzsüz gibi en iyisi ayda bir gitmek benim kaynanam böyle yapsa ki yapamaz birdaha adım atmam bide bana sanane sen karışma dicek
(497 puan) tarafından
Kimseye o firsati vermem asla cok saygisiz insanlar ya eskiden kendi evlatlarina kaynana kayınbaba korkusundan bakamamışlar bizim çocuklara analık yapmaya çalışıyolar
(424 puan) tarafından
Aynen he zaten yapacaklarından da değil lafa gelince sende benim evladimsin artık derler ama el kızı olarak tavır sergilerler. Çoğu ezmek amaçlı cahil muamelesi yapmak için. Yani ağzınla besliceksen bı zahmet gelme de cagirmada valla
(497 puan) tarafından
Kaynanasının gelin almadim kız aldım lafina inanan varmı cidden shdjfka
(424 puan) tarafından
Valla benim anam bana yeter iyi yada kötü olsun çok samimiyete gerek yok bir b*kluk çıkıyor illaki

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 248 göst.
2 Aralık 2021 Aile kategorisinde Şansımbebegim (344 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 624 göst.
12 Ağustos 2023 Diğer kategorisinde Eso han (120 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 453 göst.
0 oy
6 cevap 138 göst.
9 Aralık 2023 Diğer kategorisinde Arya455 (175 puan) tarafından soruldu