0 oy
222 göst.
Aile kategorisinde (590 puan) tarafından

İki oğlum var biri 4 buçuk yaşında diğeri  3 yaşında hiç bebek düşünmüyorum artık kendi ayrı evim olana kadar birde bunlar baya büyüdükten sonra düşünebilirim ama etrafımda hamileler görünce yada burda gebelik testi attıklarında cinsiyet konusu konusulunca falan hevesleniyorum sonra hemen gece uykusuzluğu mızmızlanması emzirmesi falan aklıma getiriyorum vazgeçmek için biraz zaman gecince yine heves ediyorum ne yapabilirim bu hevesimi geçirmek için linç etmeyin :P

13 Cevaplar

0 oy
(56 puan) tarafından
 Hahaha ❤️❤️
-Reklam-
0 oy
(56 puan) tarafından
Küçük oglum bir buçuk yaşında 6 aylık hamileyim
(56 puan) tarafından
Canım 5 ci geliyor benimki :))))))))
(590 puan) tarafından
Ayyyyyyyy aman Allahım:))) Allah yardımcın olsun o Zaman sen bizdeb tecrübelisin sence ne yapmalıyım :)))
(6,199 puan) tarafından
5 mi kalp krizi gecircem smdi
(56 puan) tarafından
Bence çok güzel bir duygu
(6,199 puan) tarafından
Çok yorucu degilmi ama
0 oy
(7,928 puan) tarafından
Aman banada aynısı oluyor ama anlık cesaretim yok 
(590 puan) tarafından
Evet evet işte anlık geliyor ama bendede asla cesaret yok :))
0 oy
(12,779 puan) tarafından
Yapta gör gününü :) birde erkek olsun dört erkekle insan evde kafayı yer bence 
(590 puan) tarafından
Şimdi hamile kalsam birsuru linç edecekler var onlarin korkusundan bile şuan isteyemiyorum :)))
0 oy
tarafından

Ya bebek bakmak zor olduğu gibi bir o kadar güzel ki insanın içinden geçer mutlaka hele ki anneliği tatmış yavrusunun mis kokusunu içine çekmiş birinin aklını daha çok çeler ama bunun maddi manevi sorumluluğu çok ağır. Durum ve şartları gözden geçirip ancak sen karar verebilirsin canım. Şunu da demeden geçemiycem şimdi 3.çocuk falan muhabbetleri bazılarının kanına dokunuyor burda çok ilkesel çok gerici olarak düşünüp dalga geçiyorlar sinir bozucu bir şekilde. Yine birilerine malzeme çıkmış gelirler mutlaka:ermm:

(590 puan) tarafından
Maddi olarak şükür bakabiliyoruz hiç bir eksikleri yok fazlalari var. Sadece diyorum ikisi biraz olsun büyümüş gece uykusuzluğu yok ama şuan bile cesaretim yokken bir kaç yıl sonra hiç olmaz. Bazı teyzelerim annem falan sakin üçüncü getirme perişan olursun diyolar o yüzden eğer hamile olsam baya linç yerim ondanda korkuyorum ve ben 26 yaşındayim üçüncü olsa acaba yaşlı gözüyle mi bakacaklar diye düşünüyorum hep yani hissettiklerimi yazmışsın :))
0 oy
tarafından
Bende ikimcime hamileyim 

Bakalım neler olacak 

Araları tam 3 yaş 
(590 puan) tarafından
İlk çocuğun nasıl yaramaz mi
tarafından
Evet çok fazla
0 oy
(12,536 puan) tarafından
kiz  gönlünce olsun 

konudan ayrı benim kızla oğlanın arası da bi bucuk yaş görunuyor zorlandınmı 
(590 puan) tarafından
İlk zamanlar hiç zorlanmadim çünkü küçük bebeğim çok usluydu hiç aglamiyodu çok sakindi geceleri hiç uykusuz kalmadım hep ben uyanıp süt veriyodum mızmızlanmazdi ama sonra yürüdükten sonra abisiyle arkadaş gibi oldu ve şuan ikisi ikiz gibi duruyor beraber evi başımıza yıkıyorlar :D
0 oy
(3,453 puan) tarafından
Canina yazik degil mi ya gercekten bir tek bana mi bu kadar korkunc zor geliyor bilmiyorum herkesin gucu yapisi farklidir ama cocuk açisından da iyi dusunulmeli 3 cocuk birden cok cok dolu iyi bir sekilde yetistirilebilecek misin eşimde yardimci olmuyor demişsin bunun yaninda kendi hayatin bakimin aktivitelerin bunlari da bir sure daha ertelemek zorunda kalacaksin gazla olacak bir sey degil cok iyi dusun derim.
(590 puan) tarafından
İşte banada korkunç zor geliyor ve öyle olmasına rağmen heves ediyorum ama eşimde yardımcı olmaz diye vazgeçiyorum ya ben kalabalık aile seviyorum birsuru kardeşleri olsun :)
(3,453 puan) tarafından
Kardeslik guzel bir sey canim cok degerli de ama bu devirde bu ekonomi ile bu sartlarla cok zor
(590 puan) tarafından
Ekonomik durumumuz iyi o konuda sorun olmaz ben sadece kendim manevi olarak bakabilirmiyim onu düşünüyorum aslında bebekten değilde bu büyük bebeklerimden korkuyorum çünku çok yaramazlarda ikisi bir olup deliriyolar :))
0 oy
(1,189 puan) tarafından
Kız çocukların daha küçükmüş bekle bı altı yaşına girsin biri o zmn heves et istersen 
(590 puan) tarafından
Evet ya küçükler ikisi ikiz gibi çok yaramazlar bilmiyorum niye bu heves geliyor ama bebek yapacağımı sanmıyorum ya sadece öyle anlık heves geliyor :D
(1,189 puan) tarafından
Kız benim oğlum iki yaşındaydı öyle heves girdi içime bir baktım hamileyim farkında bile olmadım ayrıca korunuyorduk hem eşim hem ben o yüzden hevesten baya korkuyorum
0 oy
(597 puan) tarafından
Bu devirde iki çocuğin var zaten 3.ye gerek varmı 
(590 puan) tarafından
Kalabalık seviyorum ama işte yipranirim diye korkuyorum
0 oy
(6,247 puan) tarafından
Kendini ve kendi hayatını düşün özgürlüğünü düşün. İşin eğitimin sosyal hayatın bunları düşün hevesin geçer diye düşünüyorum. Tabi hayatın evde geçiyorsa bişey diyemicem çok çocuk iyidir. 
0 oy
(6,850 puan) tarafından
Canım çocuk hevesle yapılacak bişey değil ben şahsen 1 tane oğlum var 14 aylık başka düşünmüyorum okula başlayınca bi düşüncem kendimde o gücü bulursam yaparım yoksa yapmam bebek demek sorumluluk demek tamam çok güze bi duygu annelik hamilelik doğum heyecanı alışverişleri şıkır şıkır giydirmesi sevmesi ama önemli olan bu değil bunlar buyuyolar ve sağlıklı aklı başında iyi birer birey olarak yetiştirebilmek önemli maddi manevi güze bi hayat sunabilmek önemli yoksa her sene doguralim bi çocuk bende severim çocukları 
0 oy
(193 puan) tarafından
Canım çok erken davranmışsn

İlgili sorular

0 oy
10 cevap 178 göst.
31 Ocak 2023 Diğer kategorisinde A.s.m (4 puan) tarafından soruldu
0 oy
32 cevap 1,000 göst.
22 Şubat 2024 Aile kategorisinde Nur343746 (85 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 340 göst.